WAŻNE! ARABY petycja PRZECIW ODWOŁANIU A.Stojanowskiej, J.Białoboka i M.Treli

A co w tym dobrego ??? Pani prezes powie TAK , pan senator zainkasuje 120 000 zł a wy ich wszystkich możecie cmoknąć w pompkę . Oni mają w dupie Konstytucję , Trybunał Konstytucyjny , Komisję Wenecką , Sądy i Prokuratury. Nawet opinię Europarlamentu mają w głębokiej dupie , z resztą tak samo jak opinię społeczną i wszelkie petycje  ,więc nie bardzo rozumiem skąd takie pytanie ???  🙄 🙄 🙄
No właśnie, coś wiecej o pani prezes poprosimy, ... to nie możliwe, że nikt nic nie wie, nikt nic nie widział :/
A co w tym dobrego ???


Dobre jest to, że to wyszło na jaw już teraz - do 31 marca mamy czas wspólnymi siłami nagłośnić to jak najmocniej, tak by ludzie wiedzieli jakie niskie pobudki i prywatne interesy stoją za tą "dobrą zmianą" - myślę, że warto udostępniać ten artykuł http://www.blog-n-roll.pl/pl/araby-sprawa-jasna-prokurator oraz P. Marka Szewczyka  http://hipologika.pl/modules/news/article.php?storyid=158  gdzie się tylko da, na FB w komentarzach itp.

Po drugie, to dopiero początek... z pewnością coraz więcej się dowiemy wkrótce o zakulisowych działaniach i powiązaniach ministra jurgiela, senatora dobrzyńskiego, wójtowicza, a może też pani durmały i skomorowskiego Hobbysty.. to wszystko trzeba nagłaśniać

Po trzecie, kto się wybiera 31 marca do Sądu Rejonowego w Pińczowie??
Bez względu na decyzję nowej prezeski Michałowa (jeśli nią jeszcze do tej pory będzie i jeśli przyjedzie...) powinniśmy jako obywatele tego jeszcze chyba demokratycznego kraju zademonstrować swoje zdanie !
elle, jeszcze ten artykuł
http://hipologika.pl/modules/news/article.php?storyid=159

Manipulacje - jak ja lubię to słowo w połączniu z anr i ministerstwem, przypomina mi dlaczego już nie chcę mieć do czynienia z obiema instytucjami a także prywatnymi hodowcami arabów w Polsce

Dobrze gdyby można było skopiować wszystkie argumenty i wyjaśnienia i wkleić je tutaj  jako post.

Edit : Już nie tylko prokuratura ale i weterynarze  🙄
http://wiadomosci.dziennik.pl/polityka/artykuly/515384,glowny-lekarz-weterynarii-zmiany-rzad-beata-szydlo.html



A wiecie, że poleciał też główny Lekarz Weterynarii i 12 z 16 wojewódzkich ?
niedługo będzie łatwiej mówić kto nie poleciał... 😵
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
12 marca 2016 12:43
A wiecie, że poleciał też główny Lekarz Weterynarii i 12 z 16 wojewódzkich ?


Czyli 4 było już z pisu ...  😵
Zawsze może ich zastąpić czyjaś ukochana córeczka która od lat ogląda animal planet. Czyli co, oficjalnie komuna wróciła, kto nie w partii ten nie w pracy, a kto się nie zgadza to do lochu? Zaczynam się zastanawiać nad kwestią Wałęsy, na ile można ufać "nowym informacjom" a na ile by lud ciemny przełknął tę kupę trzeba było najpierw w ich oczach zdegradować symbol walki z poprzednim systemem. Pierwszy komentarz jaki widnieje na stronie Wszystko wymieniają ... Tylko opon nie umieli :-) !

Po trzecie, kto się wybiera 31 marca do Sądu Rejonowego w Pińczowie??
Bez względu na decyzję nowej prezeski Michałowa (jeśli nią jeszcze do tej pory będzie i jeśli przyjedzie...) powinniśmy jako obywatele tego jeszcze chyba demokratycznego kraju zademonstrować swoje zdanie !


Wątpię, by to było posiedzenie jawne, zwłaszcza, że jako próba ugody
dea   primum non nocere
12 marca 2016 19:20
[quote author=Luna_s20 link=topic=99140.msg2511872#msg2511872 date=1457786730]
Czyli co, oficjalnie komuna wróciła, kto nie w partii ten nie w pracy, a kto się nie zgadza to do lochu? Zaczynam się zastanawiać nad kwestią Wałęsy, na ile można ufać "nowym informacjom" a na ile by lud ciemny przełknął tę kupę trzeba było najpierw w ich oczach zdegradować symbol walki z poprzednim systemem. [/quote]
O to, to... a nowomowa ,,dobra zmiana'' się kojarzy? A rewolucyjny element wrogi, który jest podstawowym burzycielem porządku społecznego..?

