Howrse gra :)

Chodzi o Piętę?
Jak tak to ja mam jedną.

kaka2002 wystawiłam Ci prezent 🙂


Jeśli ktoś potrzebuje z tych drobniejszych rzeczy czegoś, chętnie zaoferuję: Muśnięcie Filotes, Piorun Zeusa, Lira Apolla, Woda Młodości(litrami mogę oddawać 🤣 ), Fortuna Krezusa, Zwój Plutona. Mam 6 wymian tygodniowo, więc jak coś potrzeba to pisać 🙂
taaaak, jesli komus wody mlodosci to mam po szyję 😉 na com

a jesli krąży tu ktos kto ma konto na com i nie spi jeszcze to prosze kliknijcie mi encouragement w zawodach bo nie moge koni wystartowac  :kwiatek:
Kaprioleczka,  do usług  🙂
moze sie ktos chce wymienic czyms  com na pl ??🙂
mam duzo cr na com, a na pl potrzebuje 🙂
karla158, a czego potrzebujesz?
Watrusia  :kwiatek:
kaka2002 wystawiłam Ci prezent 🙂


Jeśli ktoś potrzebuje z tych drobniejszych rzeczy czegoś, chętnie zaoferuję: Muśnięcie Filotes, Piorun Zeusa, Lira Apolla, Woda Młodości(litrami mogę oddawać 🤣 ), Fortuna Krezusa, Zwój Plutona. Mam 6 wymian tygodniowo, więc jak coś potrzeba to pisać 🙂


Dziękuję!  :kwiatek:
Czy rozety cokolwiek dają oprócz tego, że ładnie się niby prezentują na stronie konia?
Jeszcze ktoś? tam mało nas?  🙁

1. ChemiK - ChemiK (pl)
2. flygirl - isfolket (pl)
3. maluda - maluda (pl)\
4. xxagaxx - xxagaxx, myniak (na pl oba)
5. budyń - beton (pl)
6. Nancy - boniowata (com i pl)
7. lilou - Agaffcia0210 (pl)
8. calore - calore (PL), xofkate (COM)
9. Watrusia - Deni (pl), Zapałka1 (com.)
10. Cynamonowa_ - wuzetka(pl)
11. kaka2002 - kaka2002 (pl), szetlandzik13 (pl)
12. Grettiena- Greta. (pl), Greta.(com)
13. desire - smarties (pl)
14. thaya - edinka (com), cidi (mężowe na com), edinka (pl)
15. Dementek- Dementek (pl), dementek (com i ru)
16. CzarownicaSa- Kermitek (pl), CzarownicaSa (com)
17. Miyako - MiyakoKuchiki (pl), Miyako (com)
18. Małe No - Hen. (pl)
19. karla158 - karla158 (pl), karolkakonie (com), szkapa (com)
20. bajaderka-zorro - razed_in_black (pl)
21 .asia540 - cara54 (pl)
22. kaprioleczka - Kapri (com)
23. wera5510 - wera5510 (pl)
24. karla158 - karla158 (pl), karolkakonie (com), szkapa (com)

Śmieszy mnie kolejność nagród w Mistrzostwach... Najpierw WT a później np PA, lub KM 😀 ale dla nas lepiej
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
07 marca 2016 19:35
Następna promocja to wykopaliska, a do wygrania będzie anubis:  💘 💘 💘 💘 💘 💘 😍 😍 😍 😍 😍



opis promocji (spoiler zone):

Poszukiwanie Skarbów powraca do nas z kilkoma zmianami.
Szukaj obiektów porozrzucanych po obrazku, aby zdobyć punkty, a co za tym idzie - nagrody.
Ostatecznym celem jest zdobycie Anubisa, jednego z Egipskich Koni Boskich.

