WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

elle7 myślę, że śmiało, tylko podpisz skąd to. Zawsze będzie w razie usunięcia.

Ponawiam pytanie  : Wybiera się ktoś z LUBELSKIEGO na manifestację jutrzejszą?
bardzo mi zależy na tym żeby pojechać, a wolałabym z kimś niż sama.
Wiecie jest takie powiedzenie ....tisze jediesz dalsze budiesz...apeluje o rozwagę..proszę ostrożnie dobierać słowa...im chłodniejsza krew i mniej gadania tym lepiej...
Wiecie jest takie powiedzenie ....tisze jediesz dalsze budiesz...apeluje o rozwagę..proszę ostrożnie dobierać słowa...im chłodniejsza krew i mniej gadania tym lepiej...

...off top a w ogóle to forum to nazwa brzmi też  "nieciekawie" no jakąś revolta  🙄...
Znowu uwielbiam Pana Daniela Olbrychskiego ! 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
26 lutego 2016 20:27
Ja właściwie w samym temacie nie mam nic do dodania, bo wszystko już zostało powiedziane

Ale błagam! Zmieńcie tytuł wątku!!!
Nie "petycja ws odwołania" tylko 'petycja przeciw odwołaniu".
Tytuł wątku sugeruje, że piszemy petycję żądającą usunięcia  A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli.

Tak, wiem jetem grammar nazi  😎

Ale błagam! Zmieńcie tytuł wątku!!!
Nie "petycja ws odwołania" tylko 'petycja przeciw odwołaniu".
Tytuł wątku sugeruje, że piszemy petycję żądającą usunięcia  A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli.


popieram
ale to prośba do Moderatora, bo nie da się...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
26 lutego 2016 20:35
elle7, spróbuj zedytować pierwszy post - powinna być możliwość zmiany tematu
elle7, spróbuj zedytować pierwszy post

dzięki  :kwiatek: gotowe
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/10,114927,19686871,pierwsze-spotkanie-z-prezesem-stadniny-w-janowie-podlaskim.html#Czolka3Img


pierwsza rozmowa w mediach z nowym prezesem Janowa  za 2 miesiące ... ?!   żarty sobie z narodu robią ?!

minister rolnictwa do wymiany
Z długopisem w ręce pilnie pracuje. Ciekawe czy już w stajni był. On się chyba jednk nie zamierza stamtąd ruszyć ;(
Wiecie co, kiedy pare miesięcy temu usłyszałam że pis chce zrobić wielki holding ze spółek skarbu państwa i relizować program gospodarczy ([s]wyciągać z nich pieniądze[/s]) pomyślałam - tylko niech nie wpadną na pomysł zwolnienia kierownictwa stadnin i posadzenia biernych ale wiernych. Teraz po tym co się stało w Janowie i Michałowe jakoś mnie tknęło....
wróciło BMW ...jak popatrzeć na ministrów to wszyscy ( no prawie) wysławiają się i wyglądają jakby testu mensy nie przeszli ...i ci ludzie pracowali gdzieś ...?? Żenada i tyle i wstyd na cały świat ..
wiem, wiem skąd wzięłi nowego prezesa 

z filmów Barei  🤣




Kochani. Przeczytalam caly watek i rozumiem wasze oburzenie. Rowniez jak wy jestem zaniepokojona zmianami.
Jednak bardzo nie podoba mi sie jak obrazani sa wyborcy PIS-u.
Jestem wyborca PIS i sie tego nie wstydze.

Po tych zmianach, nie siedzialam na forum i nie biadolilam, a otworzylam swoje kontakty i zaczelam cos robic, by sie wiecej dowiedziec na ten temat, by moze zmienic decyzje. Wiem, ze sama nie moge wiele, ale jak jest takich osob jak ja wiele to moze cos wspolnie ugramy.

A wiec, jeden z poslow PIS a moj znajomy, ktory juz pewnie mial dosc moich wiadomosc pw 😉, ale tez sam nie popieral tego co sie stalo, pojechal wczoraj do stadniny (na drugi koniec Polski) spotkac sie z nowym prezesem i porozmawiac.
Wrocil niedawno i mi napisal "bylem wczoraj na spotkaniu z nowym prezesem, to co sie dowiedzialem wola o pomste do nieba, mam material na ten temar i zrobie film, wrzuce na YT".

Jestem ciekawa co to za filmik, jednak wiem i nie dziwi mnie to ze nowy prezes moze mowic na szkode na dyrektra Trele.


Tyle ode mnie i prosze byscie nie obrazali innych (nie mowie wszyscy), bo nawet wyborcy PIS sa oburzeni.
Jak bede znala link do filmu to wstawie.