Przywracasz promyk nadziei. Może więcej ludzi dojdzie do podobnych wniosków: odwinie różowy papierek, wsadzi w to paluch, rozsmaruje i stwierdzi co to jest, zanim połknie.
Proszę...
...ech, marzę, niestety 🙁 ludziom duuuużo więcej trzeba, by przestali zaprzeczać faktom 🙁

EDIT i jeszcze ta szaleńcza walka z yntelygencją i przejawami prywatnej własności. Skkojarzenia tak jednoznaczne mam, že aż ciary idą.
Jak sie dowiedzieć, o której będzie to posiedzenie w Pińczowie 31 marca? Ja bym mogła dołączyć, ale obawiam się, ze to rano, a wtedy rano pracuję.
dea, niestety, zbyt cholernie mocno się wszystko kojarzy. Niby byłam dzieckiem ale pamiętam wszystko tak dokładnie, że mogłabym cytować niczym z książki. Nie tylko "wielką politykę" ale też nastroje i obawy zwykłych ludzi. Ich żale. Skojarzeń jest tak wiele że zaczynam się zwyczajnie bać. Ale takie głosy jak nasze i tak zanikną wśród bełkotu ludzi święcie przekonanych że "właśnie ich partia zwalcza komuchów".
marysia550 zadzwonić.. ?

Sąd Rejonowy w Pińczowie
ul.3 Maja 12a
28-400 Pińczów

Tel. centrala: (41) 357-22-35 do 36
Faks do Oddziału Administracjnego: (41) 246-22-12
Faks do Wydziału Karnego: (41) 246-22-52

Telefoniczne Biuro Obsługi Interesanta - infolinia: 801 800 122 (dotyczy tylko telefonów stacjonarnych), lub nr (12) 286 32 83 (dla telefonów stacjonarnych i komórkowych).
Pracownicy BOI udzielają informacji:
w poniedziałek: 7.30 – 18.00
wtorek - piątek: 7.30 – 16.00

Ogłoszenie Ministerstwa Sprawiedliwości

JEŻELI JESTEŚ OSOBĄ POKRZYWDZONĄ PRZESTĘPSTWEM – PAMIĘTAJ!
MOŻESZ OTRZYMAĆ BEZPŁATNĄ POMOC   (haha :respect🙂

ze strony http://www.pinczow.sr.gov.pl/
[quote author=Luna_s20 link=topic=99140.msg2512040#msg2512040 date=1457812968]
Ale takie głosy jak nasze i tak zanikną wśród bełkotu ludzi święcie przekonanych że "właśnie ich partia zwalcza komuchów".
[/quote]

Właśnie dlatego musimy nagłaśniać te wszystkie kombinacje takich dobrzyńskich (ojciec chce wyłudzić ze Skarbu Państwa te 120 tys. za źrebaka, a syn już obsadzony w Totalizatorze Sportowym odpowiedzialnym za Tory Wyścigów Konnych na Służewcu...)

