paznokcie, żele, tipsy

Ja z braku paznokci nie mam się czym aktualnie pochwalić ale wczoraj bawiłam się wzornikiem więc pokażę, co stworzyłam 🙂
Efekt syrenki (lakiery Semilac), mój faworyt to 058 😍

Efekt szmaragdowy na miętowym z CZ (na żywo pięknie błyszczy), na czarnym oraz efekt holo na czarnym, który chyba coś mi nie wyszedł jak trzeba. Szmaragd będzie obłędnie wyglądać na granatowym 😜

Efekt akwareli, snake skin na ombre, nieco koślawa muszelka, biżu ze złotą folią transferową i folia na całym paznokciu

robakt   Liczy się jutro.
28 lutego 2016 14:39
O mamo, piękne wszystkie! Ale efekt szmaragdowy chyba zwycięża. Ja dzisiaj działam z moimi, jeden złamał się się stajni, wieczorem wstawię jakie mam i jakie zrobię
Efekt akwareli i snake skin  😜 😍
Jak się to uzyskuje?
Akwarele teoretycznie robi się farbkami akrylowymi, ale że ja ich nie mam to robiłam flamastrami. Na jakimś plastikowym wieczku namazałam trochę koloru i potem pędzelkiem delikatnie zamoczonym w cleanerze malowałam plamy na przemytym kolorze. Na to oczywiście potem top.
Snake skin jest banalny, na kolor bazowy nakładamy cienką warstwę koloru, który ma zrobić wzór, ewentualnie ten kolor można zmieszać z topem żeby był trochę bardziej transparentny, i na tą nieutwardzoną warstwę robimy kropki topem i do lampy. Potem na to jeszcze raz top.
robakt   Liczy się jutro.
29 lutego 2016 17:52
Ja moje czerwone musiałam ściągnąć, bo jeden się złamał, a inny był pęknięty, teraz czarny z syrenką, podobają mi się, ale jak porównam do poprzednich to blado wyglądają.
widziałyście to?
po koszmarkach Bubble NAils przyszła pora na kolejne... Furry Nails

[img]http://images.hngn.com/data/images/full/202879/nails-png.png?w=650[/img]
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
29 lutego 2016 20:04
Wyglądają jak odwłoki pająków, dużych, mechatych i strasznych pająków bleeee
I wez niech sie komus reka omsknie przy podcieraniu tyłka 😉))  🏇 😂
Ej, to fajne na Halloween by było. xP
Primer pomaga przy krótkim trzymaniu sie hybrydy? Mam jakaś głupią płytkę, że zwykły lakier trzyma dzień a hybryda tydzień, a chciałabym żeby chociaż te 10 dni się trzymała. Primer pomoże?  👀
Melduję że po zmianie primera i bondera bezkwasowego na kwasowe żele trzymają mi się 3 tydzień (wczoraj robiłam uzupełnienie), wcześniej po tygodniu/półtorej zaczynały mi się odklejać i zapowietrzać. Nawet pracę na hali produkcyjnej wytrzymały  😜
A hormony w porządku? Gdzieś ostatnio czytałam, że przy problemach z tarczycą potrafi o wiele szybciej schodzić, bo płytka jest bardziej tłusta. 🤔 I paznokcie są słabsze.
Primer powinien pomóc, ale mi po jakimś czasie noszenia hybryd i tak potrafiło odpryskiwać po paru dniach (pomimo primera), rekord to było po 2 dniach od nałożenia (tylko jeden pazur). Ogólnie po 3-4 razach z każdym położeniem nowego koloru zaczęło być coraz gorzej, coraz krócej się trzymały (zmieniałam co 2 tygodnie mniej więcej). Zwykły lakier potrafi mi odpryskiwać tak, że wieczorem pomaluję, a następnego dnia rano już mi coś strzeli. Koleżance, która robi u tej samej babki, trzymają się bez zarzutu, więc to nie jest kwestia złego położenia.
Zonk a jakiej firmy hybryd używasz? Bo u mnie np neonail odpadły w dwa dni a semilac na primerze kwasowym spokojnie dwa tygodnie
Używam semilaca. Czytałam ze do hybryd jest primer bezkwasowy  👀

