Re-voltowy łańcuszek książkowy

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 marca 2016 13:19
Hedonistka poleciała po całości ze swoją książką 😁
Obstawiam, że LatentPony znowu sporo opóźni wysyłkę... Szkoda 🙁


Kurde i przez to mi glupio, bo Ogryzek dostanie pewnie moja ksiazke w poniedzialek, bo nadana w srode wieczorem poleconym priorytetem. Niby ksiazka na jeden wieczor - super sie czytalo,  jednak przy 2 dzieci z czasem mam naprawdze krucho.

Tez nie dostalam ksiazki od LatentPony, a szkoda bo w tym tygodniu mam wolne wieczory, nastepne 2 tygodnie juz nie bede miala (sama z dziecmi).
Cierp1enie, luzik, Ogryzek da radę 😉
i tak muszę skończyć to co teraz czytam, także książka może sobie spokojnie iść, nawet pieszo.
Powiem Ci, ze jest swietna i czyta sie ja w jeden wieczor (no u mnie troche dluzej :p)
pestka nadana, zresztą napisałam pw.  :kwiatek:

Ja już dostałam, niedługo zabieram się za czytanie.
Ja nie mam swojej....
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
16 marca 2016 09:26
Ja też nie. Pisałam PW do LatentPony, ale nie mam odpowiedzi 🙁

edit: książki nadane we wtorek  😉
szybka ta nasza Poczta Polska - książkę już mam 🙂
Ja też nie. Pisałam PW do LatentPony, ale nie mam odpowiedzi 🙁

edit: książki nadane we wtorek  😉



doszla Ci? Mi niee 🙁(
znowu przez to Ogorek ucierpi, ale postaram sie przeczytac na czas.

A u mnie masakra, ksiazke wyslalam 10.03 i ksiazka dzis do mnie wrocila.... adres sie zgadza, a w Warszawie mowia, ze nie ma takiego adresu (ogorka)... za 1 razem bez problemu, a teraz jakies jaja robia na tej poczcie. Nie przyjelam i znowu idzie na Warszawe.
Ej, sama jesteś Pomidor  :emota2006092:
Hahaha  😂 Cierp1enie Przeurocze przejęzyczenie  😁

LatentPony znowu nie nadała?
haha wybacz  😁 😂  to telefon 😀
Dzień dobry🙂

Ja bardzo chętnie dołączyłabym do łańcuszka (najlepiej do obu, ponieważ czytam minimum jedną książkę tygodniowo😉, a książek mam spory zapas i wypłata mi przecieka przez palce w każdym napotkanym Matrasie, więc większość jest nowych). Pytanie: można jeszcze dołączyć? Pytanie nr 2: jacyś uczestnicy małoletni? Bo niektóre treści (np. reportaże) nie nadadzą się dla osób <15. Chyba, że nie lubicie reportażu i wysyłamy powieści.

Pozdrowionka
Martyna
Scottie   Cicha obserwatorka
19 marca 2016 16:33
Nie można już dołączyć do łańcuszka.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
21 marca 2016 13:10



doszla Ci? Mi niee 🙁(
znowu przez to Ogorek ucierpi, ale postaram sie przeczytac na czas.



Właśnie dotarła 😉
Cariotka   płomienna pasja
21 marca 2016 16:53
21 marca  👍 miło  😁
Scottie   Cicha obserwatorka
21 marca 2016 16:59
No właśnie  🙄 Jestem za tym, żeby wywalić LatentPony z zabawy, bo tragicznie opóźnia łańcuszek...
Ja dostalam dzis tez. 10 dni na przeczytanie  Dziewczyny z Syberii..
No w tym tygodniu nie dam rady niestety, sprzatanie, gotowanie, swieta poza domem. Takze lipa straszna, bo uwielbiam takie ksiazki. Postaram sie przeczytac i wyslac na czas, najwyzej nie doczytam do konca.


