Końska rewia mody cz. 3

kujka   new better life mode: on
10 maja 2009 23:53
cieciorka, tez mam taki pad i jestem z niego zadowolona. na Gilu uklada sie lepiej niz na Piorku:
wątek zamknięty
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
11 maja 2009 00:27
Buuu...  🙂  A ja chorowałam na ten pad HKM MicroXsoft  i mi szybko przeszło. Kupiłam go i odsprzedałam po paru użyciach.  😁
Jest męciutki jak kołderka, ale jak dla mnie za miękki i za puchaty, jak nadmuchany, za mało zbity.
Po praniu niemogłam usunąć sierści i piasku z zewn. strony- szczególnie w przeszyciach.
No i precyzja szycia mnie nie zadowoliła- w 2 rogach marszczył się lekko materiał, zszyte po delikatnym skosie (kąt minimalnie jak w jaskółkę, ale chyba nie zamierzony efekt)- jak u Kujki (róg od zadu).
Mam krótkiego konia ( do tego ma ok165 cm)  i pad był jak dla mnie o wiele za duży wizualnie, za puchaty - to zdecydowało o sprzedaży.




Na koniu Burzy pad wygląda o wiele lepiej niz na mojej (Piorun ma szerszą kłodę i pad inaczej się układa).

wątek zamknięty
POMOCY!!

Co myślicie..czy ten PAD ujeżdżeniowy będzie pasował pod siodło skokowe?
wątek zamknięty
Dramka, co to za pieknosci ???  💘
wątek zamknięty
Harry's Horse  😍

Czekam na wymiary ...
wątek zamknięty
Dramka, o ile mnie pamięć nie myli to Dziona ma taki pod skokówke, zaraz poszukam zdjęć 🙂
wątek zamknięty
uuu jesteś wielka  🙇
wątek zamknięty
Eeee ...ten pierwszy, bardziej różowy tak w sumie mało ujeżdżeniówkowo wygląda więc chyba powinien pasować:P
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
11 maja 2009 10:25
Czy ktoś może wie jakie wymiary mają pady ujeżdżeniowe? Konkretnie chodzi mi o Anky i Jarpolowe. Dzięki z góry 🙂
wątek zamknięty
Sankarita

Ten różowy na pewno by pasował i kolorek mi bardziej się podoba ale jest dostepny tylko ten drugi uj
wątek zamknięty
Aaaa to zmienia postac rzeczy. To poczekamy na Nirv. Szczerze powiedziawszy tez bym obejrzała ten pad pod czyms innym niz ujezdzeniówka, bo bardzo ładny jest.
wątek zamknięty
Dramka ja mam ten pad! Ten brązowy. Pod skokówką wygląda tak:



Polecam, jest świetny, a cena bardzo przyjazna  😀
wątek zamknięty
Hmm..ja też na gniadego

Tylko dlaczego z jednej strony jest dużo dłuższy?  🤔

Nadaje się na teraz?
wątek zamknięty
pewnie się przesunał przy siodłaniu, czy coś. a pad jak najbardziej sie na teraz nadaje, według mnie, z tego co macalam go.
wątek zamknięty
a ja z okazji jutrzejszych urodzin stałam się (jeszcze nieficjalną) posiadaczką fair play opal w kolorze żółtym. Zdjęcia na modelu już niebawem, jak tylko dostanę czaprak w swoje łapki  😉
wątek zamknięty
Dramka, może się przesunął, fabrycznie jest równy  😉 Nie jest jakiś b. gruby, spokojnie się na lato nadaje.

Forta ja też stałam się właścicielką żółtego Opala 😀 Czekam tylko na wysyłkę i wrzucę fotki na modelu  🙂
wątek zamknięty
mam zamiar przyszyć do czapraka ozdobny sznureczek, przyszywać też w miejscu w którym jest popręg czy lepiej opuścić ten fragment?
wątek zamknięty
korsik- ja bym chyba opuściła- tak jak w mattesach  😉
wątek zamknięty
korsik - też bym odpuściła - niszczyć się będzie! i będzie brzydko wyglądało!
wątek zamknięty
może jakaśdobra duszyczka ma foty czapaków <najlepiej na koniu> :
~ es Super Heavy Cord beżowy
~ mattes eurofit ujeżdzeniowy pod siodłem- jakikolwiek kolor
:kwiatek:
wątek zamknięty
cieciorka   kocioł bałkański
11 maja 2009 16:49
Dzionka, opale też są boskie, zwłaszcza te z różem, chyba się sama zacznę w nie ubierac  😜
wątek zamknięty
Cieciorka, jak już się ubierzesz w te Opale to fotki prosimy 😁
wątek zamknięty
Dzionka, Dzisiaj pożyczyłam ten sam pad od koleżanki i przymierzyłam pod swoje siodło. I też mi się tak układał że z jednej strony dłuższy.  🤔wirek: Ogólnie wydaje być za długi.. 🙁

Zostaje jeszcze ten ale cena już wyższa  🙁
wątek zamknięty
cieciorka mój będzie żółty z brązową lamóweczką, ach  😍 Mój pierwszy czaprak za 100 zł, chyba przepadłam.
Dramka aż jutro w stajni zobaczę czy on jest dłuższy z którejś strony, bo nie chce mi się wierzyć, że tego nie zauważyłam! Mi tam się mimo wszystko pod moją skokówką bardzo ten pad HH podoba i parę razy myślałam nad tym drugim kolorkiem  😀
wątek zamknięty
zulu   późne rokokoko
11 maja 2009 21:53
moje małe szaleństwo zakupowe: pozazdrościłam efce i zamówiłam czaprak Mattesa, oczywiście kolorystyka na specjalne życzenie  😅 różowy z szarym. całe szczęście mojemu koniowi jest dokłądnie obojętne jaki kolor nosi.
foty na koniu będę po niedzieli.
wątek zamknięty
zulu- to jak tak ładnie prosze o foto na koniu 😉
bo własnie potrzebuje foto tego modelu, zastanawiam sie własnie nad tym kolorkitm  😁
wątek zamknięty
Calathea   Czarny Książę
12 maja 2009 06:37
Ja ja wczoraj zaszalałam i kupiłam od naszej deborah pad Exlusive by Jarpol w kolorze dzikiej wiśni
o taki:


Dzisiaj lecę wysłać pieniążki i nie mogę się doczekać, aż go na moją Grubą założę  😜
wątek zamknięty
Calathea bardzo fajny odcień czerwonego 😉
przejzałam forum i teraz nie moge się zdecydować którego Eskadrona kupić  😁
Albo różowego, żółtego z nowej kolekcji albo pomarańczowego Niciaka  😁 kurde ja nie moge więcej wchodzic na to forum bo odrazu zaczynam szaleć z czaprakami xD
wątek zamknięty
to już mój ostatni euro-star, chociaż już myślę o nastpnym. Popadłam chyba w nałóg  😉
wątek zamknięty
W jakich cenach można dostać pady uj. Jarpol?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.