Ogólnie założyłam hybrydy jako terapie na obgryzanie paznokci ( 😡 ) pomogło, ale nadal mam taki nawyk "gmerania" w tych paznokciach i jak cos odłazi to od razu zrywam  😵 dlatego mi zależy, zeby nic się nie odklejało.
Ja spotkałam się z tym że i do żelu i do hybrydy się stosuje primer bezkwasowy, jest on delikatniejszy, natomiast kwasowy jest używany przy problematycznej płytce paznokcia. Zarówno mi jak i mojej mamie hybryda wytrzymuje około tygodnia a potem zaczyna się odchodzić z tym że ja przerzuciłam się na pazury żelowe które też wytrzymują około tygodnia w porywach do półtorej, dlatego kupiłam primer i bonder kwasowy. Więc zonk, próbuj primera bezkwasowego 🙂
Ja używam kwasowego, bezkwasowy nie robi wrażenia na moich paznokciach 😉
Ok, dzięki za rady  :kwiatek: kupię ten bezkwasowy, nie mam niestety pancernych paznokci, szczególnie po latach obgryzania :/
estena   Wariat nad wariaty.
08 marca 2016 13:25
Mogę zadać pytanie z serii głupich?  🙄

Czy jest możliwość wyprowadzenia przez kosmetyczkę płytki paznokcia tak, żeby ją powiększyć i wydłużyć - czyli zmienić w ogóle kształt? Nie chodzi mi o to, że mam paznokcie i zapuszczę je i już mam dłuższą płytkę, tylko chodzi mi o to, żeby płytka się 'powiększyła'. To wykonalne ❓
BASZNIA   mleczna i deserowa
08 marca 2016 15:33
Podkład z witaminami z semilaka to szit 🙁. Pazury schodzą w tydzień...
Jeszcze zrobię znowu normalnym i sprawdzę, czy mi aby hormony nie wysiadły, i dam znać, ale raczej dziwny zbieg okoliczności...
Moje dzisiejsze  😍
robakt   Liczy się jutro.
08 marca 2016 20:56
Ja dzisiaj dłubałam i wydłubałam ombre, jutro w dziennym świetle zrobię jakieś fajne zdjęcie.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
08 marca 2016 22:05
BASZNIA u mnie ta baza witaminowa trzyma się super i będę musiała zdjąć bo odrost jest za duży a paznokcie robiłam sama, pierwszy raz, niezbyt umiejętnie i dość nieudolnie.
Euphorycznie róże to naklejka wodna? Ile Ci się trzyma taka naklejka całopaznokciowa, ja mam kilka ale jeszcze nie testowałam?
BASZNIA   mleczna i deserowa
11 marca 2016 10:51
Biczowa, kurde, fajnie....ja dałam dwa razy szansę i kiszka. Czytałam też że tak bywa..jesteś chlubnym wyjątkiem, zazdraszczam :-).
[quote author=fruity_jelly link=topic=11436.msg2509594#msg2509594 date=1457501891]
Euphorycznie róże to naklejka wodna? Ile Ci się trzyma taka naklejka całopaznokciowa, ja mam kilka ale jeszcze nie testowałam?
[/quote]

Tak, to naklejka a ile się będzie trzymać to się okaże.  🤣
Pierwszy raz się skusiłam i zobaczymy co z tego wyjdzie.
30 marca jestem umówiona na następne - jak będzie trzymać to zrobię następne.
Z okazji promocji kliknęłam spontanicznie zestaw startowy semilac 😀 ciekawe czy starczy mi cierpliwości 🙂
BASZNIA   mleczna i deserowa
12 marca 2016 05:08
Naklejki są boskie. Tylko trzeba dwa razy top dać najlepiej.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 marca 2016 10:28
ja sie wczoraj trochę pobawiłam ale zwykłym lakierem i naklejkami wodnymi i efekt jest lepszy jak przy hybrydach. Naklejka ładnie się trzyma , a na hybrydach po nałożeniu i utwardzeniu topu ściera się  🤔
Dziewczyny jakie odżywki polecacie do paznokci by je zapuścić i wzmocnić? Próbowałam kilku odżywek polecanych w sklepach niestety na marne - paznokcie nadal strasznie łamliwe, ledwie zapuszczę już się łamią i są przez to strasznie krótkie. Można je wyginać jak papier  😵
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
15 marca 2016 22:03
Ja polecam Eveline, Nail Therapy Professional, 8w1 Total Action, Skoncentrowana odżywka do paznokci pod warunkuem, że stosuje się ją tak jak zaleca producent.

edit:
szukam jakiegoś fajnego pojemnika na wszystkie akcesoria do paznokci, w czym to wszystko przechowujecie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się