Dla fanów Kaprioli

Kolejna aukcja - ogłowie http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6037582954

będzie jeszcze piękny obraz i sesja zdjęciowa i koń w antyramie (tzn rysunek takiegoż 😉 ) i słyszę coś także o żelu  👀 jesteście cudowni  🙇
Jutro prosimy kciuki od 9😲0 - pozbywamy sie ostatnich 3 śrub. Dam znac jak tylko wstanie  :kwiatek:
Będzie dobrze! :kwiatek:
Tak na marginesie to założyłam Kaprioli fanpejdża na fejsie  😁 zapraszam  🏇
https://www.facebook.com/Kapriola-522152957967498/
Jutro bede wklejać info i tu i tam, ale tu najpierw 😉  :kwiatek:
Ponia   Szefowa forever.
09 marca 2016 23:12
Kciuki są! Bądźcie dzielne dziewczyny !
Powodzenia 🙂
Nirvette   just close your eyes
10 marca 2016 10:47
Będzie dobrze! :kwiatek:
Kciuki są cały czas  :kwiatek: Czekamy na info
Jeszcze nie stoi ale juz powoli sie budzi. Język schowała, nogami rusza, mruga itp. Także teraz tylko czekam na spionizowanie  😅
Dam znac, ale znając ja to sa szanse ze to jeszcze nawet do godziny czasu.

Edit: stoi!  😅 😅 😅 jest jeszcze nieprzytomna ale stoi  😁
Kaprioleczka, super wieści!!!
Kaprioleczka, super ! tak trzymać i się nie psuć😉
Postała ponad godzinę, teraz leży i odpoczywa. Jest bardzo nieszczęśliwa bo została Hanibalem Lecterem (kaganiec) bo wyzerała siano a na razie jej nie wolno 😁 

Bardzo długo sie wybudzala ale jak juz sie wzięła do wstawania to jednym ruchem i bardzo stabilnie, szczególnie jak na to, ze była mocno nieprzytomna  😉

Teraz jak emocje opadły to ja jestem niewyspana i chętnie bym sie zdrzemnęła 😉 😁
Jak się miewa Kapriola?
byłam u Kaprioli ostatni raz w piątek - jutro mam dzwonic i dowiadywac sie jak w tym tygodniu sie czuje. niestety moj dziadek jest w szpitalu z zapaleniem pluc, wiec bede sie mogla wybrac do niej dopiero w sobote.

w piatek czula sie bardzo dobrze, po raz pierwszy wyszla z boksu przodem  😅 bo wcześniej ją wycofywaliśmy. miala zrobione usg, ktore niestety tylko dodaje dowodow do tego, czego sie obawialismy, czyli że niestety wczesniejsze operacje zostaly przeprowadzone niepoprawnie  🙁

z dobrych wiadomosci jest pelna zycia i zadowolenia, a jak ma drapiących ją studentow wokół i marchewki w pysku to już w ogóle niebo  😀
Co słychac u Kaprioli? 🙂
Podbijam 😉 Co u Was słychać ?
Na insta i fb widzialam jakies zdjecie Kaprioli na dworze, wiec chyba miewa sie niezle 🙂
Jakieś wieści?
Ktoś wie co u nich ?
Kapriola nadal w klinice z hasłem "czekamy" a Kaprioleczka, w USA.
Dzięki bera7
Czy ktoś wie co i jak z Kapriolą?
Też jestem ciekawa.
Jak ja widzialam 2tyg temu to stala w usztywaniajacych opatrunkach, wiec raczej bez wiekszych zmian.
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 maja 2017 07:30
kasska ale dalej w klinice?
Tak, nie wyglada jakby miala stamtad wyjsc w najblizszym czasie
Kurcze, nie takich wieści się spodziewałam 🙁
Ale ja nie znam szczegolow, takie sa tylko moje obserwacje
Lotnaa   I'm lovin it! :)
11 maja 2017 09:37
Odważę się to napisać, chociaż pewnie zostanę za to zlinczowana.
Ten wątek powstał ponad 1,5 roku temu... Kiedy terapia zmienia się u uporczywą terapię? 🙁
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
11 maja 2017 09:39
Odważę się to napisać, chociaż pewnie zostanę za to zlinczowana.
Ten wątek powstał ponad 1,5 roku temu... Kiedy terapia zmienia się u uporczywą terapię? 🙁


Lotnaa nie zostaniesz 😉 sama się nad tym zastanawiam. Też dorzuciłam swój "grosik" do zbiórki, kiedy Kapriola wracała oferowałam, że gdyby jechali koło mnie mogą zrobić postój u mnie w stajni. Ale teraz zastanawiam się czy to nie jest trochę odsuwanie w czasie tego co i tak nieuchronne...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się