Dzieci, ciąże & pogaduchy o wszystkim i o niczym

Dziewczyny ale zielone wody nie swiadcza o przenoszenieu, tylko o tym, ze dziecko oddalo smolke. Dzieje sie to na skutek niedotlenienia albo innego stresu czy infekcji i takie rzeczy moga sie zdarzyc zaorowno przed jak i po terminie albo sa wrecz wynikiem samego wlasnie porodu i problemow podczas niego.

Sarka rzeczywiscie wyglada na spora 🙂
Cudny kudłacz z Sarki, śliczne bobo. Trzymam nadal kciuki żebyście były już razem.
Sarunia jakie wlosy!!!  😍 Witaj na swiecie kruszynko! Stabilizuj sie szybko i sio do mamy!  😀

Tak sobie poczytalam, nawet 2 tyg po terminie mozna czekac na samoistny porod, pod warunkiem, ze lozysko, wody i wszystko inne jest w porzadku. Dlatego sie tak czesto monitoruje i jakakolwiek oznaka ze cos sie dzieje jest sygnalem do wywolania.
leosky   im więcej wiem, tym bardziej wiem, że mało wiem.
25 lutego 2016 14:29
Dzionka trzymam za Was kciuki. Gratuluje.


Wrzucam dzisiejsza Sarunie, bo dzisiaj super pozytywny dzien i widze jednorozce i tecze dookola 😉 dzidzia caly dzien bez cepapa i radzila sobie swietnie. Gazometria juz dobra, na rtg bral zapalenia pluc. Teraz jej jeszcze zmierza bilirubine i jutro albo opalanke albo juz idzie do mnie do pokoju :O raczej opalanie, bo zolciutka jest. Ale w ogole nie mysle jeszcze o wychodzeniu do domu, poczekamy spokojnie.
Polozne mowia, ze dawno takiego ladnego dziecka nie mialy 😀 pewnie mowia to wszystkim, ale ja tam sie z nimi zgadzam 😉 rany, ale mnie dzis milosc zalala jak ja pierwszy raz wzielam na rece...

A niech ktos jeszcze napisze, ze caly Witek, to ubije 😉

Co do przyczyn stanu Sary to nie chce sie wypowiadac, bo sami lekarze nie sa pewni. Albo przenosznie, albo hardkorowy porod albo infekcja kilka dni przed porodem - albo wszystko naraz. Juz niewazne, grunt ze jest tak silna ze w ciagu 2 dni jest taka mega poprawa!
Dzionka Jest przecudowna! Bardzo się cieszę z dobrych wieści. Trzymajcie tak dalej  😀 Piękna, piękna!