Najgorsze jest to, ze moja ksiazka wyslana 10.03 poleconym piorytetem nie dotarla do Ogryzka 🙁((
Cierpik, jako ze to moja książka, i mam tez inne z serii, obiecuje ze Ci prześle jeszcze raz po zabawie jesli nie zdążysz 🙂
spokojnie Cierp1enie, zdążysz przeczytać, ja jeszcze drugiej nie mam także z trzecią nie musisz się szczególnie spieszyć 😉
a tak na poważnie to nie stresuj się, nikt nie ma do Ciebie żadnych uwag ani nikt Cię nie pogania  :kwiatek:

ale swoją dróżką koleżanka opóźniająca mogłaby się ogarnąć, to miła zabawa i niepotrzebne jej takie kwaśne sytuacje  🤦
Ogryzek - Ja nie wiem kto tam u Ciebie pracuje na poczcie, jak mowia "ze nie ma takiej ulicy" 😀
Albo moze Twoja ulica jakas malo znana jest?

Jednak czuje sie zle przez to, specjalnie wzielam priorytet polecony by na poniedzialek 14.03 byla u Ciebie, a to ksiazka do czytania na raz. Swietna historia.


sienka - dziekuje kochana, wlasnie uwielbiam ksiazki z tej serii. Czytalam juz "dziewczyny z powstania" i " kobiety dyktatorow"
Uwaga pytanie.
Czy w tym miesiącu mam wysyłać do LatentPony czy do Cierpienia?

Czy sama zainteresowana bylaby tak mila wypowiedzieć sie w temacie?
Scottie   Cicha obserwatorka
29 marca 2016 16:10
Jestem za tym, żebyś wysłała książki prosto do Cierpienie, a osoba, która ma książki od Ogryzka- żeby odesłała je jej. Szanowna koleżanka nie odzywa się na forum od 10 marca i nie sądzę, żeby prędko zabrała głos w tej sprawie.

Mam tylko nadzieję, że moja książka pójdzie dalej i nie utknie u niej... Co za pech, że dopisała się do dwóch łańcuszków :/
LatentPony   Pretty Little Pony :)
30 marca 2016 15:20
Jeżeli tak wolicie, to możecie mnie usunąć z łańcuszków, proszę tylko aby moje książki do mnie wróciły.
Cariotka   płomienna pasja
30 marca 2016 15:30
nie bądź śmieszna...łaski to Ty Nam nie robisz.
Ogryzek - ksiazka do mnie wrocila, przyjelam ja wiec musialam znowu zaplacic...  wysle ja jeszcze raz z druga ksiazka jutro.
Zlozylam tez skarge na poczcie, czekam co mi odpisza.
Za 1 razem doszla bez problemu, a teraz niby 2 razy byla w Warszawie i mam napisane, ze zle podany adres, a adres sie zgadza co do litery i cyfry.  😵 brak slow mi juz na PP 🙁
Przepraszam, za ta sytuacje.
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
05 kwietnia 2016 10:39
Próbuję się doliczyć - czy po wykreśleniu LatentPony nie będzie tak, że ktoś zostanie bez książki?

I Łańcuszek - tereska wysyła do mnie, ja wysyłam do Jary, Jara ma teraz książkę od LatentPony, więc ją oddaje - więc co pójdzie do Akleshi?

II Łańcuszek - sienka wysyła do Cierpienie1, ale Ogryzek otrzyma dwie książki, jak dobrze zrozumiałam - w tym także tą od LatentPony. Ale z kolei co dostanie Atea?
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
05 kwietnia 2016 10:47
Dziewczyny, ja baardzo przepraszam. Dzisiaj nie zdąże na poczte. Książkę jutro nadam  😵 zapomniałam, że dzisiaj 5ty  🤔wirek:
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 kwietnia 2016 12:19
Ja dzisiaj też nie dam rady, ale jutro juz wysle 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
05 kwietnia 2016 15:22
Ja też wyślę jutro, chyba, że jakimś cudem dotrę dziś na pocztę 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się