Końska Rewia Mody cz. X (2016)

dobrze, ze bez owijek... to juz trzeba miec grubo 😵
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 marca 2016 19:24
Patrzcie, co znalazłam...  😁 Właśnie do mnie przyleciało. Specjalnie podziękowania dla użytkowniczki poniak, bo to dzięki niej cieszę gębę do tego kompletu  😜 💘

wątek zamknięty
malinowaa, wow! Przepiękne !
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 marca 2016 19:32
malinowaa, przepadłam! Co to za kolekcja?!  😲  😍
wątek zamknięty
malinowaa Wow ale super zestaw  😍
wątek zamknięty
malinowaa, udało ci się dorwać darkreda! Super, gratuluję 😀 Teraz poka na modelu!
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 marca 2016 20:11
Moon ostatnia, CS jesień/zima 2015/16, czaprak cotton darkred, a derka dralon check 😉

anai, anil22 to dobrze, że nie tylko mi się podoba, dzięki Wam nie mam wyrzutów sumienia  😁

harja tak, i czaprak, i derkę, która również wydawała się też nigdzie niedostępna... A na zdjęcia musicie poczekać, bo jestem w trakcie zmiany siodła i na razie nie mam za bardzo pod co włożyć czaprak, i nie będę miała dopóki nie znajdę czegoś pod tyłek  😵 😂
wątek zamknięty
malinowaa o kurde, zakochałam się w tej derce! Chociaż to nie dralon tylko polar :p 😜 błagam niech mi ktoś powie, ze znajdę gdzieś jeszcze taką w rozmiarze 125  😵
wątek zamknięty
Ja mam "stare" pomarańczowe mango, które uwielbiam na Czarnej. Macałam też to żółte i.... kurcze. Trafili na jeden z nielicznych odcieni żółtego, który mi się podoba 🙄 Ale nie aż tak bardzo, jak się ostatnie do wyprzedaży to będę się zastanawiać. Na razie stałam się właścicielką złotego Jockey'a  🤬

malinowaa - jeden z moich ulubionych kolorów, czekam na zdjęcia na ogoniastym - także powodzenia w poszukiwaniach siodła  😉
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 marca 2016 20:20
dairoroxi mówisz o tym, że napisałam dralon check? Tak w nazwie na zagranicznych stronach było, przepraszam, z przyzwyczajenia już  😁 A masz, niech twój portfel cierpi: http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online/jesien-zima-2015-16/eskadron-classic/eskadron-derka-polarowa-check-detail.html

Zeave a nie dziękuję  🤣 Chciałabym móc już go w to ubrać  🙄

wątek zamknięty
Dzieki Ci dobra kobieto, juz zamawiam  💘
wątek zamknięty
gdzie w internecie można kupić satynowe czapraki jockey?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Precelek.. nigdzie. Można je zamówić tylko przez telefon . Ja kupiłam na Cavaliadzie, mój koń niestety dość krótki a te czapraki są większe niż brillanty więc u mnie nie wygląda rewelacyjnie
wątek zamknięty
malinowaa, - gratki! Cudowny zestaw, szczególnie dera 💘
wątek zamknięty
Precelek - na razie nigdzie, ja też kupiłam swój na Cavaliadzie. Oni głównie zajmują się hurtem na Niemcy, ale ponoć hala na Polskę się buduje i może we wrześniu uda im się bardziej ruszyć u nas 😉

ola8719.... - hmh, to, że są dość spore widziałam, mam nadzieję, że u mnie nie będzie to tak przeszkadzało.... Szkoda mi było swojego na te ostatnie deszczo - śniegi zakładać, więc jeszcze konia nie widział.
wątek zamknięty
Ja też się pochwalę, mój wymarzony pierwszy big square  💃 to było silniejsze odemnie  😁
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
04 marca 2016 22:26
malinowaa, - gratki! Cudowny zestaw, szczególnie dera 💘


Dzięki  :kwiatek: Ja się nią cały czas zachwycam, nawet do szafy jej nie schowałam tylko na krześle na wierzchu położyłam...  🤣
wątek zamknięty
malinowaa, na sucho jak na sucho (choć dera sama w sobie piękna), ale jak założysz ten komplet na swojego skarego, to dopiero się wszystkie pochorujemy 😉 😍
Dżastin, ooo, wyczuwam szał!
wątek zamknięty
dzastin czekam na zdjęcia na twoim jakże srokatym koniu co moj, bo bardzo choruje na ten czaprak rownież  😜
wątek zamknięty
Przerywając eskadronowe rozważania 😉
Caball Glamour

wątek zamknięty
xymena, dairoxroxi, wkrótce wrzucę  💃 Miałyście kiedyś wyrzuty sumienia z powodu kupna tak drogiego czapraka?  mogłam za to naprawić ręczny w samochodzie albo coś, ale to może przecież poczekać kolejny miesiąc... 🤔wirek:
Harja piękna klasyka! 🙂
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 marca 2016 05:32
harja bardzo ładnie, tylko wszystkie czapraki wygladaja na nim taaaakie małe  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
06 marca 2016 07:11
quanta, hahaha, trochę straszna ta krowa 😂

malinowaa, fajny zestawik 😉

Zeave, to Mango teraz jest idealne na kare, sama czekam na okazję żeby zrobić zdjęcie, i na twojej czarnej na pewno będzie super!

Dżastin, no no, będzie pięknie!

harja, elegancko 🙂
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 marca 2016 08:40
Nie rzucił się nikomu ostatnimi czasy pad/czaprak w kolorze szmaragdowym, takiej ciemnej zieleni? Szukam, szukam i tylko caballa widzę.
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
06 marca 2016 08:59
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
06 marca 2016 09:02
Niestety nie, coś w ten deseń
wątek zamknięty
Kastorkowa, Cotton smaragd green wygląda zdecydowanie bardziej jak na Twojej fotce, a nie jak ten na zdjęciu katalogowym... 🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
06 marca 2016 10:07
Kastorkowa Equiline
wątek zamknięty
Piekny ten Equiline!
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata, fakt, może i wyglądają - sporo osób zwraca na to uwagę, ale ja tam już się przyzwyczaiłam i dla mnie wygląda to normalnie 😉 Gorzej, jak zakładam przy siodłaniu i z jednej strony jest ok, myślę, że z drugiej też, a tam zonk - przeciągnęłam większość czapraka na tę pierwszą 😁
Dżastin, Livia, dziewczyny :kwiatek:
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.