NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Pisałam do Moniki Flis i twierdzi że to nie ona .. Co nie zmienia faktu że mnóstwo osób licytuje rzeczy które maniera wystawia 🙁
Gillian   four letter word
06 marca 2016 09:14
Raczej nielogiczne aby się przyznała 😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
06 marca 2016 09:25
Ja ostatnio trafiłam na facebookowe ogłoszenia Joanny Pason-Woszczyny, jak napisałam ludziom, żeby uważali, to dostalam piękną wiązankę przekleństwo na priv i natychmiast zostałam zablokowana...
Facella
Wiazanki od niej to normalka.. i to takie hardcorowe. Zadziwia mnie ze ona ma taki tupet ( albo cos ostro z glowa ) ze nadal sprzedaje...
Dziewczyny to nie ja. Sama zakupiłam u tej osoby rzeczy. Zapraszam do kontaktu ze mna na fb podesle rozmowe i skan przelewu.
Mnie dziwi że ta Monika już tyle lat oszukuje ludzi a dalej nie dopadł jej wymiar sprawiedliwości  🤔wirek: W tym tygodniu postaram się zaktualizować Listę nieuczciwych. I zastanawiam się nad inną formą tej listy ale to jeszcze do przemyślenia i skonsultowania.
bajeczka2016 nie kłam.. nie które zdjęcia przedstawiają wyraźnie stajnię P.Moniki , jak również popręg który miał się znaleźć w MOJEJ paczce  ❗
Natomiast Twoje konto zostało niedawno założone.. więc proszę wybaczyć jednak co do uczciwości masz najmniej do powiedzenia.. a sprawa zostaje zgłoszona na policji ponieważ ile można czekać ? wgl. jak można tak kłamać i oszukiwać wszystkich ?? Uważam że powinien zostać wysłany zbiorowy pozew przeciwko P. Flis.
Tyle osób oszukanych przez nią, a czy ktoś to w końcu zgłosił na policję?  🙄
Jesteście zabawni... Napiszcie do tej osoby, poproscie o dane, telefon i fb. Zapraszam do kontaktu podesle moje rozmowy na fb z p.Marta. Sama kupilam od niej ten kask Samshield i czekam na przesyłkę.
Może najpierw sprawdźcie dobrze i dokladnie a potem piszcie głupoty.
Podobno zjdecia sa z zagraniczynych portali wiec jak maja przedstawiać moją stajnie?
Ktoś tu nie myśli..https://m.facebook.com/profile.php?id=100010949318943. To link do fb Pani ktora to sprzedaje. Z nia rozmawiałam i u niej kupiłam ten kask.
Chciałam wyciągnąć dane od Pani Marty, ale chyba zobaczyła, że się wszystko posypało i przestała się odzywać...

http://ogloszenia.re-volta.pl/sprzet/szczegoly/234632

http://www.warmblood-sales.com/TackList.asp?offset=180
A tu jest "jej" Arezzo : http://www.of-lubberland.de/verkauf.htm
bajeczka2016 Czyżbyś jednak miała na imię MONIKA ?  (zdj.1)
A co do zdjęć przedstawiających stajnię P.Flis
zdjęcie z wystawionym przez Panią siodło (zdj.2) jak również ochraniacze i derkę w ogłoszeniach przedstawia taką samą podłogę ? jak u P. Moniki.. (zdj.3) (zdjęcie z konta na fb męża P. Flis)
dziwny zbieg okoliczności a popręg w Pani ogłoszeniach jest taki sam jak ten, który powinien znaleźć się w mojej paczce.. to również mogę udowodnić..
bajeczka2016  co Ty ją tak bronisz? Ile dałaś za kask że go kupiłaś?
Ja zaproponowałam kwotę 1500 zł ( specjalnie, mimo tego że wiedziałam że to oszustwo ) dostałam odpowiedź czy nadal jestem zainteresowana i w podobnym czasie już Ty miałaś za niego zapłacone. To się nie trzyma kupy !
Co za chamstwo...
Edit:
link do veredusów :
http://www.ebay.com/itm/Veredus-Carbon-Gel-VENTO-Open-Front-Boots-/331793008191?hash=item4d4067863f:g:6UcAAOSwh-1W118J
Ja nikogo nie bronie. Sama nie wiem czy to ściema czy nie. Umówiłam się na odbiór osobisty jutro. Dostałam adres i jadę. Mam 180km więc nie jest to tak daleko. Ryzyk fizyk zobaczymy.
A kask kupiłam za 500zł. Wpłaciłam tylko 200zł reszta miała być za pobraniem,ale zdecydowałam się na siodło i to już chce z odbiorem osobistym .
Osoba nie miała problemu z tym żebym przyjechała. Fakt ceny są komiczne.
Zobaczymy... 😉
A gdzie to jest mniej-więcej?

