Konie zimnokrwiste i pogrubiane

A to moze ktoś pamięta  wink

Bardzo podobne zdjecie bylo na okładce Konia Polskiego nr 1 / 2006

z tym ze amazonka miała spojrzenie skierowane nieco na dół.  😉
Prawdziwa szlachcianka  😀 a fotka z okładki KP chyba prawda? 🙂
MajaK   Tina 2000-2013
23 marca 2009 13:45
Z okłądki, z okładki tylko nie wiem które dokłądnie  😁
Kilka mam podobnych  🙂
w prawdzie nie zimnokrwista ale pogrubiana  😉

IloveMosiek   Mościsław & Co
11 maja 2009 11:12





Mustang pode mną  😎
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
11 maja 2009 11:34
o, niezły ten mustang. A coś potrafi i w ogóle jaki jest do jazdy?
IloveMosiek   Mościsław & Co
11 maja 2009 11:56
jest sterowny, bardzo ładnie odpowiada na pomoce jak na 3latka, mięciutki w pysku i bezproblemowo akceptuje kontakt. ładnie się rozluźnia.
miły, grzeczny, sympatyczny i wygodny jak kanapa. odważny i nie ma skłonności do upierania się przy swoim, złoty koń w tereny. a i niezłego dopalacza potrafi pokazac  😀iabeł:
Calathea   Czarny Książę
11 maja 2009 19:59
Widzę wątek strikte dla mnie 😉

Więc: Gracjusz Wstrętny i dziki ogr Shoguno  🤣 oczywiście w odwrotnej kolejności jak napisałam



nasza pogrubiana baba Burza ( tatuś zimnokrwisty)


i sąsiadka Basia


Wrzucę Wam moje cudo- w dniu przywiezienia od handlarza, gdzie stał w ciemnej stodółce na łańcuchu, nie wypuszczany przez przynajmniej pół roku  👿 🙄
IloveMosiek ale misiek  😍
ciska Basia to jakaś konkretna rasa? zawsze się zastanawiam.. 🙄
Burza przepiękna  😜
ciska cudowne  😍
IloveMosiek mustangowe ciasteczko  🍴 wiecej wiecej  😀
wer  my się śmiejemy ze Basia to zmutowany haflinger  🤣 a tak na serio to całkowity NN polski zimnokrwisty
ciska hehe rzeczywiście, nie zwróciłam na to wcześniej uwagi😉 "moje" też NN
Słuchajcie szukam wszelkiego info o ogierze Aron, czy żyje, gdzie może teraz być. Konopiasty taki jak na fotach Ciski.
Słuchajcie szukam wszelkiego info o ogierze Aron, czy żyje, gdzie może teraz być. Konopiasty taki jak na fotach Ciski.


Burza wg rejestru PZHK, na Podlasiu w pow. białostockim stoi og. Aron, kaszt., 2003, może to ten ?
Hmm daleko by wywędrował, na dniach dowiem się czy w świadectwie krycia jest cokolwiek poza imieniem, dzięki.
no ciekawe


a to nasz sąsiadki, mają do dyspozycji prawie 200 ha otwartego pastwiska, jeszcze parę lat temu było ich około 200
teraz wydaje mi się, że jest ok 100, ale widoki mam sympatyczne w każdym razie 🙂





armara oj na pewno sympatyczne  😜 cudowne klacze szczególnie skara  💘
jeszcze jedna panna siąsiadka 🙂
chciałam iść na spacer-foto,ale wieje że mało głowy nie urwie  😵



A to moje grubasiątko 🙂
Diadula omg jaki wielki  😜 wiecej wiecej  😍
IloveMosiek   Mościsław & Co
15 lipca 2009 20:28
ziemniaki mieszkające po sąsiedzku, uwiecznione podczas ostatniego spaceru.
kobyła usilnie próbuje wrobic mojego konia w ojcostwo  👀

MajaK   Tina 2000-2013
15 lipca 2009 20:36
A u nas się pojawił drugi "grubasek", na razie ma jeden dzień ale już widać, że apetyt i upodobanie do drapania ma po mamusi.
Źróbka po Arminiusie z.niem. mama Tina (Tama - Splendor)

Tu zaraz po porodzie 14 lipca około północy
tak zapytam trochę z innej beczki - jest ktoś chętny do jazdy na grubasie przez wakacje w Łodzi? ja mogę ją obecnie tylko lonżować, a kobyła ma schudnąć (zalecenie weta)  😡
IloveMosiek   Mościsław & Co
15 lipca 2009 21:59
ja bardzo chętnie, ale mam "minimalnie" za daleko.
my_karen   Connemara SeaHorse
17 lipca 2009 13:16
To ja przedstawie naszego grubaska. Francuski kon zimnokrwisty, prawie jak nasz rodzimy 🙂 Na pierwszej focie prosto po powrocie z łąki czysto irlandzkiej, czyli dosc podmokłej 😉, a na drugim pod siodlem.  🏇
galopada_   małoPolskie ;)
17 lipca 2009 13:38
my tez mamy grubaska w stajni ( z matki młp)  😍 galopuje sie na nim... cudownie  😅

kasztankaija   Love you more and more and more.
17 lipca 2009 15:35
ja mam klaczke pogrubianą  😀 jest świetna pod siodłem, w neidziele wyjeżdżamy na treningi ujeżdżeniowe, mimo pozorów jakie sprawia na pierwszy rzut oka jest całkiem inna 🙂 pod siodłem pokazuje, że ma coś z konia gorącokrwistego, za to przy obejściu prawdziwy misiek ;D czyli lepszego połączenia chyba nie ma 😉





więcej zdjęć może innym razem 😀 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się