Sceny
Istnieje 9 różnych scen. Pierwsza jest dostępna już na początku konkursu. Resztę scen odblokowujesz za pomocą wygranych gwiazdek. Żeby zdobyć gwiazdki musisz zgromadzić odpowiednią ilość punktów,

Klepsydry
Dzięki klepsydrom możesz zagrać w szukanie skarbów.
Zdobywasz je gdy:
- Logujesz się pierwszy raz danego dnia do gry (4)
- Oporządzasz twojego konia (2)
- Wygrywasz zawody twoim koniem (2)
- Kupujesz je za kupony (gdy jest taka opcja)

Możesz dołączyć do konkursu za pomocą zwykłych klepsydr, oraz mega klepsydr, które są sprzedawane w różnych dniach podczas konkursu.

Gra
Do znalezienia masz od 6 do 14 przedmiotów, w zależności od sceny, na której grasz,
4 przedmioty są pokazane na liście w tym samym czasie, a gdy jeden z nich zostanie znaleziony, znika on z listy, a na jego miejscu pojawia się następny.
Zdobywasz punkty za każdym razem, gdy znajdziesz jeden z przedmiotów z listy. Jednak, gdy klikniesz taki, którego na liście nie ma, dostajesz punkty karne. Możesz zdobyć bonusowe punkty, jeśli znajdziesz drugi przedmiot w ciągu 5 sekund.
Nie ma limitów czasowych na zakończenie gry, ale jest ranking szybkości dla tych, którzy lubią rywalizację i chwałę.

Zdobywanie Nagród
Na każdej scenie można zdobyć 4 gwiazdki. Każda odblokowana gwiazdka gwarantuje ci prezent.

Gwiazdki pozwolą ci odblokować nowe sceny, oraz Złote Podkowy.

Mega Klepsydry
Mega klepsydry pozwolą ci zdobyć 10 razy więcej punktów, niż za pomocą zwykłej klepsydry.
- Kara za złe kliknięcie pozostaje taka sama
- Czas jest 10 razy dłuższy
Można je kupić za 4 kupony w niektórych momentach podczas promocji, lub stworzyć je ze zwykłych klepsydr w warsztacie.


Anubis
Anubis jest Egipskim Koniem Boskim.
Nagrody, które można dzięki niemu otrzymać:
- 1x Podarunek Hestii
- Skóra
- Punkty, które możesz wykorzystać na Anubisie, żeby podnieść jego umiejętności.



W Poszukiwaniu Skarbów możesz także zdobyć Podkowy!
dopiero przyjechalam z Warszawy od Kaprioli - jest ktos kto mi zrobi encouragement na koniach na com, czy juz wszyscy spicie?  👀

Anubis super. chcę to.
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
08 marca 2016 10:42
TC z com wymienię na WT (lub za 2 kupony) na pl .  🏇 🏇 🏇 🏇 🏇
Szukam Łez.
Mam dużo rzeczy na wymianę.
- orchideę (3)
- puszkę pandory (2)
- piętę (1)
- strzałę artemidy (1)
Czy też ktoś z was ma problem z zapisaniem się na zawody? Wszystkie drużyny mam pełne cały czas (widze już jak się okno otwiera że nie ma nigdzie miejsc)
Też tak mam.
desire   Druhu nieoceniony...
09 marca 2016 15:27
xxagaxx, Watrusia, w jednej drużynie masz 18 miejsc.
Załóżmy że ktoś ma szybsze łącze i kliknie w tym samym czasie co Ty - ta podstrona się nie odświeża przecież, więc nie widzisz na bieżąco ile jest wolnych miejsc, tylko w momencie kliknięcia 'wybierz zawody'. Załóżmy, że te 50/100 osób kliknie w tym samym czasie = szansa dostania się od razu jest mniejsza i to nie tylko dla Ciebie. 😉  Po wyświetleniu komunikatu "zawody już się rozpoczęły" ma się mniej wiecej 5 sek na zapisanie konia na następne przy takiej liczbie osób online!
Najlepiej grać rano lub późnym wieczorem - nie siedzi tyle osób, więc i ma się więcej czasu na ogarnięcie tego.
Wlazłam dziś po 15😲0 i myślałam, że mnie coś trafi. 😉