Niech do 1-2 osób od każdego z nas dotrze co się naprawdę dzieje np. przez wpisy i udostępnienia na Twitterze czy Facebooku...  i już się robi tłum !
dea   primum non nocere
13 marca 2016 06:51
Jak słyszałam wypowiedzi u mnie w firmie w kuchni o sprawie, to nadzieja opuszcza... a pracuję niby z yntelygencją właśnie  😲 Może powinnam prostować, a nie uciekać w popłochu, ale przyznaję, że po trzech zdaniach "zrobiłam karpia", uśmiechnęłam się smutno i wyszłam. Na Kazikową amnezję nie tak łatwo zaradzić. Że też ludziom wystarczy, że szyldzik inny...
dea Dzieje się tak bo w rozmowie podświadomie występujesz jako strona przeciwna a nie specjalista który tłumaczy. Jeśli hodujesz albo zajmujesz się końmi lub tylko interesujesz się, to jesteś autorytetem i mają Cię słuchać. Nie ma że mają swoje zdanie i teorie.
Jak ktoś może to dobrze by było gdyby był przed sądem , bo po pierwsze będzie to w zainteresowaniu środków masowego przekazu a po drugie nikt tego potem nie zapomni. Pieniądze lubią ciszę , jak będzie głośno to mogą się bać . 😉
Powtórzę to, co napisałam już w wątku o koniach arabskich: Czy wypłacenie odszkodowania w wysokości 120.000 zł za źrebaka nie byłoby rażącym przykładem niegospodarności nowych władz stadniny?
Zależy komu , jak swoim to nie , przynajmniej w ich mniemaniu . 😉
Z kimkolwiek rozmawiam -każdy jest oburzony, klnie, wyzywa na pis -a jednak  pis ciągle wygrywa i ma  gorących zwolenników (chocby ostatnie wybory p. Anders). Czyli KTO jest za??
Ją też pracuje z inteligencja w mojej pracy oprócz jednej osoby wszyscy są na NIE ale...był kolega który się cieszył że PIS wszystkich komuchow od stoków odsadzi...ale on już nie pracuje natomiast na portalach zawodowych o dziwo wykształceni inteligentni( teoretycznie ) ludzie nie widza co rząd (he he Prezes) robi naprawdę ...a najgorsze jest to że kościoła w tym nie ma ....nie dorośli do swoich poprzedników z czasów PRL kiedy to zabierali głos ...teraz im dudy do stoków biskupich przyrody i wodę w usta nabrali...
Z kimkolwiek rozmawiam -każdy jest oburzony, klnie, wyzywa na pis -a jednak  pis ciągle wygrywa i ma  gorących zwolenników (chocby ostatnie wybory p. Anders). Czyli KTO jest za??



Ci sfrustrowani , ci co się nie mogą odnaleźć w obecnej rzeczywistości , głęboko wierzący , narodowościowcy  i porwani obietnicą p.Prezesa. W mentalności Polaków jest jeszcze głęboko zakorzeniony komunistyczny socjal oraz regulacje każdego aspektu życia ,łatwiej się żyło większości jak o wszystkim decydował aparat państwowy . A naród tylko krzyczał ,daj, daj ,daj  . Platforma pomimo faktu że zrobiła bardzo wiele dobrego ,odjechała od zwykłych prostych ludzi. Jakieś głupie sytuacje z zegarkami min. Nowaka , czy pycha Sikorskiego i jego ośmiorniczki oraz afera podsłuchowa obnażyły prostym ludziom w jakim poważaniu ma ich władza.Nie ważne stały się ich dokonania na miliardy kiedy człowiek który nie ma na salceson widzi jak za jego kasę obżerają się frutti di mare . Ci obecni starają się bardzo pilnować i pokazywać że są dla ludzi ( pomimo że nie są . Tuskowi i Komorowskiemu zarzucali że rozbija się na nartach zamiast pracować .  😁 😁 😁 Sam z nart nie złażą i jeszcze rozbijają się rządowymi limuzynami  😵 ) . Ale jeżeli głośno obiecują że wszystko rozwalą i będą dawać , to ciemny naród to kupuje. Pomijam fakt że na takich hasłach zbudowano wszelkie dyktatury i w oparciu o te hasła były prowadzone wszystkie rewolucje , to nijak nie odbiegamy od ogólnych norm które prowadziły do przewrotów.
Przypomnę że w temacie wybory 2015 , wszystko to dokładnie przewidziałem za co byłem gorliwie i zażarcie atakowany , a dzisiaj co ??? Wszyscy z tematu co się tak udzielali zniknęli . Gdzie jest Tania , halo , Nestor i inni ??? Gdzie są te ich dobre zmiany ??? . W czarnej dupie. Nie wyobrażam sobie za to , jak z tego wyjdziemy i to jest przerażające.  😕

P.S Platforma wizerunkowo dała dupy po całości !!!  😤 A dzisiaj , JAK WIDAĆ Pijar i Marketing to PODSTAWA WSZELKICH PODSTAW !!! NIE WAŻNE CO ROBISZ ALE WAŻNE CO MÓWISZ I JAK WYGLĄDASZ.  ( JEŻELI MÓWISZ TO CO CHCĄ USŁYSZEĆ ! )
zwyczajowo sysak przy klaczy ma wartość krycia.
a najgorsze jest to że kościoła w tym nie ma ....nie dorośli do swoich poprzedników z czasów PRL kiedy to zabierali głos ...teraz im dudy do stoków biskupich przyrody i wodę w usta nabrali...


