PSY

Akleshia ręce opadają  😜 nie gadasz tylko przekazujesz życzenie hodowców, a to czyni różnicę.


Ale to ty twierdzisz, jako miłośnik rasy, ze to nie są psy do bloku. I bezsensu porównujesz to do koni. Bo ja nie mówię o tym konkretnym psie z twojego ogłoszenia tylko o twoim twierdzeniu dotyczącym całej rasy. Ogólnie bzdurnym jak mało co. Ale ok, kończę, bo wiem, że taka rozmowa to jak walka z "suka musi mieć chociaż raz szczeniaki przed kastracją".

Dwa moje. Jutro będę skubać. epk, dziewczynka - jak potrzebujecie skrzydeł to zapraszam 🙂 Cieki też Wam mogę dać 🙂
A pióra?  😜
Chcesz?
Każda ilość 😉
Ale ten cały puch, co się skubie? One drobne są.
Nie,no te długie 😉 powyzej 10ćm
A to ich zbyt dużo nie ma, ogon i skrzydła 🙂
Też pomyślałam o piórkach 🙂 Ładnie by wyglądały w łapaczu snów takie kolorowe!
P.S. Jeśli nie byłoby chętnych na te kolorowe z szyi to ja chętnie 🙂
espana, ja to do ciebie po to poroże muszę podejść 😉. Bażantów nie chcę - ale dziewczynka na bank 🙂
To jak, bijemy się o bażancie pióra?  😜

A moja Sara wczoraj zamordowała wiewiórkę, nie zdążyłam jej uratować niestety... ale ogon zostawiłam sobie z niej
Dziewczynka calego targuj a nie skrzydła  😀iabeł:
Kcian, Wezmę co dadzą
dziewczynka, ja tu tupię nogami, CHWAL SIĘ! Bo inaczej ja was pochwalę  😀iabeł:
JAKIE SZCZENIAKI?  👀 👀
Chwal się dziewczynka!!! Albo hodowczyni...
Ja już gratuluję Wam obu! To jest coś!
Brawo :kwiatek:


Moja "niania", towarzyszka dość samotnego czasu młodzieńczego,  inicjatorka i "mięso armatnie" wszelkich dalszych aktywności poczynań kyno, Wielka nauczycielka...

ASH Tedaga 24.05.2001 - 29.02.2016
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
01 marca 2016 08:27
potrzebuje jakiś suplement diety na stawy dla 9 letniej bernardynki, co polecacie?
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
01 marca 2016 08:42
Polecam Synoqiun http://fenixvet.pl/public/synoquin-client-dl-8pp.pdf Drogi , ale warty ceny. Do kupienia u wetów.
Dobra! Chwalę, choć chciałam zostawić to Dziewczynce jak już będzie miała foty. 🙂

No więc... moje dziecko ukochane różowe, zwane Szajbą 😉 córcia mej Tosi, siostra Busi  😁  na wystawie Champion of Champions  w Lesznie, nie dość że wybiegało BOB'a (Best of Breed), to i zostało Championem Championów  😜 i pięknie weszła do  finałów. Jestem MEGA DUMNA  😍 😍 😍

I w tym roku będzie jeszcze debiut na Working Testach -nie dość, że śliczna to jeszcze z pasją.  😍
k_cian, zdjęcia się robią  😁 a ja się cieszę razem z wami, bo Szajba dla mnie jest ideałem flata i ciągle mówię Nero, żeby się wpatrywał w ciotkę i taki ma być. Nooo ale mu to nie idzie, ani sylwetką ani charakterem ani wrażliwością  😀iabeł:
To jak, bijemy się o bażancie pióra?  😜

Nie no myślę, że się jakoś uda nie pozabijać 😉
Ja tam potrzebuję max 30 sztuk kolorowych, niedużych piórek 😀
Pytanie tylko czy Pani Właścicielka zdechlaków będzie miała czas i chęci ganiać z tym na pocztę dla naszych wymysłów  😁 😁 😁
RaDag współczuję, cudna była i dożyła pięknego wieku.

Za gratki dziękujemy razem z Szajbą 🙂 Zdjęcia wkrótce 😉
Dziewczynka gratulacje!  🙂
RaDag współczuję, cudna była i dożyła pięknego wieku.


Dzięki :kwiatek:
Wiek ponad briardzią normę, to prawda.
Leo, Alten jak chcecie tą drobnicę to mogę wysłać 😉
ushia   It's a kind o'magic
01 marca 2016 10:50
Radag -współczuję 🙁
RaDag, przykre 🙁. Trzymaj się.
RaDag o kurcze, przegapiłam Twoj dopisek. Przykro mi, trzymaj się !
RaDag, współczuję.

dziewczynka, gratulacje!
Możecie tak w skrócie opisać jak jest z tymi tytułami, psio-nagrodami? Albo podajcie linka do rzetelnej, skompensowanej wiedzy. Przyznaję, że to czyste lenistwo - nie chce mi się szukać po internecie. 😉
Ascaia tutaj jest taki przewodnik ale dużo czytania i nie wiem czy Cię nie znudzi 😉 tak naprawdę to te wszystkie zasady stają się jasne po kilku wystawach
http://www.swiatczarnegoteriera.republika.pl/a-wystawy_przewodnik.html
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się