Konie czystej krwi arabskiej

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
28 lutego 2016 22:04
Ej..no kochani!  Wątek był na 2 stronie  🤬

Larabarson kochana,  ja Ciebie widziałam w kilku miejscach w necie.  😜 popularna jesteś. 
Bischa ja też dziękuję za miłe spotkanie,  szkoda tylko,  że przy takiej okazji  🙄

A my po manifestacji  ( jak juz zmarzlysmy ) pojechaliśmy do mnue fo stani. .aby co poniektórzy jeszcze bardziej przemarzli  😁

Murat-Gazon trochę pogadala sobie z Rudym a później wsiadła ale okazało się,  że jej buty nie wchodzą w strzrmiona przy moim siodle  😁  Larabarson siedziała w domu z Kawusia i zapewne rozkminiały  jsk by tu światem zawładnąć  😎

Skorzystam z okazji i wrzucę kilka fotek,  które zrobiła Murat-Gazon btw a Ty wrzuć coś z gadania z ziemi  😀



I z głupią mną  😎


Eh no i czekam z niecierpliwością na dalsze ruchy związane z odwołaniem Prezesów.  Podobno jutro o 12 ma być spotkanie i rozmowa p Treli i p. Białoboka z osobami odpowiedzialnymi za ich odwołanie z ANR
zduśka, Fajne z głupią miną. 😁

Tutaj fotorelacja, mozna zobaczyc mnie I Murat jak podpisujemy petycje 🙂
http://warszawa.naszemiasto.pl/artykul/zdjecia/manifestacja-w-obronie-panstwowych-stadnin-koni-arabskich,3661308,artgal,19144876,t,id,tm,zid.html
Na zdjęciu 13/46 to Kaja z córkami?
Bischa   TAFC Polska :)
29 lutego 2016 01:13
Zduska, zaluje tylko, ze nie moglam sie z wami do stajni zabrac, ale mialam juz inne plany 🙁
zduśka kurde, no tego się nie spodziewałam, że taką gwiazdą zostanę  😁
A z Kawusią omawiałyśmy bardzo istotne kwestie życiowe  😉
Skostniałam tak, że nie byłam w stanie się ruszyć w domu spod kołdry ale nałykałam się rozmaitych prochów i póki co (tfu tfu) jest ok  😀
Julie być może ale nie znam, więc się nie odniosę do Twojego pytania  🙂
Noooo, co z tym wątkiem! Wszyscy siedzą w przyczepionym?
zduśka - prosisz masz 😉 Co prawda nie mam za ładnych, czekam na twoje od młodego fotografa 😉
Czy byłby ktoś z was zainteresowany kursem na trenera koni wyścigowych?Koszt takiego kursu to jakieś 750zł,za tydzień nauki i egzamin.Zainteresowanych proszę na priv
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
02 marca 2016 08:23
Jak wszyscy sie pokazuja to i my!
Armani po 3 tyg nic nie robienia pomalu wraca do pracy - nie wymagam zbyt wiele, bo obawiam sie zakwasow. Poza tym podloze do jazdy mamy kijowe - bloto, wszedzie bloto a dzis jeszcze spadl snieg - pewnie do jutra go juz nie bedzie, ale to kolejne litry wody, ktorych ziemia juz nie wsiaknnie :/

Pod koniec maja jedziemy "rozejrzec sie" na zawodach w rajdach dlugodystansowych - akurat stajnia Kuhalian Nejdy organizuje. Musze zobaczyc jak to wyglada i nad czym trzeba pracowac.
Na wiosne ambitne plany - ja znow wracam pod skrzydla trenera, a siwy pewnie dopiero latem/jesienia ruszy, aby sie tez cos nauczyc. Bede tez chciala znow jechac w rajd po bieszczadach - cudowne 4 dni z koniem od rana do nocy  💘






Oraz dowod , ze nie zawsze sie dogadujemy w kazdej kwestii - tu akurat niezadowolenie, ze 3 tyg robienia skutecznej okrywy blotnej na wlosy ja mam zamiar je psikac odzywka i roczesywac 😉
P.S. Dobrze widzicie - brak trocin - sprzatanie 😉
Moja brzydalunia ostatnio ladnieje 🙂

Zaczyna sylwetka przypominac konia a nie beczke, ogon wypralam wiec wyszla z niej blondynka, zeby jeszcze ta siersc sie szybko ogarnela na letnia 😉

zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
03 marca 2016 14:40
halo halo ! co tu taka cisza ?  😎
przeciez sie odzwyam, czego tam 😀iabeł:
Byłam wczoraj w stajni po 1,5 tyg. nieobecności. Błoto takie, że buty mi o mało nie wessało  😵 I poza tym nie mam chyba nic innego do powiedzenia w temacie  🤣
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
03 marca 2016 15:24
larabarson czytasz mi w myslach bo mialam napisac to samo - bloto wszechobecne :P Czekam az stanie hala i tyle w temacie  😁
Serio az tak zle? U mnie sucho i sloneczko, wczoraj sobie zasuwalam na oklep po ciemku, bo siodlanie jednak problematyczne😉
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
03 marca 2016 15:46
Faith Ty tak  🙂 reszta milczy
Larabarson ale buty masz  🤣 ? Bo ja kiedyś ze stajni wracałam bez buta  😂

