Cavaliada Warszawa

I wnoszeniem picia?


Że co ?  👀 To nie mogę sobie mineralnej w torebce przytaszczyć ?


I pytanie dwa: czy na stoiskach ze sprzętem można płacić kartą ?  😀iabeł:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 lutego 2016 18:42
Alaska można wnosić picie, jedzenie. Mi nawet torebki i torby nie sprawdzali. Można też wchodzić i wychodzić na bilet jednorazowy - przynajmniej tak mówiły dziewczyny przy wejściu 😉
Na większości stoisk widziałam terminale płatnicze
Czy gdzieś będzie transmitowany konkurs Venus vs. Mars? Na stronie Cavaliady jest napisane, że Canal+ Sport, ale w programie tego kanału jeździectwa już dziś nie ma  🤔
na nsport  😉
nie ma nic w programie ...albo ja nie moge znaleźć.. jakis link?
Dzięki! Już myślałam, że plan na wieczór mi się zniszczy  💃

edit: nsport twierdzi, że o 21 transmitują mecz  🤔wirek:
nsport+ to musi być
Właśnie miałam pisać, że jest w programie nsport+, dzięki!
Jest gdzieś online?
breakawayy Dzięki! 😀
Wiecie o której się jutro skończy speed and music ? 😉
A co jutro jest w internecie i na jakim kanale?
Facella   Dawna re-volto wróć!
26 lutego 2016 22:14
http://www.cavaliada.pl/pl/dla_publicznosci/program_cavaliada_warszawa_2016/
Tutaj jest rozpiska wszystkich dni wraz z kanałem, na którym będzie transmisja. Znalezienie tego w google i przeczytanie zajęło mi niecałą minutę.
Sprzedam 2 bilety na jutro (sobota), sektor Standard, rząd Ł-I.

Nieaktualne. L
sprzedam dwa bilety na dziś na Cavaliade!!
Na nd jeden bilet potrzebuje, kupie w kasach???
Small Bridge, wszystkie wyprzedane.
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2016 16:09
Trafił ktoś na działający stream online z nSport+? Z wcześniej podanego linku jeden stream nie działa, a na drugim jest tylko pół ekranu  😵 a tak mi zależało na powożeniu 🙁
A czy ktoś ma działający z Canal+ Sport2?
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2016 19:36
http://www.telewizjada.net/live.php?cid=73 czasem trzeba odświeżać kilka razy, zanim ruszy, ale jak już ruszy, to się nie zacina. Bo niestety na looknij tv jest masakra.
Dziękuję!
Widzę fajną inicjatywę - zawodnicy w ramach solidarności z p. Trelą i p. Białobokiem jadą konkurs z czerwonymi przypinkami, ładne zachowanie!
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 lutego 2016 20:52
To goździki 😉
Opłatek  😍 😍 😍
Opłatek dał czadu  😍  😍  😍
Super się ogląda takie konkursy  🤣 
Z dzisiejszego dnia najbardziej dech mi zabrało jednak gdy Skrzyczyński wywrócił się z Quintellą.. on sam wylądował przy przeszkodzie obok. Dobrze, że nic się nikomu nie stało. Szkoda trochę, że Crazy nie widziałam bo on mi się bardzo podoba.

Vladimir jak zwykle wjechał z kalinką.. niezaprzeczalnie jest najlepiej wspominanym zagranicznym jeźdźcem,
bardzo podobały mi się też przejazdy Feliksa i Pauliny Kozy.

W ogóle Paulina moim zdaniem fajnie jeździ. W Speed&Music jechała tak ładnie i ech.. na ostatniej przeszkodzie zrzutka. No i Jaro... kurde, genialny jak zawsze.


Pokazy z dzisiaj, hm.. Czy ja wiem czy jakoś mnie ruszyły te sikawki? i te balony koni.. ? hm.. w sumie balony koni były zaskakująco piękne same w sobie ale nudne albo niezrozumiałe przeze mnie no ale ta ich grzywa powiewająca..
Grubasy z Kętrzyna, ostatni był piękny, gniady taki.. ktoś zapamiętał jak się nazywał ?  😉 Wiem tyle, że z najmłodszą zawodniczką jechał.


Generalnie znów udało mi się uzyskać rabat, kupiłam buty busse o 40zł mniej 🙂
Mnie się "balony koni" (jak to nazwałaś) bardzo podobały.
Opowieść o życiu koni od narodzin i we władaniu człowieka aż do ich ostatnich chwil. Wzruszyły mnie ostatnie minuty pokazu.
Sikawki nijak podobać się nie chciały choć chwała tym, którym te zabytki chce się ratować.
Zabrakło narracji, opowieści, ciekawostek.
Spiker do d....y, angielski też woła o pomstę do nieba.
No i trybuny od północnej  strony(Ł,M,N) mają przerąbane. Na telebimie żadnych wyników, aktualnie zajmowanego miejsca.
Coś się tam pokazuje ale w takiej wielkości, że lornetkę trzeba mieć.
Wkurzające to.

Dla mnie najbrzydszy moment ...........dziewczynka (Laura Kłapińska), która spadła z kuca jak go dorwała, to batem biedne konisko po brzuchu dostało.
Mama zareagowała....konia gnojkowi odebrała.
Powinni gówniarę zawiesić za karę na jakiś czas, żeby ochłonęła.

Opłatek .......noooo mega jeździec. Jak mu korba mistrza nie odwali.....będziemy mieli z niego pociechę.
kasik wawa   jeździectwo to nie tylko sport, to pasja
28 lutego 2016 09:21
Kupie bilet na dziś :-) ktoś? Coś? :-)
Czy wie ktoś co dzieje się z nsport + w piątek wszystko ładnie dzisiaj nie che działać  🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się