HORRORY- lubiane, ciekawe i całkiem nudne ;)

A Noc żywych trupów Romero widziałaś?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
10 marca 2016 14:04
No baa! "28 dni później" też.
Ze "staroci" polecam:
"Coś"
"Christine"
"Lewiatan"
"Blob"
i nie każdemu podejdzie chociaż ja uwielbiam seria "Piątek trzynastego"  😉
Ze starych to ja mam słabość i sentyment do Hellraisera 🤣
Oczywiście im dalej tym gorzej, a te najnowsze to już w ogóle tragedia jest... 🙂
Tak! Hellraiser jedynka rewelka!
O Blob też, Christine.

Lewiatana nie widziałam.
Obecnosc 2 w kinach!
Czekam na ten film 🙂 ale nie cierpię oglądać nic w kinie, więc jeszcze muszę uzbroić się w cierpliwość 🙂
Widzialam jeszcze zapowiedz Summer Camp, ale raczej w kinie nie obejrze.
Dworcika   Fantasmagoria
20 maja 2016 15:45
jagoda1966, na CDA już jest 😉
Na fejsie FOX info "Premiera "Outcast: Opętanie" już w czerwcu. Zobacz pierwszych opętanych." 


Dziś pierwszy odcinek na FP 🙂

1 odcinek serialu Opętani, dla tych co mają fejsa

https://www.facebook.com/FOXPolska/videos/1209912295686821/
Dworcika   Fantasmagoria
24 maja 2016 08:17
Nie można odtworzyć 🙁
Dworcika znalazłam tylko zwiastuny 🙁 możesz link podesłać, może ślepa jestem 😉
Dworcika   Fantasmagoria
24 maja 2016 21:00
jagoda1966, ja też już nie widzę :/
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 czerwca 2016 08:00
Obejrzałam wczoraj "Cell".
Pamiętam, że zaczęłam czytać książkę i film zaczyna się zupełnie inaczej, ale reszty już nie mogę zweryfikować.
Film ogólnie intrygujący, choć chwilami nudnawy 😉 Filozoficzno-społeczne wywody Kinga fajnie się czyta, gorzej ogląda. Zaskoczyła mnie rola Freemana, jest zupełnie inna od tego, do czego jestem przyzwyczajona.
Natomiast mi osobiście podobało się(choć i zostawiło niedosyt) zakończenie. Jest takie mocno Kingowe, "w stylu Hitchcock'a".
Ale moim zdaniem film raczej dla fanów twórczości Kinga, kogoś kto go nie zna raczej nie zainteresuje 😉
Ja jestem fanką Kinga i gdyby nie obsada (Cusack <3), to zanudziłby mnie ten film na śmierć 😀 Jedna ze słabszych adaptacji jego książek.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
21 czerwca 2016 18:52
No ja właśnie książki nie czytałam, zdążyłam złapać tylko kilka pierwszych stron. Ale film sam w sobie całkiem ciekawy, faktycznie nudny i fabuły to tam nie ma, ale mnie zaintrygował.
Muszę książkę dorwać 😀
Wczoraj na tvn lecial ten film
http://www.teleman.pl/tv/Demony-901854

powiem wam, ze troche sie balam 😀
The Boy nie ma szału, spodziewałam się czegoś lepszego... Oglądało się przyjemnie, końcówka w sumie robi robotę, naprawde bałam się  😁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2016 17:16
Na mnie The Boy w ogóle wrażenia nie zrobił, a końcówka mega mnie rozczarowała. Dla mnie to jest thriller, a nie horror, bo nie było tam nawet grama nadnaturalności.

Lights Out- zapowiadało się fajnie, początkowo nawet wcisnęło mnie w fotel lekko(a mnie ciężko wystraszyć!), ale później... no niestety było tylko gorzej 🙁 Spodziewałam się czegoś mrocznego i fajnego, a w sumie sama historia i bieg wydarzeń mocno mnie rozczarowały.

I znowu nie mam co oglądać... 😵
A mi sie Lights out podobalo 🙂
Dzieciak super, motyw nienajgorszy, calkiem fajnie zmajstrowane 🙂
Czy ktos oglądał "Blair Witch"? Podobno kaszana...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 października 2016 18:09
No ja się spodziewałam o wiele więcej po tym filmie. Można obejrzeć, ale widziałam lepsze 😉
Obecność 2 aaa mega mi się podobał ten film, dużo lepszy niż pierwsza część  😍
The Boy nie ma szału, spodziewałam się czegoś lepszego... Oglądało się przyjemnie, końcówka w sumie robi robotę, naprawde bałam się  😁

A u mnie zupełnie odwrotnie. Początek w miarę, potem zaczęło być przewidywalnie, a końcówka pożal się boże.
"Po tamtej stronie drzwi" no zieeeeeeeeeeeeeeeeeew... Zieeeeeeeeeeeeeeeeeeeew. Nuda panie! Prawie jak w polskim kinie.
mnie ciekawi ten
Ouija: Narodziny zła
maleństwo   I'll love you till the end of time...
19 października 2016 22:39
Skuszona super recenzjami, rzuciłam się na "Coś za mną chodzi" (It follows). Miało być hipnotyzujące, z mega zdjęciami i muzyką oraz ustrzec się błędów.
Taaaa.
Pomysł naciągany, zidiociali bohaterowie oczywiście włażą gdzie nie powinni, chowają się w szopach i takie tam. I jeszcze, zdaje się, przemycona wiadomość pt. uwaga na choroby weneryczne.
100 minut można spędzić lepiej.
.
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
20 października 2016 11:18
Też byłam mocno zawiedziona "Coś za mną chodzi". Mi także przyjaciółka polecała to jako mega ciekawy i straszny film, a ja... zasnęłam 😵

Jako, że nie mam co oglądać to odgrzewam kotlety 😁 Dziewiąte wrota, Inni, Szósty zmysł... i mam coraz większe wrażenie, że te starsze horrory miały w sobie "to coś", bo jednak w dobie marnych efektów specjalnych liczyła się głównie fabuła. Choć nie powiem- te nowsze są lepsze jeśli chodzi o poziom strachu jak nam coś wyskakuje 😉 Ale chyba jednak jestem fanką starszych horrorów.

Waham się czy obejrzeć "Dom w głębi lasu". Nienawidzę filmów z motywami w stylu "kilkoro nastolatków gubi się w lesie, natrafia na straszny dom i coś ich zabija", ale co rusz ktoś mówi, że jest dobry. Polecacie?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się