Pisze tez do innyego znajomego - Marcina Roli, moze zrobi jakis fachowy reportaz na ten temat. Marcin Rola jest poslem parti Kukiza.
Kukiz czy pis.... jeden pies.
Cierp1enie, coś takiego. Jakież to zdziwienie że nowy PiSowy prezes nalatuje na starego. Któżby się spodziewał...  🙄
Koń a sprawa Polska, Piotr Kraśko o "dobrej zmianie" w janowskiej stadninie
dzisiejsza Gazeta Wyborcza
https://www.facebook.com/wyborcza/photos/a.125969573556.104953.63563473556/10153650150203557/?type=3&theater
Jak na manifestacji?? Niestety nie dałam rady dotrzeć do Warszawy 🙁 Czy podpisy pod tym listem otwartym są też online?  :kwiatek:
Cierp1enie, coś takiego. Jakież to zdziwienie że nowy PiSowy prezes nalatuje na starego. Któżby się spodziewał...  🙄


Tu nie chodzi o nalatywanie? jak to ujelas, tylko pokazal rozne fakty o ktorych my zwykli ludzie nie mamy pojecia - tak mnie poinformowal. Poczekam na to co mi pokarze.
Cierp1enie, skopro były takie fakty to trzeba było o nich powiedzieć wcześniej a nie wyszukiwać ich dopiero wtedy kiedy ludzie zaczeli się burzyć.
Nie byłam nigdy w Janowie ale za to byłam w Michałowie. Miałam tam spać 1 noc ale tak mi się spodobało że zostałam na kolejną. W ciągu tego całego dnia mogłam zauważyć jak pańskie oko Dyrektora Białoboka tuczyło. Spotkałam go chyba w każdym zakątku stadniny i widziałam rękę szefa. Widziałam jak nie pozwalał forsować kulawej klaczy na pokazie dla kupujących, widziałam jak decydował co do rozkładu dnia i co z poszczególnymi końmi się ma dziać.
Widziałam jak wyglądały MEGA zadbane i wyremontowane stajnie i teren. Podejrzewam że trzymał pracowników twardą ręką, ale nikt mi nie wmówi że stadnina się miała przy nim źle.
Nie wierzę że starzy prezesi robili więcej przekrętów niż zrobi chociażby ten nowy karierowicz od którego koń nawet nie chciał w czasie wywiadu przyjąć pogłasaknia 😉
Pozwolisz że aby pokazyć wiarygodność nowej władzy zacytuję Monikę Olejnik:
Najbardziej mnie wkurza wyrzucenie prezesów stadnin w Janowie Podlaskim i w Michałowie. A uczynił to Andrzej Sutkowski, dyrektor zespołu nadzoru właścicielskiego Agencji Nieruchomości Rolnych.

Czy państwo wiedzą, kim jest ten człowiek? To jeden z bohaterów programu "Teraz my". Kilka lat temu mogliśmy usłyszeć, jak uległ dziennikarskiej prowokacji i chciał załatwić pracę dla człowieka wiceministra z PO. Tak, tak, pan Sutkowski wtedy był radnym klubu PO. Wyleciał.

Ale załatwianie pracy weszło mu w krew, bo tym razem załatwił pracę Markowi Skomorowskiemu, ekonomiście, działaczowi Solidarnej Polski, który mówi bez żenady: "Wcześniej też bardzo uwielbiałem konie, ale nie miałem takiej bliskiej styczności z nimi".


Nie mam złudzeń co do Janowa Podlaskiego. Będzie gorzej.
Jedyna nadzieja, że w Michałowie nowa prezeska dogada się z Białobokami, pozwoli im nadal mieszkać na terenie stadniny i będzie czerpała z ich wiedzy.
Jedyna nadzieja, że w Michałowie nowa prezeska dogada się z Białobokami, pozwoli im nadal mieszkać na terenie stadniny i będzie czerpała z ich wiedzy.


Posłużyła za narzędzie do ich bezwzględnego i aroganckiego wykopania i teraz jeszcze będzie czerpała z ich wiedzy? Uważasz, że to przyzwoite ?
s.heykowski, kurde to chyba nie jest robot który podepnie im się do mózgu prawda?  🤔
Miałam na myśli że byc może sama została wrzucona bezwiednie w to miejsce (ten usunięty komunikat) i teraz będzie miała na tyle przywitości żeby przynać że nie jest omnibusem i jeśli Pan Białobok będzie chciał ja uczyć jak sam został nauczony przez poprzedniego prezesa, to może tak się stanie.
Mamy jakąś inną nadzieję oprócz tej że prezesi wrócą na stanowiska?
vesna - takie fakty zapewne byly znane od dawna, dlatego taka decyzja zapadla. Tak mysle...
rowniez jestem zaniepokojona tym co sie dzieje.
tez jestem ciekawa, kto jest z was??? Wstawcie jakies fotki i opiszcie jak bylo.
Manifestacja była dość skromna. Było może z 30 osób około godziny 12.
Fakty ekhm ekhm zawsze można spreparowane polecam wywiad w Polska Times z Dyrektorem Trela tam mówi że już wcześniej czuł że sępy zaczynają krążyć nad jego stanowiskiem (słowa moje a nie pana Dyrektora) wspomina jak parę razy zastanawiał się czy nie zrezygnować ...wiadomo że powody zwolnień są wydane z palca bo ...zawsze jak się kogoś odwołuje to podaje się przyczyny...a tutaj wymyślono przyczyny by zatkac gebe nam protestującym...poza tym zauwazyloscie że co do pana Bialoboka nie mieli się jak przyczepic ?
Manifestacja była dość skromna. Było może z 30 osób około godziny 12.



serio????
Przeciez tyle koniarzy na Cavaliadzie  😲
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się