Kowal Piotr Okła

Hej. Mam do Was ważne pytanie. Moja klaczka ma straszne problemy z kopytami i zależy mi na opinii na temat kowala o imieniu Piotr Okła. Ktoś miał coś do czynienia? 🙂
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Dublowanie wątków
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 marca 2016 20:25
Hej. Mam do Was ważne pytanie. Moja kaczka ma straszne problemy z kopytami i zależy mi na opinii na temat kowala o imieniu Piotr Okła. Ktoś miał coś do czynienia? 🙂


Zanim znikie <3 Post roku 😀
wątek zamknięty
Ej, sa jakies ferie, swieta, wolne itp?  Bo wysyp nowych,  beznadziejnych watkow jest w ostatnich dniach jak jakas zaraza.


Strzyga
Przeczytalam teraz ze chodzi o KACZKE, nie klaczke  😂

Wiec zwracam honor. Watek jak najbardziej potrzebny 😉
wątek zamknięty
Ej, sa jakies ferie, swieta, wolne itp?  Bo wysyp nowych,  beznadziejnych watkow jest w ostatnich dniach jak jakas zaraza.


Aktualnie lecą chyba rekolekcje przedświąteczne.
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 marca 2016 20:28
KaNie, wczytaj się dokładnie. Bardzo dokładnie 😀
wątek zamknięty
To one mają kopytaaaa??? 🤔  cała ewolucja w pizd* 😂
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 marca 2016 20:38
Ja nie wiem czy teraz to o kaczkach wolno pisać...
wątek zamknięty
Człowiek zmęczony po całym dniu nie zauważył jak słownik w telefonie pozmienial. Się czepiacie ...naprawdę 🙂
wątek zamknięty
Q obecnej sytuacji politycznej naprawdę uważałabym z kopytami u kaczek.
wątek zamknięty
Daj się posmiać  🤣  Trzeba zapytac jak się kaczka na kopyta zapatruje 🙂
wątek zamknięty
Kto wie, co w myśl "dobrej zmiany" stadniny będą musiały hodować 😉. Konie z kopytami są wszędzie, ale kaczki... Co tam jakieś araby, teraz dopiero zasłyniemy w świecie  🏇.
wątek zamknięty
Nie no uznalabym to za smieszne gdyby od tego nie mialby zalezec los dziewczyn, ktore dzierzawie. Mam problemy z porozumieniem z wlascicielem, ktory nie wierzy w opinie Pana Piotra...dlatego jest to dla mnie bardzo wazne. A jak to zwykle bywa zalewa mnie fala hejterstwa przez glupie niedopatrzenie. To przykre.
wątek zamknięty
Fala hejterstwa to Cie zalewa przez nie czytanie regulaminu.
wątek zamknięty
Klaldyj, żartów o kaczkach z kopytami nie bierz do siebie. To żaden hejt, nic nie przeciwko Tobie. Zajrzyj może do wątku o odwołaniu prezesów stadnin, tam znajdziesz wyjaśnienie, skąd takie właśnie żarty  😉.
wątek zamknięty
Dobrze wiem skad sie wziely te zarty. Znam nasza aktualna sytuacje polityczna. Tylko juz stracilam wiarę, ze ktokolwiek mi pomoze. Chyba rozumiesz...prawdopodobnie bede musiala sie pozegnac z konmi, z ktorymi sie bardzo zzylam, więc nie jest mi do smiechu.
wątek zamknięty
W wątku o kowalach jest kilka wypowiedzi, wpisy z 9.08.2013:

http://re-volta.pl/forum/index.php?topic=97.1380
wątek zamknięty
Zawsze możesz poprosić o zdanie dwóch niezależnych kowali, wetów ,żeby osoba od której dzierżawisz miała obiektywny pogląd na sprawę.
wątek zamknięty
Ok. Dzieki
wątek zamknięty
O borze szumiący... ale... ale kaczki?...

A tak serio, zanim zamkną - ja polecam i koń też. Widziałam też kopyta kilku(-nastu) innych prowadzonych przez niego koni i wszystkie problematyczne w ciągu ostatniego roku (bo tyle je robi, no ciut dłużej, niż rok) zmieniły się na plus. Niektóre baaardzo na plus (zwłaszcza porównując z "materiałem wyjściowym"😉.
wątek zamknięty
Ja również niezmiennie polecam😉 Chociaż, nie wiem czy spowodowana fejmem na re-volcie woda sodowa do głowy nie uderzy;p 🏇
wątek zamknięty
Klaldyj, jest wątek o kowalach. Przynajmniej już wiemy że przychodzisz do nas z 'galopuje'. Witamy witamy 🙂 http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,97.0.html
wątek zamknięty
olq, dla niego to taki "fejm", że... nie sądzę. 😂
wątek zamknięty
😉
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Nabijanie postów
wątek zamknięty
Nie no uznalabym to za smieszne gdyby od tego nie mialby zalezec los dziewczyn, ktore dzierzawie.


Dzierżawisz dziewczyny?  😉 Dziewczynom ew. pedikjur albo manikjur się przyda, a nie usługi Piotra Okła.    😉   
wątek zamknięty
A to jeszcze zależy jakie pan Piotr oferuje usługi 😉
wątek zamknięty
......
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Nabijanie postów
wątek zamknięty


Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.