WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Tutaj nie ma żadnego innego zdania niż poglądy polityczne.

Co nie znaczy, że nie można ich wyrażać. I piszę to jako zdecydowany przeciwnik rządów prowadzonych przez PiS.
Atea, partia aktualnie rządząca wygrała, więc teraz spłaca długi. Tyle na ten temat. Ktoś miał obiecane to "stanowisko", albo i lepiej - cała sytuacja to tzw. ustawka, bo ktoś po prostu ma własne plany dot. tych stajni. Szkoda, że ich działania są zupełnie pozbawione skrupułów, jak za PRL.
Dziwię się dziewczyny głosujące na PiS, ze wypowiadacie się w tym wątku i krytykujecie te zmiany

A czy PiS obiecywał  że będzie robił zadymę w JP ?
Pytam czy ktoś ma w PDF ten list do prezia prezydenta i premierki ? !Gdzie znaleźć PDF?
Olson, dziewczyny głosowały i przyznały że źle zrobiły. Czego się ich czepiasz? Czy to one wywaliły prezesów? Ludzie przestańcie się żreć między sobą bo nie tutaj jest zło :/
maniak75, tutaj poszukaj  [[a]]https://www.facebook.com/Reinstate-Anna-Stojanowska-Jerzy-Bia%C5%82obok-Marek-Trela-982264911811090/?fref=ts[[a]]
Olson - a to ze glosowalam na PIS to moja wina tak, mieli to w planie wyborczym i bylismy o tym powiadomieni, wez sie ogarnij.  🙄
Glosuje na PIS, ale nie popieram tego co teraz zrobili i moge o tym dyskutowac i byc z tego nie zadowolona. I probowac cos z tym zrobic, choc w minimalnym stopniu np piszac do roznych dziennikarzy czy politykow.

🙄
Szukałam i nie potrafię znaleźć, czy jest gdzieś link do całego progarmu z Olbrychskim? 🙂
"Jeżeli będzie taka potrzeba, to wrócę" - najnowszy wywiad M. Treli

Kolega nie moze zaczac wyuczonego zawodu, bo wszedzie musi miec minimum rok doswiadczenia..   😵


Kolega źle startuje - w służbie cywilnej nie potrzeba ani kwalifikacji, ani doświadczenia, wystarczy przynależność partyjna, jak w PRL-u.  Partia, na którą głosowałaś, tak postanowiła. 
Nie przynależy do żadnej partii i nie będzie. Jest zwykłym budowlancem
zulu   późne rokokoko
29 lutego 2016 08:55
Ja na przykład wiem, że Cierp1enie ma poglądy polityczne odmienne od moich, ale jak zorganizowała pomoc dla potrzebującej matki wczesniaków, to się zaangazowałam - bo chodziło o rezultat, a nie o poglądy. Tutaj też chodzi o rezultat, o cofnięcie tej fatalnej decyzji.

Przy okazji, "dobrej zmiany" ciąg dalszy, tym razem z okolic Wrocławia. Prezes i twórca bardzo nowoczesnego Ośrodka Hodowli Zarodkowej w Kamieńcu Ząbkowickim został zwolniony po 32 latach "mąż z zawodu jest dyrektorem" 🤣  🤣 Stanisław Bareja wiecznie żywy. A tak to się kończy.

Przy okazji, ten ośrodek jest od niedawna właścicielem Stada Ogierów Książ, które to stado zaczął restrukturyzować.
Bo im się mylą zarodki ludzkie z końskimi. Wszystko im się pomieszało.
dempsey   fiat voluntas Tua
29 lutego 2016 11:11
http://swiatkoni.pl/news/10590,nagle-zmiany-w-panstwowej-hodowli-koni-arabskich.html

Ktoś ogląda/słucha online?

(ja nie mam możliwości tu gdzie jestem teraz)
oglądam... aż się płakać chce ze wzruszenia jak panowie mówią o swoich dokonaniach i sukcesach.
Pytania tak laickie, że aż pożalsięboże...

edit😀opisek
Pan minister przyjął zaproszenie?
Murat niestety nie wiem. Nie widziałam od początku a póki co nie było ani pytania od ministra, ani żadnego komentarza
Bardzo ładnie opowiadają, bez złych emocji, bez obwiniania kogokolwiek. Pana Ministra nie ma, nie oglądałam od początku ale nie widać go ani nie słychać. Musiałam teraz przestać oglądać, bo jestem w pracy i nie mogę przeginać 😉
desire   Druhu nieoceniony...
29 lutego 2016 12:01
Jak Pan Białobok powiedział, że wcale źle nie życzy nowym prezesom i że może się okazać, iż będą może i nawet lepsi - na sali rozległ się gromki śmiech, gdyby były mikrofony przy dziennikarzach z pism końskich to pewnie byłoby to tak słyszeć jak pytania i odpowiedzi.  😁 😜 😂
los koni arabskich w Polsce zagrożony a tu pytania o mieszkania słuzbowe!!
ludzie z klasa.....
Czytelne? Macie jakieś sugestie co zmienić? Czy można puszczać w świat?
Właściwie, tylko jedno pytanie  było ok., ale źle skonstruowane,i szkoda, że nie było więcej pytań, bardziej precyzyjnych, w okołu dwóch nazwisk, które padły. Widać jednak było , jak skoczyła adrenalina, obu panom  😤

Mam pytanie, czy ktoś wie,  jacy byli dziennikarze, czy tylko ze Świata Koni , TVN 24, i Arabians Magazine , czy ktoś więcej ?
polsat widzialam i tvn
titina, możesz jaśniej proszę? Jakie pytanie było ok? Nie słuchałam już później a bardzo chciałabym się dowiedzieć o co chodziło.
Można to gdzieś obejrzeć?? Jestem w pracy i nie mogłam oglądać🙁
jest na fb koń zdrowy jak udostępnił
Słuchałyśmy z mamą i po raz kolejny podziwiałyśmy klasę i kulturę wypowiedzi. Sposób w jaki się byli prezesi wypowiadali, bez oskarżania, merytorycznie. Po prostu rewelacja. Nasz rząd mógłby się od nich uczyć kultury 🤣 Szkoda, że nikt "z góry" nie przyszedł posłuchać, podyskutować...

milenka_falbana jak dla mnie okej  😀
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
29 lutego 2016 13:42
milenka_falbana, poprawiłabym napis "nowa gospodarność", bo 4 razy czytałam zanim się doczytalam.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się