Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Czy rzucił się komuś w oczy w jakimś sklepie Eskadron Tricolor w kolorze Petrol, VS, najlepiej w promocji? 😉
wątek zamknięty
Przestań marzyć  😀
wątek zamknięty
milusia, parę dni temu oglądałam po raz n-ty zdjęcia tego mosiądzu i stwierdziłam, że nie, jednak nie będę Siwemu kupować takiego świecącego cacka, choć tak bardzo chcę... I właśnie szlag trafił wszystkie moje postanowienia, muszę spróbować raz jeszcze powiedzieć sobie "nie" 😁 Twój koń wygląda cudnie!!!!
A tak serio to chyba właśnie największą furorę robi na ciemniejszych maściach.
Kurczę, a może tak kolejny pad "dla siebie"?...  😵 😂
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 lutego 2016 18:28
Jednak nie wytrzymałam  😁
Nowy w rodzinie  🤣

wątek zamknięty
malinowaa Łaaaaaał, czekam na zdjęcia na koniu  😀 :kwiatek:
wątek zamknięty
malinowaa Szalejesz!! Są gdzieś jeszcze w promocji cottony?
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 lutego 2016 21:23
malinowaa Szalejesz!! Są gdzieś jeszcze w promocji cottony?


Poczekaj aż zobaczysz co jeszcze do mnie leci  🤣
Ja użyłam na koniku kody cav16kon, inaczej nie kupiłabym 😉

mers zrobię foty jak ładniejsza pogoda będzie, bo na razie to kicha  :kwiatek:

EDIT: Poza tym, do następnych promocji przerwa na kolejne pół roku, JAAAASNE?  😁 😁 😁
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
29 lutego 2016 22:15
Malinowa co Ty gadasz  😂 jeszcze NG 😵
A tu tez mam must have  😍
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
29 lutego 2016 22:43
Zairka o zabij mnie, no ja głupia faktycznie  🙄 A przecież derka i jeden czaprak mi się z tej kolekcji podobał...

NIEEEE  🤣 😵
wątek zamknięty
Wybrałam się dziś do sklepu zobaczyć najnowszą kolekcję Eskadrona no i... klęska  🙁
Mintgreen, który na zdjęciach jest pięknym delikatnym zielonym, na żywo już niestety taki nie jest. Byłam absolutnie przekonana do big square'a w tym kolorze, a na żywo zupełnie mi się nie podoba. Owijki trzymają kolor zdjęciowy, ale tylko one.
Niebieski zapowiadał się dobrze, a jest brzydki.
Granat jest spoko, ale ile można mieć granatowych czapraków  🤣
Mango jest ciepłym żółtym.
Freshberry to różowawa czerwień lub intensywna czerwień, zależnie od materiału danego czapraka.
wątek zamknięty
A mi dzisiaj serce skradło zdjęcie z instagramu i sposób dobierania koloru bryczesów do koloru owijek 😜
wątek zamknięty
anil22, bardzo fajne to zdjęcie  ale jeszcze nie widziałam  tak nisko zawinietych owijek  😉
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 marca 2016 21:51
anai a ja u zagranicznych zawodników skokowych nawet tak zawinięte przednie nogi widuję 😀
wątek zamknięty
milusia   czas na POZYTYWNE zmiany!!!
01 marca 2016 21:54
harja-ja również próbowałam sobie wmówić,  ze go nie potrzebuję  😁 Kupuj, jest śliczny i świetnie wykonany 🙂 -jak to Caball 😉
wątek zamknięty
A co takie zawijanie ma na celu? Zastąpienie kaloszków?
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
01 marca 2016 22:19
Część z nich pod spodem miała na jazdę takie gąbki czy coś w tym rodzaju.
Xymena nie pytałam, ale to możliwe
wątek zamknięty
anai ujeżdżeniowcy często tak zawijają. Dla większej ochrony nogi + taka moda  😉 Często też podkładki na przody są tak duże, że dołem robią za kalosz.
wątek zamknięty
tulipan, wow, ja też nie widziałam nigdy tak zawiniętych. Zawsze jak już to wystająca kilometr podkładka ale u góry 🙂 I tak samo koń zawinięty po napiąstki. Ja bym się bała że tak nisko zawinięta owija się może rozwinąć jak koń by nadepnął, albo że zaciśnięta będzie za mocno..
wątek zamknięty
Ja się spotkałam kilka razy na zawodach, ale nie stosuję tego u moich koni. Wolę owijka na podkładkę + kalosz  🙂
wątek zamknięty
Widzialam taki patent dawno temu, kon byl po kontuzji koronki a przy kaloszkach paskudnie sie obcieral.
wątek zamknięty
Jak myślicie, który kolor z najnowszej kolekcji Eskadrona pasowałby najlepiej na tego pana: https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/12341611_1080233132017486_2782769980509780501_n.jpg?oh=a2f24137b41fdfc4812fbbea139d1096&oe=5797BEE0 ?  🤣
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
04 marca 2016 08:05
Serenity Mango!! 😍
Z tej kolekcji BS mango z owijami musi byc moj! Chociaz mint na kasztana chyba tez bylby calkiem fajny, zwlaszcza w brillancie. W przyszlym tygodniu ide zobaczyc na zywo kolekcje bo ponoc calkowicie rozni sie od tego jak wyglada w necie.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 marca 2016 08:13
Zairka, Mango jest akurat takie samo na żywo jak na zdjęciach, ale o reszcie się nie wypowiem 🙂

Serenity, wg mnie Mango albo Mint 🙂
wątek zamknięty
W przyszlym tygodniu ide zobaczyc na zywo kolekcje bo ponoc calkowicie rozni sie od tego jak wyglada w necie.

Hmmm... zależy na których zdjęciach. Zastanawiałam się właśnie nad mango, byłam w Equishopie i... już się nie zastanawiam 😉 Oczekiwałam czegoś bardziej pomarańczowego, ale nie szkodzi, kasa zostanie na coś innego  😉
wątek zamknięty
W przyszlym tygodniu ide zobaczyc na zywo kolekcje bo ponoc calkowicie rozni sie od tego jak wyglada w necie.

Niestety jest różna także na drukowanym, papierowym katalogu Eskadrona  🙄
Serio nie rozumiem takiego zabiegu - to celowe wprowadzanie w błąd czy komuś się nie chciało zrobić takich zdjęć, żeby oddawały kolor?
Mango na żywo jest o wieele bardziej żółte niż katalogowe.
wątek zamknięty
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
04 marca 2016 11:21
A ja mam bardzo poglądowe zdjęcie Caballa Mosiądz na Laudzie, mnie się bardzo podoba 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
04 marca 2016 12:02
arivle, fajnie! W słońcu będzie szał 🙂
wątek zamknięty
Widziałam mango na żywo i na każdym profilu czapraka dla mnie ma inny odcień 🤔wirek: zastanawiam się czy ze mną jest coś nie tak, czy użyli innych partii materiału? 🙄
wątek zamknięty
arivle, bardzo fajnie wyglądacie 🙂

Tak trochę off-topic, ale stwierdzam, że Niemki są szalone 🤣

wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.