Jeden biskup Tadeusz Pieronek zdecydowanie potępił niszczenie stadnin (był taki felieton w Gazecie Krakowskiej)

A ludzie wierzący już w desperacji nawet piszą listy otwarte do hierarchów kościelnych, żeby się odezwali i coś zrobili... w końcu Kościół popierał ich przed wyborami, więc teraz też ponosi odpowiedzialność za to co się dzieje..

tu można pobrać taki list i wysłać
W OBRONIE POLSKICH ARABÓW – LIST OTWARTY DO ARCYBISKUPA - See more at: http://hejnakon.pl/?p=21581#sthash.emBO39dq.dpuf
ellle7 . Czy ty sobie żartujesz ???? A kto ten list poprze ??? Kościół który jest na ich garnuszku i idzie z nimi ramię w ramie .  😵 Naiwność ludzka jest bardziej nieskończona od kosmosu  🙁
Smok10, Ja bym nie wnosiła pretensji do ludzi którzy byli "za" - bo są dokładnie tak samo oszukani jak cała reszta. Gdy komuś złodziej wyrwie torebkę to winny jest złodziej czy okradziony? Do każdego wewnętrznego buntu ludzie dorastają powoli, a tym wolniej im bardziej muszą sobie zdać sprawę z własnego błędu. I nie przemawia do mnie akcja z limuzynami i ośmiorniczkami, bo ja bym się wstydziła za polityka który biega w garniaku za tysiąc, zamawia salceson i jeździ starą audicą 😉 Ale ludziom tłumacz... To, co widzimy, to nie jest efekt decyzji i wyborów świadomych historii i polityki ludzi. To efekt wyborów osób pochłoniętych medialnym bełkotem, które wówczas wyłączają myślenie. Takich ludzi się nie przekona. Bardzo mi się podobało i ubawiło mnie porównanie Polaka na wyborach do bitej żony przez A.Gizę - "Ja go znam, on taki nie jest..."
Kto głosował? Nas, bliskich współpracowniczek, jest 5. One 4 głosowały na PiS.

Smutne jest to, że nawet, jakby teraz byly nowe wybory, to nie ma na kogo głosować i by byla powtorka z rozrywki.
I jakby mi ktoś dal 500 zł za coś tam ( utrzymanie psa, konia, domku jednorodzinnego) to bym się poważnie zastanowiła nad głosowaniem na tą opcję . Ciężko będzie ich odsunąć od władzy.
Ci sfrustrowani , ci co się nie mogą odnaleźć w obecnej rzeczywistości ,

To nie takie proste. To są ludzie, którzy byli wyzyskiwani w najbardziej opresyjnym systemie ekonomicznym, jakim był socjalizm, budowali różne fabryki, przemysły itd, które w tamtym systemie nie tworzyły żadnej wartości rynkowej. Nie mogli więc być za to należycie wynagradzani. Nie mieli żadnego kapitału a jeśli nawet jakiś niewielki mieli, to bez żadnej możliwości kumulacji posiadanych zasobów pieniężnych. Ci ludzie, ich rodziny i dzieci    po wprowadzeniu wolnorynkowego kapitału wg kodeksu handlowego z 1934 roku, z restrykcyjnym budżetem, prywatyzacją banków i majątku narodowego za 5% wartości odtworzeniowej nie mieli żadnych szans, żeby się w tej rzeczywistości znaleźć i zostali przeznaczeni na przemiał. Jeżeli zwolennicy PO czy kontynuatorzy tej idei dalej będą ich uważać za nieudaczników, którzy są biedni z własnej winy, nie wyciągną nauki z lekcji którą dał im PiS to raczej nie powinni marzyć o wygranych wyborach. PO na tej frustracji wszystko przegrała, PiS wygrał wszystko i dopóki ona będzie, to nic się w układzie politycznym nie zmieni. Być może PiS tę frustracje pogłębi, bo dużo na to wskazuje, ale nie liczyłbym na to, że przyniesie to jakieś polityczne owoce neoliberałom.

Gdzie są te ich dobre zmiany ??? . W czarnej dupie. Nie wyobrażam sobie za to , jak z tego wyjdziemy i to jest przerażające.  😕

Na razie to trzeba się bać, żebyśmy się w jeszcze czarniejszej nie znaleźli.
Scenariusze są dwa- młodzi ludzie wyjeżdżają z Polski już po studiach drugi jeszcze gorszy po wprowadzeniu nowych pięknych ustaw zaczynaja się zamieszki 🙁 do czego PiS razem z prezesem usilnie dąży tzn prezes bardzo chce tego ...pojęcia nie mam dlaczego chce ...?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się