A jeśli cały czas masz zapełnione drużyny i to tymi samymi końmi to wyczyść pamięć podręczną i ciasteczka.
desire, wiem że trzeba szybko się zapisywać, ale to nie to. Konie się nawet nie zmieniają które są tam zapisane. A pamięć wyczyściłam od razu jak zobaczyłam ze jest problem. Nie pomogło.
desire   Druhu nieoceniony...
09 marca 2016 15:45
xxagaxx, dziwne, mi się udało zapisać bez większych problemów. Częściej gre odświeżyłam i się raz wylogowałam i zalogowałam powtórnie.
Pozapraszałam do znajomych na com osoby z listy 🙂

Na com też są wyzerowane liczniki koni ubitych na kupon? Jeśli tak mogę uśmiercić konie za 2 kupony na pl 🙂
desire, wiem że trzeba szybko się zapisywać, ale to nie to. Konie się nawet nie zmieniają które są tam zapisane. A pamięć wyczyściłam od razu jak zobaczyłam ze jest problem. Nie pomogło.


też to wczoraj miałam przy ostatnim koniu. Olałam sprawę, koń został mi do dzisiaj. dziś poszedł bez problemu, czyli dziś puściłam 9 zamiast 8. nie wiem o co chodziło  🤔
desire   Druhu nieoceniony...
10 marca 2016 22:48
nie wiem, mi sie czasem laguje w 'godzinach szczytu' czyli od mniej więcej 14😲0, ale i tak działa. 😀
Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
Ostrogi
1 000 Equus
50 x Owies
10 jabłek


Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
Fortuna Krezusa
1 000 Equus
100 x Owies
20 jabłek


Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
Łzy Afrodyty
2 000 Equus
150 x Owies
80 jabłek
5 punktów dorastania


Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
Ostrogi
3 000 Equus
500 x Pasza
2 x Marchewka


Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
2 000 Equus
owijki 2**
250 x Pasza
10 jabłek
2 punkty dorastania


Wygrywasz!
Sprawdź, co wygrywasz z Rogu Obfitości...
Czarna Orchidea
3 000 Equus
100 x Owies
10 jabłek
Znalazłeś Devoted Indigo, który zostanie dodany do twojego konta w przeciągu kilku minut! 😅
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
11 marca 2016 11:24
DI trafiłam w 5RO, chociaz jedna kolekcja koni xD
😅
skąd wy wiecie, że kon wam wygra rozetę?

ten mi coś wygra? szukać rozetowych zawodów?

http://www.howrse.com/elevage/fiche/?id=47600805
Sprzedam pilnie za kupony:
2x Zestaw Hery
2x Łzy Afrodyty
Upominek Hestii
2xKamień Filozoficzny

Opcjonalnie 5-ty żywioł 🙂
Sprzedam pilnie za kupony:
2x Zestaw Hery
2x Łzy Afrodyty
Upominek Hestii
2xKamień Filozoficzny

Opcjonalnie 5-ty żywioł 🙂


Ile za KF? Wystawiłam dziś mistrzostwach 25 koni... Palec mnie boli od klikania 😀
Muśnięcie Filotes x4
Chmurka x1
Kamień Filozoficzny x1
Różdżka Płodności x3
Strzała Artemidy x2
Piorun Zeusa x1
Lira Apolla x5
Krew Meduzy x6
Promień Heliosa x2
5-ty Żywioł x1
Jabłko Vintage x1
Zestaw Harmonii x1
Zwój Plutona x2
Pięta Achillesa x1
Woda Młodości x3
Czarna Orchidea x4
Fortuna Krezusa x3
Zestaw Bonusowy x1
Puszka Pandory x1
Zestaw Posejdona x1


Może ktoś by coś chciał. 😉
Ile KF?
Odświeżam. Jest ktoś kto umie ogarnąć OJ w klasyku? głównie zawody? Zapłacę CR/kuponami
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się