Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

kozdanda, moze po cavaliadzie w Warszawie bedzie tak, jak to tej w Lublinie 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
24 lutego 2016 22:09
A cav16kon już nie działa? W niedzielę jeszcze działał...
Ma działać do 31.03 wg ulotki
On chyba działa wybiórczo.... może tylko wybrańcom  😂 mi zadziałał raz, koleżance wcale, a inna już robi trzecie zakupy z nim....
tak czasem bywa, że dopiero jak któryś raz sie wpisuje kod to działa. Próbujcie robic zamowienia do póki nie zadziała  😁
w zasadzie, to zamiast lamentu należałoby napisać do konika  😅 bo może im system świruje i nawet nie wiedzą, a my tu się wkurzamy....
Czy ktoś podzieli się jakimś rabatem lub kodem do cavalloshop i do dobrego-konia?  🙇  :kwiatek:
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2502254#msg2502254 date=1456345839]
wabankowa owijki darkred pony widziałam jeszcze niedawno na stronie euidea.pl, a petrola może znajdziesz w mustangu (sprzetjezdziecki.com.pl)
[/quote]

Dziękuję  :kwiatek:
ma ktoś kod do equishopu?
Czy ktoś się orientuje gdzię są rabaty na rzeczy Kentaura?  :kwiatek:
Dziewczyny będę mieć podczas Cavaliady 100 kuponów z kodami na 10 %  😎 czy są chętne?  👀 Jak coś to PW 😀
Livia   ...z innego świata
26 lutego 2016 09:35
Ktoś może wie, kiedy się zaczną wyprzedaże jesiennej kolekcji NG? 🙂
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
26 lutego 2016 11:20
Dominika.J, w GNL jest chyba jeszcze ten kod gnl2016 na 10% rabatu na cały asortyment- nie wiem czy do początku marca czy końca marca (jakoś mi tak marzec po głowie chodzi  :lol🙂
Czy widział ktoś jakąś ciekawą promocje na produkty marki Busse? Albo wie, czy któryś sklep nie planuje takowej zrobić? 😉
Czy widział ktoś jakąś ciekawą promocje na produkty marki Busse? Albo wie, czy któryś sklep nie planuje takowej zrobić? 😉


Zapytaj w bergo,oni maja czesto akcje typu "tydzien z marka.. " na fp,busse,hippica itp przynajmniej 15% 🙂
Ktoś widział jakąś promocję na magnez? 🙂
alexiss, dzieki 🙂
Jest jakiś kodzik do yard-equites? :kwiatek:
Albo do Arcus'a?:-)
Poratuje ktoś jakimś kodem do Pro-Linen? :kwiatek: Widziałam na poprzedniej stronie na 5%, ale może coś więcej ? 
A cav16kon już nie działa? W niedzielę jeszcze działał...

Mi działa ale naliczyło mi tylko 3% a nie 15:-(
Edit: wpisałam kod drugi raz i naliczyło 15% wiec trzeba próbować;-)
Sklep internetowy HORSE HOUSE ma na produkcie dnia bryczesy po 120zł
http://www.horsehouse.pl/

Pozdrawiam wszystkich.
A może do arcusa jakiś kodzik?  :kwiatek:
Kod do beckersportu : Cavaliada2016 , nie wiem czy działa jeszcze 🙂 powinien
W BERGO 15% rabatu na BUSSE, w dniach: 01.03 - 07.03
a konik w tym roku bez kodu na dzień kobiet?  🤔
W cavalloshop na kod: KOBIETA -10% od 02 do 08 marca.
W SJ Destant w Czechowicach-Dziedzicach jest rabat -20% z okazji Dnia Kobiet na wszystkie kamizelki, czapraki i derki.
jakiś kod rabatowy do animalii ?
Czy jest gdzies jakas promocja na tasmy/liny do elektrycznego pastucha? :kwiatek:
Zdrowy Koń   Pasze i suplementy dla Twojego konia.
04 marca 2016 15:07
CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] Reklama, autopromocja, daję tydzień uciszenia i proszę go wykorzystać na przeczytaniu  regulaminu forum
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się