WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

Zebrali ok. 500 podpisów pod manifestacją więc chyba nie jest to jakiś super wynik. Jak na moje ludzi było mało... Niby na fejsie wszyscy klikali "wezme udział" a potem mieli w d***
http://wyborcza.pl/1,75248,19725826,na-demonstracji-kod-o-pis-zrobili-nas-w-konia-zdjecia.html trochę zdjęć i filmiki
Jedyne co dobrego w tym artykule to to że sprostowali zamieszczając list p. Jerzego wyjaśniający kwestię mieszkaniową.
Niestet Fakt nie miał tyle klasy :
http://www.fakt.pl/politycy/jerzy-bialobok-byly-prezes-stadniny-w-michalowie-wynajal-dom-sam-sobiedom,artykuly,616122.html
Jak czytam komentarze pod tymi artykułami i pomyślę sobie, że żyje w kraju wypełnionym takimi ludźmi, to mnie mdlić zaczyna. Skąd się biorą tacy ludzie? Jedyne co potrafią w życiu, to karmić się nienawiścią do każdego, kto osiągnął coś więcej niż oni sami. Smutne
http://www.fakt.pl/politycy/afera-po-nominacjach-ministra-krzysztofa-jurgiela,artykuly,613797.html


Tego żałosnego jurgiela od razu po nagłośnieniu zwolnień w stadninach powinni podać do dymisji. A już teraz to ostatni dzwonek.. całą partię rozwali.. a rząd Polski to już na całym świecie tak się ośmiesza, że głupszego nie było i chyba nie będzie .. bo raczej przegrają wybory.. nawet na wschodzie gdzie leżą przecież te obie stadniny
No własnie na podlasiu były wczoraj wybory uzupełniające i wygrała posłanka PiS... ròżnie to może jeszcze być
No własnie na podlasiu były wczoraj wybory uzupełniające i wygrała posłanka PiS... ròżnie to może jeszcze być


Dokładnie, mam wrażenie, że rosną w moc 🙁
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 marca 2016 16:42
Niestety, choćby nawet i wysłali wszystkie araby na rzeź (tfu, tfu) to i tak lud będzie głosował na PiS bo od PiSu tak jak od żadnego innego rządu dostaje kasę. A co lud obchodzą jakieś zabawki dla bogatych szejków.

Ministerstwo Rolnictwa informuje o jutrzejszej konferencji prasowej min. Jurgiela i prezesa Humięckiego. Coś mi się widzi że lista zarzutów zostanie znacznie poszerzona 🙄

Zapraszamy na

konferencję prasową

Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi

Krzysztofa Jurgiela

i

Prezesa Agencji Nieruchomości Rolnych

Waldemara Humięckiego

Temat:

Nadużycia w państwowych stadninach koni arabskich czystej krwi

Konferencja odbędzie się 8 marca br. (wtorek) o godz. 11.00
w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi (sala 47),  ul. Wspólna 30
Pani Anders wygrała, ale dystans do opozycji radykalnie zmalał. Nie pamietam, do ok 6%? Poparcie dla pisu drastycznie maleje.
Pani Anders wygrała, ale dystans do opozycji radykalnie zmalał. Nie pamietam, do ok 6%? Poparcie dla pisu drastycznie maleje.


Ono nie maleje , ono jest stałe o ich twardy elektorat. Jak ludzie zaczną chodzić na wybory to wtedy się okaże , wtedy przegrają o 20 czy 30 % . Co to za frekwencja  17% 😵
edzia69   Kolorowe jest piękne!
07 marca 2016 18:44
17 % poszło na wybory, z tego ca 47 % głosowało na pis, z tego wynika,że poparcie mają w jakiś 8-9 % . To się da zgnieść przy dobrej frekwencji.
Na razie to jeszcze żadnych pieniędzy nie dali ale ...będzie taki scenariusz dadzą 500  kosztem tego zabiorą z czego można zabrać i ...myślę że mogą sięgnąc po te 10- 20 % pieniędzy ludzi bo się okaże że państwo ledwo dyszy - i będzie jak w Grecji wkrotce bo zabiorą tym co jeszcze coś na kontach mieli ...

wyjaśnienie co i jak z mieszkaniem p. M Szewczyka zamieszczone na jego profilu na facebooku.
Po pierwsze - nie dożywotnią, a na czas nieokreślony, a konkretnie na czas wynajmowania mieszkania służbowego.
Po drugie - nie sam ze sobą, tylko jako wynajmujący z główną księgową, która była w tym wypadku pełnomocnikiem spółki. Tak się dzieje i działo także w innych spółkach ANR, kiedy prezes ma mieszkać w mieszkaniu służbowym, będącym własnością spółki, którą zarządza.
Po trzecie - Jerzy Białobok był przez ostatnie 4 dni w Omanie na kongresie ECAHO, więc był przez jakiś czas niedostępny dla dziennikarzy.
Po czwarte - podstawowa stawka 60 groszy za 1 m kwadratowy (bez innych opłat) jest taka sama w przypadku mieszkania Jerzego Białoboka, jak i pozostałych mieszkaniach służbowych będących jeszcze własnością Stadniny Koni Michałów. Nowa Pani Prezes, która będzie tam mieszkać, będzie płacić taką samą stawkę podstawową i takie same opłaty dodatkowe (wywóz nieczystości, woda, elektryczność itp.)
Ciekaw jak długo jeszcze trzeba będzie prostować te rewelacje, czyli kłamstwa, niedomówienia, insynuacje, manipulacje....
Marek Szewczyk
Zastanawia mnie dlaczego ten nasz narod taki durny nie zastanawia się zupelnie iż to 500 to im z kieszeni będzie wyjęte ..może i zasłużył na rządy PIS-u ?  🤔 tylko tej myślącej reszty szkoda ...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
07 marca 2016 19:43
Teoretycznie myśląca część stwierdziła że "nie ma na kogo głosować" i nie poszła na wybory. Jeszcze inna część z założenia "polityką się nie interesuje". Powstawanie coraz to nowych partyjek też robi swoje.

