Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

ja tez bym sie dolaczyla do zamowienia 🙂
a zauważył ktoś, że ta darmowa przesyłka była 3 dni temu i tego dotyczył pierwszy post w temacie?
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 lutego 2016 11:23
_Gaga wczoraj właśnie miałam takie spostrzeżenie jak zajrzałam do tego wątku, że zawsze ktoś rzuca hasło "czy składa ktoś zamówienie, bo bym się dołączyła", a pod spodem pełno postów w stylu "ja też bym się dołączyła" i w efekcie nikt żadnego zamówienia nie składa 🙂 każdy by się dołączył, ale chętnych do złożenia zamówienia nie ma 😉
i tak od lat hihi 😉
noen   A story of a fighter of our human race
05 kwietnia 2016 22:19
Jezeli ktos jest chetny na zamowienie to ja pod koniec tygodnia bede robic zamowienie dla siebie. Zamawiam z norweskiej strony hooksa a do Polski przylatuje za rowne 3 tygodnie. Oplaty dodatkowe do towaru to przesylka w norwegii dzielona na wszystkich (49NOK czyli okolo 25PLN), przesylka w polsce (mozliwosc odebrania rzeczy w Gdansku lub w Toruniu) oraz bagaz rejestrowany WizzAir rowniez dzielony na wszystkich (460NOK czyli okolo 230PLN). Rzeczy ktore zamawiam dla siebie spokojnie zmieszcza mi sie w bagazu podrecznym do Polski takze dla samej siebie duzego bagazu nie wykupuje, stad te koszta 🙂 :kwiatek:
noen, to się raczej średnio opłaca, bo przesyłka z Hooks do Polski jest sporo tańsza, niż 255 zł...
Poza tym, wlasnie jestem po kupnie bagazu w wizz air (do szwecji wprawdze) ale 23kg to 80z a 32 to 140, skad taka gigantyczna roznica? Ceny bagazu tak sie roznia wzgledem trasy (wewnatrz tej samej lini) czy na powrotne sa inne ceny?
noen   A story of a fighter of our human race
06 kwietnia 2016 10:19
To ja daleko w tyle sie zatrzymałam, nie wiedziałam ze oni wysyłają juz do polski! 😡 Co do cen bagażu, to zawsze były takie wygórowane niestety, ale nowościa na tej trasie dla mnie jest wybór miedzy dwoma opcjami bagażu nadawanego, wcześniej jak kupowałam była możliwość tylko wykupić 32kg i właśnie za te około 460NOK 🙂
noen, dlaczego mieliby nie wysłać? Polska jest UE od kilka ładnych lat przecież...
Wysyłka do PL kosztuje całe 9,5€. Ja zamawiałam bez najmniejszych problemów już w 2013 😉
noen   A story of a fighter of our human race
06 kwietnia 2016 13:45
Dawno mnie tu nie było, nie zorientowałam sie ze zrobili taka możliwość 🙂 ostatnim razem pamietam, ze zamawiała xxagaxx przez kogoś ze Szwecji (?) wiec pomyslałam, ze może nic sie nie zmieniło i komuś pomogę 😉 :kwiatek: W takim razie Was przepraszam 😡
Ja dalej zamawiam ze Szwecji, ale wynika to czysto z mojego lenistwa. Ja tylko klikam, przywożą mi do domu i daje pieniądze do ręki w zł.
Pozdrowienia z Malmö  😎
Dobra a ja tak trochę z innej beczki 😉 Na prawde nie mamy w Polsce sklepu jeździeckiego, który zamawia z Hooksa?  👀
Takie fajne ogłowia i nikt jeszcze nie pomyslał? 😉
Kasija,  też mnie to zastanawia. U nas jest w stajni kilka ich ogłowi, sama mam jedno z tych tańszych i są bardzo przyzwoite.
Dava   kiss kiss bang bang
09 maja 2016 14:48
Z takiego samego powodu dlaczego rzeczy z Decathlonu nie mają inne sklepy jeździeckie  😉
Dava, a dokładnie? Bo o ile decathlonów jest u nas sporo, to hooksa brak 😉
Dava   kiss kiss bang bang
09 maja 2016 15:25
Sama sobie odpowiedziałaś na pytanie  😉
Sklepu hooksa nie ma i trudno się dziwić, skoro na tysiąc razy większym rynku (np. niemieckim) też go nie ma. Wydaje mi się, że jeszcze im się nie opłaca wchodzić do PL. Jeśli gdzieś wejdą to na rynki, które mają xxx razy większa grupę odbiorców.

A czemu w sklepach jeździeckich w PL nie ma hooksa? No z takiego samego powodu dlaczego nie ma decathlonu 😉
Ogłowia Claridge house (hooks) są dostępne w niemieckim kramerze. Więc są na niemieckim rynku.
edit: W PL też są: http://www.sj-unicorn.pl/pl/24-oglowia-nauszniki#
Dava   kiss kiss bang bang
09 maja 2016 16:03
Mówisz o tym jednym ogłowiu które niemiecki kramer ma w ofercie?

I oferta Kramera i tego PL sklepu to nie jest oferta hooksa. Jak się przyjrzysz to zobaczysz, że ogłowia są inne (niemal identyczne, ale jednak się różnią, a to potylicą, a to naczółkiem, zapinaniem, znaczkiem itd. itp), to nie te modele, które są w ofercie teraz, albo kiedykolwiek były. Więc nie wiem jaki to CH 😉
Możliwe, że robią jakąś serię dla kogoś (albo ktoś to robi 😉)
Kasija pewnie, że ktoś już o tym pomyślał, ale Hooks po prostu nie chce bawić się w eksport na inne kraje. Bodajże chodzi tutaj o cenę - każdy przedstawiciel doliczałby swoją marżę, a tak Hooks wysyła na całą Europę po swojej cenie 😉
Karutek pewnie masz racje 😉 Chociaż pomyślałam w takim sensie,że sprzedają po cenie hurtowej innym sklepom, ale fakt, że pewnie im się nie opłaca i mają "bogatszy" rynek 😉

anai napisałam do nich, raz się żyje, zobaczymy co odpiszą  🙂
Dava, w katalogu kramera jest 13 ogłowi ch i 10 showmaster. Obie marki z hooksa.
Kasija, jestem ciekawa, co odpowiedzą.
Dava   kiss kiss bang bang
11 maja 2016 21:00
To nie sa te same modele, ktore maja i mieli w ofercie  😎
Hooks jest zupełnie niezainteresowany polskim rynkiem. Mają również marże, które zaspokajają ich, ale nie pozwalają na poszerzenie dystrybucji o kolejnych pośredników. Nie ma ich w sklepach i na pewno nie będzie 🙂
Dava   kiss kiss bang bang
18 maja 2016 17:18
Mówiłam  😉
ok, kto chce coś zamówić z Hooksa?
shilton, ale robisz zamówienie i zbierasz chętnych, czy szukasz kogoś, kto zrobi?
Gaga, chciałabym coś zamówić i moze ktoś chce tez 🙂
gdyby faktycznie zamówienie doszło do skutku to bym się przyłączyła.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się