P.s. Cały Witek  😁
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
25 lutego 2016 20:49
Dzionka, dobre wiesci i gratuluje :-) Zdradz jeszcze ile wazy i mierzy malutka
Scottie   Cicha obserwatorka
25 lutego 2016 20:50
Dzionka, gratulacje! No "niestety", po zdjęciach potwierdzam, cały tata 🙂 I wygląda na kawał dziewuchy- z jaką ostatecznie wagą się urodziła?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
25 lutego 2016 20:58
Super Dzioneczki, swietne wiesci!  😍 Sliczna jest, zupelnie nie wyglada na noworodka nawet.
Wszystko bedzie juz ok, siedzcie sobie w szpitalu poki mozna i odpoczywajcie  :kwiatek:  💘
Dziekuje 🙂😉 wieem, naprawde do taty podobna 🙂 wazyla 3500 jak sie urodzila i ma 54cm. Taka to hipotrofia ;P dzien przed porodem ja wymierzyli na 3300, no ale widac jak to jest z tym mierzeniem.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
25 lutego 2016 21:04
Dzionka ogromnie się ciesze,  ze juz wszystko ok ! Uff, mega ulga! Rzygaj tęcza itd  🙂 Sarka śliczna!  Dzielne baby jesteście  🏇
Jeszcze tylko przeprosze, ze nie odpowiadam na PW, ale mam ich tyle, ze nawet zadnej nie otworzylam, bo na telefonie bym sie zajechala 😉 wroce do domu i spokojnie poodpisuje.
Dzionka, no kawal kobiety masz. Zdrowka zycze
Naprawdę bardzo "kształtna" jak na takie maleństwo. Śliczne dziewczątko.
Kasia Konikowa   "Konie mówią...po prostu słuchaj..." Monty Roberts
25 lutego 2016 22:10
Dzionka, gratulacje !!! Zdrówka dla Sarki i dla Ciebie!!! 🙂 Teraz się zacznie... 😉
Dzionka,  przypnij jej czerwoną wstążeczkę do rożka! Ona na  prawdę prześliczna jest 💘
Silna baba!
Nooo ładna waga, udusić tych co Cię w ciąży straszyli...
Dzionka-prześliczna  💘
Dzionka, śliczny dzidziuś 🙂
Cudna i ważne że jest poprawa. Ściskam 🙂
wasia   Goniąc marzenia!
26 lutego 2016 07:18
Dzionka
Gratulacje 🙂 Najważniejsze, że dziewczyna silna i rzeczywiście, jak dziewczyny pisały, wcale nie taka malutka  😉 Zdrówka!
Dziekuje 🙂😉 wieem, naprawde do taty podobna 🙂 wazyla 3500 jak sie urodzila i ma 54cm.
Identycznie jak Gabryś. Śliczna! 😍
Ale bobok fajny!
Dzionka gratulacje! 🙂 śliczne maleństwo 🙂 zdrowia życzymy 🙂
haha, tez pomyslalam ze nie wyglada na noworoda! 🙂 Superowo ze juz lepiej!

A to tak gwoli posmiania sie przez lzy...  😁
ash   Sukces jest koloru blond....
26 lutego 2016 14:12
Dzionka, gratulacje raz jeszcze! Ogromnie sie cieszę ze Sarenka taka silna! Większa sie urodziła niż moj Tymek 😉 a taka miała byc mikro!
A co do podobieństwa do taty, to takie to życie jest niesprawiedliwe!!! 9 mięsiecy nosisz pod sercem, męczysz sie przy porodzie a dziecko cały tata 🙂
Wiem coś o tym! Na szczęście maluchy szybko sie zmieniają i robią sie podobne choć trochę do mamy 🙂
Dzionka gratulacje i calusy dla Was! Sara cudowna, skojarzyla mi sie z Rozia, bo ona tez taka czarno- kudlata sie urodzlia 😍 😍 😍

nerechta Swietne! chyba sobie wydrukuje i powiesze w ramkach w kuchni  🤣
Dzionka, gratulacje :kwiatek: Nic sie nie martw, moj mlodzian mial nieco podobne przeboje po porodzie i jest ok. Dlatego tez moje drugie bedzie urodzone przez CC, cokolwiek sobie ktokolwiek mysli na temat CC na zyczenie 😉
Yyy zen? 👀 😀

Dzią, ponownie - gratulacje. Piękne ma włosy malutka 😀
Lotnaa   I'm lovin it! :)
26 lutego 2016 14:43
ner, w sedno 🙂

Dla angielskojęzycznych, ciekawy artykuł na temat wirusa Zika i rzekomego wpływy na gwałtowny wzrost liczby urodzeń dzieci z małogłowiem (co mnie osobiście przeraża).
W skrócie - rząd Brazylii wprowadził jakiś czas temu szczepionki dla kobiet w ciąży, których działanie nigdy nie było testowane na rozwijających się płodach. Przypadkowa korelacja?
https://brazilianshrunkenheadbabies.wordpress.com/about/
I tu jeszcze zdanie z komantarza: I am from the Cook Islands and we had the Zika epidemic very bad Here in Our islands for a while and we never had any problems with shrunken head babies.
Tak w ramach spiskowych teorii dziejów.
Dzionka gratuluję  🙂

Podobno dzieciaczki rodzą się podobne do tatusiów... aby ci nie mieli wątpliwości kto jest ojcem  🤣 dopiero później się zmieniają... 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się