Pytanie o opinię na temat leczenia Alberta Klimscha?

Czy ktoś korzystał z pomocy osteopatyka końskiego Alberta Klimscha i może wypowiedzieć się o efektach jego pracy?
wątek zamknięty
Osteopaty, jak już. Poza tym jest już wątek o chiropraktyce i były opinie na jego temat, w kilku innych wątkach pewnie też były. Wyszukiwarka nie gryzie.
wątek zamknięty
Wiem jak działa wyszukiwarka i nie pytam o wątki na temat OSTEOPATY…A o konkretne opinie osób które z usług Pana Alberta korzystały i proszę pominąć zbędne niemiłe komentarze.
wątek zamknięty
Agusia ale chyba nie znasz regulaminu i zasad działania tego forum. Zanim znowu będziesz niemiła-przeczytaj regulamin.
wątek zamknięty
Wiesz, jak działa... ale najwyraźniej nie umiesz z niej korzystać. Do wątku z regulaminem też nie zajrzałaś (gdybyś to zrobiła, wiedziałabyś, że przed założeniem nowego wątku: a) sprawdzasz, czy podobny już nie istnieje, b) jeśli istnieje, przeszukujesz go, c) jeśli dotychczasowa treść jest niezadowalająca lub nie ma nic na dany temat, zadajesz tam swoje pytanie). Nie jestem niemiła, po prostu na forum panują pewne zasady, które każdy musi zaakceptować podczas rejestracji i zobowiązać się do ich przestrzegania. Niektórzy niestety robią to tylko w teorii...
wątek zamknięty
Dziękuję za odpowiedź fajnie by było jakby chociaż ktoś odpowiedział mi na pytanie…Nie lepiej umoralniać i pouczać innych bo przecież ja nie czytałam regulaminu . A tak propos przeglądałam wątki dotyczące mego pytania i nie znalazłam tam żadnej wypowiedzi odnośnie opinii osoby której koń był leczony u Alberta Klimscha . I proszę nie pouczać mnie na temat pisowni i wychowania , jestem osobą dorosłą uważam że takie uwagi są nie na miejscu.
wątek zamknięty
ushia   It's a kind o'magic
07 marca 2016 07:40
Nikt nie pyta co uważasz za "na miejscu" czy nie - jestes proszona o dostosowanie sie do zasad tego forum
idź do odpowiedniego wątku i TAM zadaj swoje pytanie
to ile masz lat nie ma nic do rzeczy
wątek zamknięty
zamykam
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.