Zachodniopomorscy re-voltowicze:)

Na dworcu stoją z kartkami 'wolne pokoje', do wyboru, do koloru. Z podsłyszanych rozmów, to cennik wygląda tak: 40 lub 50zł za dobę od osoby jeśli pobyt jest krótki. Cennik zasłyszany w lipcu 😉
Dziękuję bardzo. :kwiatek:
Szukam prezentu dla mojego mężczyzny. Chciałabym żeby było to jakieś niezapomniane przeżycie, a nie rzecz materialna, ale w naszym województwie jest to prawie nie możliwe... Szukałam na groupon i wyjątkowy prezent, ale tam nic nie ma. Może wy wiecie gdzie u nas mogę to zrealizować? Mam na myśli np. lot balonem, konsultacje/trening z jakąś piłkarską (piłka nożna) sławą....
http://www.wyjatkowyprezent.pl/pomysl-na-prezent/prezenty-dla-niego?city=92
Tu masz szkolenia off-road, strzelanie na prawdę i laserowo, czy degustację... piwa  😀
Monika228 a skad dokładnie jesteś? Pod Kołobrzegiem można wykupić skok ze spadochronem. Kiedyś złożyliśmy się na taki prezent urodzinowy i był to zdecydowanie strzał w dziesiątkę!
Do Szczecina mam ok. 90 km. Okolice Chojny. W grę wchodzi jeszcze Gorzów Wielkopolski.
Czy jest wśród nas ktoś, kto jest wolontariuszem albo ma znajomego wolontariusza w Schronisku dla zwierząt w Dobrej Szczecińskiej  :kwiatek: ?
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 marca 2015 14:41
Hejka 🙂 w czasie majowki organizuje razem z kolezankami tripa po polsce. Bedziemy jechac przez.Szczecin do Niechorza. Sa w tej okolice jakies fajne hodowle koni lub znacie kogos kto ma fajnego, ciekawego konia? Rasy obojetne 🙂
I moze ktoras z was mialaby ochote na jakies.zdjecia?🙂
Z wiekszym spotkaniem moze byc problem czasowy 🙂
Jesli ktos chetny z okolic Szczecina czy Niechorza to prosze o pw 😉 (1.05-3.05)
subaru2009, po drodze masz Bielin, Żelichów, Przemocze, Wolin, Nowielice, Pogorzelicę... pytanie czego konkretnie szukasz...
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 marca 2015 15:03
Najbardziej by nas chyba interesowalo cos kolorowego, haflingery, fryzy, jakies zimnokrwiste. Ale sp, wlkp itp. Tez wchodza w gre 🙂
Dzieki wielkiie, przejrze  to co podeslalas 🙂

U re voltowiczow rasa nie ma wiekszego znaczenia 😉
Kolorowe kuce hoduje edzia69 w Wolinie
Pozostałe lokalizacje to konie sportowe (skokowe)
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
29 marca 2015 15:11
Ok dzieki 🙂
Szczecin - potrzebuję nocleg dla 2 osób od 24.04 do 27.04, chętnie pokój z łazienką. W cenie max 40zł/os. Ktoś coś? Aha, musi być zgoda na kota w pokoju 😉
Szczerze mówiąc 40 zł/os, zwierzęta i łazienka, to chyba nie jest dosyć realna opcja... 👀
wistra, w tej cenie w mieście z łazienką i z kotem - ciężko będzie bardzo 🙁
Jakaś konkretna lokalizacja Cię interesuje - tj gdzie chcesz mieć w miarę blisko?
Wystawę będę miała tu: Szczecin ul.Sowińskiego 1, ale jedziemy autem, więc nie musi być bliziutko :-)

Edit:
Zarezerwowaliśmy nocleg w Ibisie Budget. Wyszło niecałe 50zł/os, ale przynajmniej standard jakiś ludzki :-)

Kochane. Przyjeżdża do mojego konia Kasia Żukiewicz pod warunkiem, że uzbieram 10 koni z mojej okolicy. Któraś pisze się na masaż/odblokowanie/diagnostyke?
Graba.   je ne sais pas
10 czerwca 2015 20:49
Hej! Polecicie mi może jakiś tani hostel niedaleko pl. Orła Białego? (nie orientuję się kompletnie gdzie to jest 😀). Sprawdzałam na booking, ale niestety nie ma nic ciekawego ;/
Szczecin - jeśli ktoś mógłby mi pomóc znaleźć dziecko na lakowanie zębów trzonowych (do pół roku po wyrznięciu) stawiam flachę  :kwiatek: bardzo pilne, bo na piątek
bardzo pilnie potrzebuję transportu dla jednego konia (i paki) do Olszy w ten czwartek (18.06) ze Smogolic, okolice Stargardu Szczecińskiego. Do kogo najlepiej zwrócić się z tą prośbą? Może ktoś z was się wybiera albo może polecić zaufanego przewoźnika? Zupełnie nie orientuję się w tych sprawach bo mam własny transport, ale kierowca w ostatniej chwili się wykruszył 🙁
z okolic Szczecina jest bardzo polecany Tomek Bucki, na fb znajdziesz namiary 🙂
Graba.   je ne sais pas
21 czerwca 2015 08:20
flygirl, dziękuję :kwiatek:

Co polecacie robić w szczecinie? Jadę na egzaminy i będę miała mnóstwo czasu wolnego i nie wiem co mogę tam robić, zwłaszcza, że pogoda raczej nie dopisze 🙁
A kiedy będziesz?
Graba.   je ne sais pas
21 czerwca 2015 10:50
przyjeżdżam jutro, a egzaminy mam we wtorek. I przerwę między egzaminami od 13 do 19 🙁
Zalezy co bys chciala robic🙂 z rzeczy do zobaczenia - waly chrobrego,bulwary nad odra, cmentarz centralny,  jasne blonia, zamek ksiazat pomorskich, nowa filharmonia 🙂 mamy tez puszcze bukowa i jezioro szmaragdowe z przyrodniczych rzeczy.
i Puszczę Wkrzańską i może morze ... 😉
Witam. Mam ogromną prośbę do osób ze Szczecina. W okolicy ulicy Thugutta zaginął wczoraj (13.09.2015) kot rasy rosyjski niebieski. Kocur jest wykastrowany i nieprzyzwyczajony do wychodzenia na dwór. Jeżeli ktoś go widział to proszę o kontakt pod numerem telefonu 789353642.
Czy ktoś mógłby mi polecić jakiś dobry sklep jeździecki w centrum Szczecina ? Ponieważ niedługo będę przejazdem i chciałabym zrobić drobne zakupy 🙂
kamila25, co potrzebujesz kupić?

Najszerszą ofertę ma chyba Galopada
Dobrze zaopatrzony i rozsądny cenowo jest Cavallo
Kolejne sklepy już takie markowe z węższą ofertą to TopHorse i jeszcze sklep przy Junackiej 23 (nie pamiętam nazwy i nie mogę znaleźć linka 🙁 )
Dodatkowo masz sklep Kadryl (tu Pikeur, Eskadron, Moutain Horse + pasze i suplementy i chemia).

aa i jeszcze Decathlon 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się