Pani manierka wystawia ogłoszenia, że jest ze świętokrzyskiego, a na zdjęciu podesłanym przez bajeczkę z fb jako Marta R. jest na zawodach w Sopocie, a pani bajeczka ma z dolnośląskiego do świętokrzyskiego po kask 180 km 🙂 Niezła bujda na resorach 🙂
Z całą pewnością sprzedała kask za 500 skoro były oferty za 800 oraz 1500.
Może to Twoje drugie konto co? Fb widać że na szybko założony..  🤬
Nie da sie jakoś sprawdzić,że to nie moje ?
Jestem z Lubelskiego i mam równo 180 km. Zapłaciłam pieniądze więc pojadę.
Bacik90 podaj maila to wyśle ci kopie rozmów z ta Pania.
W ogloszeniach jesteś  z dolnośląskiego to raz. Dwa ja jestem ze swietokrzyskiego i taka osoba jak na zdjeciu z fb tu nie istnieje.
To chyba nie wiem gdzie mieszkam.... No błagam,wiem jaki mam adres i jakie to województwo. 🤔
Chciałam od niej kupić siodło ,wiec po prostu skocze autem zobaczyć. Kwota nie jest dla mnie mała , dlatego odbiór osobisty jest najlepszym rozwiazaniem.
A i skoro już ktoś wie ,że zdjęcie na fb jest z zawodów z Sopotu to może uda sie komuś dowiedziec kim jest osoba na zdjęciu.
bajeczka2016 napisałaś mi na pw. że dostałaś real zdjęcia rzeczy.
Możesz je tutaj wstawić?
Poproszę też na pw. numer konta od tej Pani na które przelałaś pieniądze.
Właśnie jestem w Kielcach. Jak sie okazało nie mieszka pod tym adresem. Oczywiście na policji już byłam. Szukam kontaktu z osobami ,ktore robiły z nia transakcje oraz kogoś kto powie mi jak ja znaleźć.
74 1140 2004 0000 3602 7604 8127
Marta Rudnicka
Ul.Chodkiewicza 58
25-135 Kielce
To jej dane.  Jeśli ktos cos wie prosze o telefon 724500340
bajeczka2016, raczej nazywa się Monika Flis 😉 a łatwiej pewnie będzie znaleźć po numerze konta
bajeczka2016 to Monika Flis jak możesz oszustko jedna znów tutaj sie udzielać??? nie masz honoru za grosz, ale wiedz że karma wraca, mam nadzieje że pożałujesz tych wszystkich oszustw
No dobra, to teraz powiedz kto tam mieszka w takim razie ( z kim rozmawiałaś i jak wygląda)
Niezle.... Laska jest bezczelna... Tyle osob juz naciągnęła.... Cały czas jestem w szoku, ze moja przygoda z nią zakończyła sie bardzo pomyślnie... 
A te ostatnie ogłoszenia to juz było przegięcie zupełnie i odrazu czuć było oszustwem....
Powiem szczerze - ja to wiedziałam od początku że to jedna i ta sama osoba...  Chciałam podpuścić trochę Monikę F.
Po wystawieniu ogłoszenia ( kask samshield ) napisałam do Moniki F. na fb - odpisała że już widziała te ogłoszenie i podejrzane bo fotki ściągnięte z neta.. i że to nie ona.
Po wystawieniu mojego ostrzeżenia w ogłoszeniach napisała właśnie do mnie " bajeczka2016 "  i zaczeła się obrona " manierka " - nie wspomnę o nazwie, która jest tak prosta że  że 100% osób, które zna temat by się domyśliło że to jedna i ta sama osoba....  😵
Ja raz w życiu przeprowadziłam transakcje z Moniką F. - dodam że bardzo udana, szybka, wszystko zgodne z opisem i byłam bardzo zadowolona. Pytałam o wcześniejsze sytuacje - tłumaczyła się trudną sytuacją osobistą i że wszystko wyjaśnia...
Ta sytuacja mnie powaliła - ilość kont które zakładasz Moniko jest chora ! Po co to robisz? Uwierz że w końcu trafisz na kogoś ,kto nie odpuści i poniesiesz konsekwencje - które tak na prawdę dawno powinnaś ponieść..  Trochę rozumu dziewczyno ! 
Może da się na stałe w ogłoszeniach przypiąć listę osób niebezpiecznych? Nowi użytkownicy nawet pewnie nie wiedzą że jest takie coś jak " nieuczciwi "
Tylko... jak ona ma myśleć o konsekwencjach, jak już tyle osób oszukała, ma z tego tak ogromny hajs i przez tak długi czas (to już nawet kilka lat, prawda?) NIKT jej nic nie zrobił, chociaż tyle osób było na policji i wciaz tyle nowych osób się nabiera 🤔
Na każdego przyjdzie czas.
Byłam świadkiem podobnej sytuacji, aż w końcu doszło do finału.

Może i policja wolno działa, ale kiedyś zawita.
Mam ogromną nadzieję, że i na nią przyjdzie czas, bo ilość jej oszustw przekracza ludzkie pojęcie 😉 Ale wcale się nie dziwie, że wciąż to robi, jak przez tak długi czas nic się nie stało.
Bo chyba nikt tak na prawdę nie zareagował.
Ja zostałam oszukana w kwietniu, w tym tygodniu jadę na drugą sprawę (kwota oszustwa 400zł). Trzeba tylko chcieć jechać na policję i złożyć zeznania
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się