Konie czystej krwi arabskiej

Wojenka   on the desert you can't remember your name
04 marca 2016 08:57
el_infireno, nie wyświetlają się zdjęcia...

Zduska  ja akurat nie mam zadnego problemu w przeciwienstwie do niektorych osob,ktore sie tak zbulwersowaly moim komentarzem na temat masci.... 🤣
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
04 marca 2016 09:31
el_infireno, nie wyświetlają się zdjęcia...


Ej a ja wszystkie widzę

Monic no tylko, że Twój post to taki wiesz od czapki. No i oczywiście ciesze się,  że znasz maści koni  🙂

Larabarson Ty znasz moje zdanie w kwestii nowego domu  😉
larabarson a nie masz możliwości przestawienia go gdzieś bliżej? Czy brak wyboru w stajniach?
Murat pw poleciało  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 marca 2016 17:38
A mnie się nie wyświetlają, ale już wiem chyba dlaczego...-nie mam access tutaj w UAE.

Pewnie już większość widziała na fb, ale spieszę z nowinami,że moje Mujunio ukończyło dzisiaj zawody CEI* we francuskim Pontonx sur l'Adour. Warunki atmosferyczne były fatalne, lało cały czas, ślisko, zimno, ale dali radę!
Ukończyli na 15 pozycji na 60 startujących koni, ze średnią prędkością 19,529 km/h, co uważam za bardzo dobry wynik biorąc pod uwagę pierwszy start konia w zawodach tej rangi,trudne warunki oraz ogromną konkurencję! Mujunia dosiadała 16 letnia dziewczynka.

Duma mnie rozpiera! 🙂

nieszczęśliwy, mokry koń 😉
[img]https://scontent-ams3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/12042740_1292716554075644_3295038237162640817_n.jpg?oh=2d8c40adc97233aacf3c90b2c5d9b9cd&oe=57920BFA[/img]
Wojenka gratulacje!  😅
Wojenka Również gratuluję! Jak on pięknie wygląda  😍
podrzucam fotki w linku: może jednak się otworzą: http://pl.tinypic.com/a/4judg3/4
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
05 marca 2016 18:12
Wojenka juz ci na fejsie gratulowalam ale i tutaj to zrobię!  Super, dzielny koń.  Fajnie,  że chłopak się sprawdza w rajdach,  taka perełka.  Jeszcze raz ogromne gratuluję! 

A ja nadal zaflukana. .... ile można  😲
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
05 marca 2016 18:27
Wojenko gratulacje 🙂 I kolejnych sukcesow!


Ja prezentuje siwego rowniez w wersji rajdowej 🙂
Wojenka gratulacje, miło czytać o takich sukcesach  🙂
szamanka do pyska mu w tym ogłowiu  😉
Wojenka   on the desert you can't remember your name
05 marca 2016 19:00
Niestety ten tinypic jest zablokowany tutaj...

Dziękuję za miłe słowa, ja miałam dziś relację od właściciela messengerową, wysyłał mi na bieżąco filmiki i zdjęcia  😁
Bardzo się cieszę 🙂
zduśka zdrowia życzę! Ja od października choruję średnio co 2-3 tygodnie i to nie byle jak 🙁 obecnie znowu kończę antybiotyk)
szamanka Bardzo mu pasuje to ogłowie, a tak z ciekawości z czego ono jest zrobione?

Ja dzisiaj - korzystając z ładnej pogody, byłam u siwego. Wyczyściłam (sypie się z niego jak z choinki) ale magic brush i okrągłe zgrzebło dają jakoś radę. Lonżowałam go też na drągach, chodził ślicznie 🙂
szamanka   Najwiecej nauczyl mnie moj arab...
05 marca 2016 20:22
Oglowie jest syntetyczne z pcv, firmy Norton
kary ogier Karamba oo (może płowieje od słońca - jak wiele ogierów w Polsce spędza całe dnie na pastwisku z wałachami  😀)


[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Wielkość zdjęcia
Jakie oko 😍
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
05 marca 2016 21:43
Polonez zmniejsz fotę bo rozjezdza wątek.
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
06 marca 2016 07:33
Przedstawiam Nadrona, naszego nowego chłopaka na Hacjendzie, z końskiej bandy jedynego z jajkami 😉.







Kawusia, juz sie zachwycalam na fb ale to zdjecie glolwki...cudny jest, ideal  😍
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
06 marca 2016 08:05
Lara, to prawda że chwyta za oko i z za serce 🙂.
Pięknie malowany!
Hej,
Mam pytanie czy może ktoś wie kto teraz jest właścicielem klaczy elzona po pedagog?
Kawusia - alez kawaler!! Mlody chyba co?🙂
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
06 marca 2016 20:24
Rocznik 2010 więc powiedziała bym, że w sile wieku.
Ooo to mlodszy rok od mojej🙂 superancki jest, pieknie malowany, a jaki papier?🙂
Moja ksiezniczka zalapala sie na zdjecia martvej i nie moge sie napatrzec, to choroba jakas 💘 😜
Bolą mnie nogi  😎
Ruda odpalona pod siodłem. Kocham tego konia, wsiadłam i pojechałam jakby żadnej przerwy nie było  😍 Sztywniejsza tylko trochę, ale to normalne.
Za to jak pojechałyśmy na kwadrans na łąkę, gdzie się dało pogalopować... oj wiosna bije na dekiel  😁 Ale potrzebowałyśmy tego obie.

Kawusia widzę, że już zaopiekowany fryzjersko  😉
faith czyżby Manti nie była miłośniczką różu? Sądząc po uszach na ostatnim zdjęciu  🙂

W temacie uszu to przymierzałam mojej w sobotę nauszniki. Ciekawa byłam, jak zareaguje. Zastygła na kamień z uszami w jednej pozycji i usiłowała zezem zobaczyć, co jej założyłam, po czym zaczęła łypać na mnie, żebym jej to zdjęła, z miną obrażonego nieszczęścia  🤣 I ani o milimetr nie ruszyła żadnym uchem, póki nie zdjęłam. Mam nadzieję, że jak założę na jazdę, pod ogłowie, to ogarnie, że nauszniki nie powodują unieruchomienia uszu  😜
Uszy byly czyszczone chusteczka mokra wlasnie bo jakims cudem znalazl sie ma nich zaschniety mesz 😉
Po prostu jadła całą sobą  🤣
Kawusia   słodka kawa z mlekiem i już bez vanilii :(
07 marca 2016 07:44
faith, rodowód rudego - [url=http://www.allbreedpedigree.com/nadron+kossack]http://www.allbreedpedigree.com/nadron+kossack[/url]. Twoja siwa jak zwykle urzeka, mimo że nie przepadam za siwymi to te jej jabłka na grafitowym tle są magiczne 🙂.
Murat-Gazon super, że uruchomiłaś rudą, widać wiosna nadeszła 😉.
Kawusia oj nadeszła, cała stajnia zaczęła sierść zmieniać. Jeszcze to nie jest ten etap, kiedy po czyszczeniu ja się robię ruda, ale lada dzień pewnie tak będzie  😁
Także brzeszczot poszedł w ruch. A Magic Brush zupełnie się w roli "zbieracza sierści" nie sprawdził, jako oczyszczarka nóg z błota też nie, za to do wyczesywania kurzu i resztek piachu idealnie. A czyszczenie nim szyi powoduje nadstawianie się - " o tu mnie drap"  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się