Teoretycznie myśląca część stwierdziła że "nie ma na kogo głosować" i nie poszła na wybory. Jeszcze inna część z założenia "polityką się nie interesuje". Powstawanie coraz to nowych partyjek też robi swoje.


A twardy zabetonowany elektorat PIS-u TRWA ! i to jest te 17 z 47 . Jak ludzie zaczną łazić w końcu na wybory to skończy się dominacja . 😉
A teraz jeszcze inna część twierdzi że jak "dajo to trza brać". A skoro gazeta napisała to prawda musi być że te prezesy to brali dla siebie, bo kto by na tym stanowisku nie brał... 🙁
I myślę, że to nie tylko Polacy tak reagują. Margaret Thatcher była bardzo niepopularna, bo zabrała przywileje 😉

safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
07 marca 2016 20:01

A twardy zabetonowany elektorat PIS-u TRWA ! i to jest te 17 z 47 . Jak ludzie zaczną łazić w końcu na wybory to skończy się dominacja . 😉


Przecież co reklamy w radiu trwam to było wezwanie do głosowania wraz z instrukcją, na której stronie trzeba krzyżyk postawić  🤔wirek:
Chyba tego jeszcze nie było, pierwsze dwanaście minut jest o Janowie :
http://audycje.tokfm.pl/audycja/Twoj-Problem-Moja-Sprawa/96


Cytaty z myśli zebranych Skomorowskiego :
"...żeby w Polsce i na świecie mówiło się o triumfach wyhodowanych przez nas koni, a nie wspaniałym prezesie Skomorowskim" 
".. Znam od podszewki specyfikę przedsiębiorstw rolnych".

Najważniejsze że facet ma dobre samopoczucie, bo z samokrytyką już gorzej  😅

Najlepsze jest to :
"..Jestem przekonany, że wspólnie damy radę, a stadnina w Janowie Podlaskim będzie prawdziwą chlubą regionu i Polski ".

Bo teraz nie jest  😂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 marca 2016 00:32
Najlepsze jest to :
"..Jestem przekonany, że wspólnie damy radę, a stadnina w Janowie Podlaskim będzie prawdziwą chlubą regionu i Polski ".


Bo do tej pory była nieprawdziwą, bo nie PiSowską, chlubą 🙄
ja nie bede sluchac  tego głaba bo mnie serce boli od tych bzdur...
Za RMF: Jurgiel: zawiadomiliśmy prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa niegospodarności w stadninach w Janowie i Michałowie
Czy można oskarżyć Jurgiela o działanie na szkodę spółki?
Obejrzałam całą konferencję... Polski język trudna język... 😵
Ja także podpisałam petycje. Zupełnie nie rozumiem co się wyprawia w tym naszym kraju. Odwołuje się ludzi którzy całe życie pracują w tej branży i są wysoko postawieni.  🏇
_____________________________
http://www.vinnst.pl/
Zetka o 14 podała, że cudowny minister Jurgiel podał sprawę do prokuratury ponieważ raport CBA wskazał nieprawidłowości w umowie z Polturfem i we wnioskach miał mieć napisane o konieczności usunięcia Prezesów...    👀    Więc albo Zetka podała cos nie tak albo minister odleciał  🤔wirek:  🤔wirek:  lub pojawił się jakiś inny raport CBA podrobiony i tego sie obawiam  😵 
A prokuratura Ziobry tylko na to czeka...  😵
Czuję się winna bo gdyby Prezesi odeszli w ciszy nie byłoby tego.... a że zaczęliśmy walczyć, sprawa zrobiła się głośna władza zaczęła brać odwet...
berula daj spokój, to nie żadna nasza wina.
Władza i tak by podała sprawę do prokuratury, Jurgiel już w pierwszym wywiadzie, jak jeszcze czytał z kartki, mówił, że zarzuty prokuratorskie będą postawione.
Moim zdaniem dobrze, że nagłośniliśmy sprawę. Może choć część osób spoza środowiska dzięki nam będzie wiedzieć, o co w całej sprawie chodzi. Internetowych hejterów i zabetonowany elektorat pomijam, bo jedni będą pluć na wszystko jak popadnie dla samej przyjemności plucia, a drugich jak widać nie przekona nic.

Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się