WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

co za pierniczenie 😵 i ciągle o tych zarodkach. Porażka.
Bronia sie tym raportem a sami głaby nie wiedza o co w nim chodzi i ktore to stadniny... pewnie bez sredniej przychodow z  janowa i michałowa byloby jeszcze wiecej strat łacznie...

no ja ich nie wybieralam, glosowalam na korwina bo te smieci to to samo co i PO ...
Przecież w czasie konferencji prasowej panowie wyjaśniali, że straty w wysokości 18 mln (chyba? dokładnie nie pamiętam) to sumaryczna ilość, która byłaby jeszcze większa, gdyby nie zyski Janowa i Michałowa (odpowiednio - 3,2 oraz 2,3 mln). Dlaczego więc nikt nie przyczepił się do ośrodków, które faktycznie są stratne? Mega to wszystko śmierdzące, dla mnie szukanie sobie teraz usprawiedliwienia na siłę. Nikt nie spodziewał się takiego poruszenia i odzewu ze strony społeczeństwa.
Najgorsze jest właśnie to, że ludzie przeczytają kilka artykułów w ynternetach (o wątpliwej wartości merytorycznej zresztą) i czerpią z tego 'wiedzę', którą potem sypią na prawo i lewo. Mi już serio wszystko zaczęło opadać (jakbym miała biust, to też by opadł  😁 ).
glosowalam na korwina

Kolejna kobieta która na niego głosowała... przy jego poglądach na temt kobiet to ciekawe...
ale to nie temat o polityce więc EOT
Te 18 milionów, które krąży poświecie jak upiór z bajki to ciekawa sprawa. Wynik finansowy stadnin trzeba brać w całości , raz zarobią na koniach, raz na nich stracą, podobnie jest z mlekiem, rzepakiem, burakami, pszenica i czym kto chce. Jak to wygląda naprawdę napiszę po raz 57 a jak trzeba to napiszę jeszcze 68 razy. Z ostatnich danych ANR za 2014 rok, bo za 2015 jeszcze nie ma ( ale prognozy są lepsze, sam Janów miał w 2014 tylko 600 tys na plusie, za ubiegły rok będzie miał w granicach 3 mln).

"Stadniny Koni i Stada Ogierów

       Prowadząc wstępną analizę porównawczą w sektorze Spółek Hodowli Koni należy zauważyć, że uzyskany w 2014 łączny wynik finansowy netto na poziomie (+) 9 766,4 tys.zł jest znacznie wyższy od uzyskanego w poprzednim roku = (+) 7 086,3 tys. zł – wzrost o 37,8%.

Strata została odnotowana w 1 przedsiębiorstwie – SO Starogard Gdański Sp. z o.o. i wyniosła (-) 598,0 tys.zł.

Przychody ogółem w grupie spółek hodowli koni wyniosły 221 429,2 tys.zł, natomiast koszty ogółem osiągnęły poziom 211 662,8 tys.zł."

Amen.
vesna... dobrze napisalas. Wlasnie o te wiedze chodzi czerpana z ynternetow... Ty poczytalas jego zdanie  o kobietach a nie sluchalas calych wypowiedzi tak samo jest z tymi 18 milionami strat... to wlasnie jest potega mediow. Wcisna kazdemu wszystko byle na ich wyszlo. Zeby kazdy facet tak kobiety traktowal jak on to byloby super 😉
Dzis o 21.30 na TVN24 bedzie reportaż o Janowie w programie Polska i Świat
Platynka17, OT - gówno prawda. Korwinowskie podejście do kobiet to średniowiecze, współczuje klapek na oczach.
a nie bede dyskutowac na ten temat bo to nie wazne teraz.
Czyżby zamiarem tych kilku pazernych osób, które rzekomo za tym stoją, było docelowe obsadzenie na tych stanowiskach swoich ludzi ? a może samych siebie ?

Bo ci pierwsi prezesi wsadzeni po gwałtownej zmianie są tak rażąco niekompetentni i amatorscy w tej dziedzinie, że sami domagamy się ich zamiany na fachowców .. i takich nam w końcu dadzą, tylko że swoich...

Dlatego walczmy o powrót fachowców, ale tylko tych wyrzuconych..  walczmy o powrót tych trzech osób .. a nie nie żadnych innych

A mówiłam że już mają nowych hmmm niech zgadnę któż nimi będzie ....może pewien hodowca ktory był za zmianą ?? któż może wiedzieć  😀iabeł:
http://www.se.pl/wiadomosci/polityka/odwolanie-szefow-stadnin-bylo-jednak-zasadne-dziennikarz-ujawnia-szczegoly_785680.html