U mnie nic ciekawego bo jestem chora  🤣 Do stajni jak narazie się nie wybieram.
Eh juz liczę dni do przywiezienie Rudego bliżej domu. Czekam tez z niecierpliwością aby zapoznać nowego kolegę  po którego Kawusia jedzie w sobotę.
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
03 marca 2016 17:13
zduśka a co przywozi? Kawalera czy do sportu cos?
No buta mam ale bloto przedostalo sie do jego wnetrza a same buty oblepione z kazdej strony  😀
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
03 marca 2016 18:09
Szamanka a to może sama Kawusia wstawi pana pięknego jak juz przyjedzie  😎 Jest piękny i rudy  😁 I w 100% męski  🤣
Larabarson jak but jest to luz  🤣
Ja siedzę w domu, bo pracuję. Dopiero w sobotę do stajni jadę i WSIADAM, choćby się miało niebo oberwać.  🏇
Takie 2 arabki niedawno fotografowałam, kary ogier i gniady wałach - przyjaciele z padoku  😀


zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
03 marca 2016 21:09
Murat ile czasu było laby ?
Polonez co to za arabki ?
Z okazji zbliżających się 18-tych urodzin Mieszka chcieliśmy się przypomnieć i pozdrowić revoltowiczów 😉
Pierwsze trzy aktualne i jedno z jesieni 🙂
KLIK




Zmieniłam za duże foto na link.
albo swiatlo jakies nie teges...,ale ja tu widze skarogniadego a nie karego 🙄
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] cytowanie zdjęć
zduśka takiej laby w sensie nic-nie-robienia nie było w ogóle, bo jednak lonże itp. działy się cały czas w miarę możliwości pogodowo-podłożowych. Ale pod siodłem nie chodziła cztery miesiące (teraz już trochę więcej nawet).
Dobrze, że to koń, na którego nawet po roku przerwy można wsiąść i jechać bez obaw, przynajmniej mogę sobie dla własnej wygody pozwolić na zimową przerwę od jazd  🙂
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
04 marca 2016 07:14
Monic a w czym masz problem?
Murat-Gazon no tak mówiłaś przecież ze 4 miesiące nie jeździłaś,  ja wiesz mam dobrą pamięć ale krótką  😁  widzisz i coś łączy nasze konie  ( oprócz maści tej samej ) , że też po długiej przerwie mogę wsiąść bez obaw  😉

Jeju przeziębienie mnie wykończy, normalnie można na mnie gadać bo jestem głucha  😎
zduśka są ferie chyba jeszcze to wiesz, pewnie Monic się nudzi a że na maściach się zna bardzo dobrze to musiała o tym napisać  🤔wirek:
Ja na swojego bym się bała od razu wsiadać po takiej przerwie 🙄
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
04 marca 2016 08:07
Larabarson no fakt  🙂 Ty a może zróbmy podmianke Ty bierz Rudego do siebie a ja Czeska  😁
el_infierno fajnie Mieszko wygląda!  A to ostatnie takie złote  💘
Ja moze nie balabym sie wsiadac, ale nie lubie tak od razu, wole najpierw konia porociagac i wprowadzic do jazd przez lonze 🙂

No, ale Murat pisze Winea byla lonzowana wiec to inna historia zupelnie 🙂
larabarson moja pod tym względem jest zupełnie bezpieczna. W zeszłą wiosnę po dwóch miesiącach przerwy pierwszy raz wsiadałam w terenie  😉
No i też jest bezpieczna pod tym względem, że jej się styki nie przepalają, wtedy było straszne błoto i ślisko, więc cały teren włóczyłyśmy się stępem na luźnej wodzy.
W sumie taki moment, żeby faktycznie nastąpiła awaria łączy i koń dostał małpiego rozumu, to pamiętam jeden - ale wtedy może ją miałam ze cztery miesiące, a może i nawet jeszcze nie. Swoją drogą do dzisiaj nie wiem, co to wtedy było, jako że wydarzyło się na pustej łące pod stajnią  😁
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
04 marca 2016 08:35
Rowniez nie mam problemu w robieniu przerwy - nawet po miesiacu wsiadam i jade bez zadnych cyrkow. Kon idzie pewnie, a jak pozwole na galop to juz jest radosc ale bez brykow. Gorzej na lonzowniku - tam potrafi stanac nawet na glowie po takiej przerwie 😀
zduśka ja bym rudego brała, bo to złoty koń. Czesio potrzebuje regularnej roboty, musi mieć głowę non stop czymś zajętą, bo inaczej styki mu się zaczynają palić. Ja nie mam przede wszystkim na tyle czasu dla niego i dlatego jak wiesz powoli zaczynam się rozglądać za jakimś dobrym domem dla niego.
Trochę Wam zazdroszczę takich mega bezpiecznych koni  😜
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się