Kochana Aleksandro podobne rewelacje cytowała na Świecie Koni niejaka Ula B. co zresztą ( słusznie) zostało potraktowane jako  żart ...no proszę Cię jak będziemy opierać sie na tabloidach jako rzetelnej wiedzy .... 😂
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-z-kraju,3/szejk-zatrudni-zwolnionych-dyrektorow-stadnin,623784.html

hmm .. chciałabym żeby raczej zatrudnili na dożywocie na pustyni..
nowego"księgowego" z JP,  AD i M Sz. i pozostalych sprawców tej całej zadymy .
Brawo. Widzę, że moja moja "ulubiona" partia idzie jak walec. Jak Tommy Lee Jones w ściganym. Po obejrzeniu obydwu konferencji, aż bije po oczach, ta przepaść intelektualna pomiędzy aparatczykami totalitarnego reżimu, a odwołanymi prezesami stadnin. Twarz Pana Jurgiela,jakby nie skażona głębszą refleksją. I ta bezczelność charakterystyczna dla partii TKM. Krew mnie zalewa jak patrzę na to wszystko. Najważniejsze przecież to rozliczyć wszystko i wszystkich z każdej złotówki. Przecież wiadomo, że jak ktoś zarabia więcej niż mały fuhrer, to bankowo krętacz i złodziej.

Zarzuty dotyczące mieszkań są żałosne. Kadry takich stadnin powinny mieć zapewnione zakwaterowanie na terenie stadniny z urzędu i za friko. To nie jest praca od 8 do 15. W każdej cywilizowanej stajni nawet stajenny ma mieszkanie "w pakiecie".
Jakoś tym szkodnikom nie przeszkadza, że za swoje mieszkania poselskie nie płacą, ani grosza.

A funkcjonowanie takich stadnin na zasadzie "prywatnego folwarku" jest niewątpliwie jedną z przyczyn ich dobrej kondycji. Jeżeli wprowadzi się "model urzędniczy", to bardzo szybko zostanie tylko ch.., du.., i kamieni kupa.

Najsmutniejsze jest, to, że możemy sobie narzekać, pisać petycje, protestować, a na końcu przyjdzie pan Jurgiel i powie, że ma nas w du.., bo mu wolno wszystko i możemy mu naskoczyć.

A TO JUŻ KONIEC POLSKICH STADNIN KONI ARABSKICH   Efekt końcowy durnych decyzji politycznych.  😤 😤 😤 😵

http://www.tvn24.pl/szejk-zatrudni-zwolnionych-dyrektorow-stadnin,623784,s.html

ZAPRASZAM O 21,30 DO TVN 24
Ja na miejscu odwołanych osób dochodziłabym odszkodowania za zniesławienie - w końcu całej Polsce natrąbili, że oszuści, złodzieje, nielegalnie handlowali zarodkami etc. - sąd by to ocenił i sie wypowiedział, czy zarzuty były słuszne - bo wychodzi na to, że mimo tych rzekomych wałków na każdym kroku zarzutów prokuratorskich nie będzie.
Ale kto ich będzie sądził?
PIslamowskie sądy?
Przecież wyrok będzie taki jak Kaczyński przez Ziobro-sana nakaże.
Aga_Leming będą dochodzić na drodze sądowej, jest oficjalna informacja.
pokemon Jest jeszcze Trybnał Międzynarodowy.
To są ludzie poważani w całym świecie hodowców i na pewno nie zostana bez pomocy.
Smok10 bo my jak jest coś dobrze musimy popsuć - masochizm polityczny.
Ja swoje przemyślenia wylałam na klawiaturę:

http://longdayys.blogspot.com/2016/03/zmiany-zmiany-dobre-dla.html

milenka_falbana pozwoliłam sobie podsumować post Twoją grafiką  :kwiatek:
Piękne... tylko aż się płakać chce.
https://vimeo.com/157249952
Mnie też łzy napłynęły do oczu  😕
piękne i owszem, ale napisy totalnie nieczytelne-czasem za szybko znikają, pojawiają się w kilku miejscach ekranu, nie wiadomo co czytać. pojawiają się literówki.... szkoda.
Tłumaczył ktoś nieznający polskiego, to widać. Ale liczy się inicjatywa.
Apel stadniny Wattsów  😎
Kto temu nowemu panu da Byka na stanówkę ? Już szejkowie zapowiedzieli że o wysyłce ogierów do Janowa czy Michałowa nie ma mowy.  🙄
A brak jakiejkolwiek reakcji na tę deklarację ze strony ministerstwa jest dowodem na to, że jakość polskiej hodowli i jej rozwój mają głęboko.
A co ministrowi jakiś tam Watts będzie mowil co ma robić  😂  minister wie co jest dobre i słuszne ....
P.s. z mojej strony zapamietam to obecnemu rządowi ..myślę że wszyscy powinni ...
Murat - Gazon oni  mają głeboko pochowane wszystko -  nawet i inteligencję  bardzo głeboko schowali ...
Czy ma ktoś działający stream z TVN24?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się