Końska Rewia Mody cz. X (2016)

No bez przesady z tą zazdrością  😉
Mnie, jak już powiedziałam, taki styl kompletnie nie rusza, co nie zmienia faktu, że jest to godny zauważenia pomysł i charakterystyczne wzornictwo (nie użyję słowa "dizajn", skoro mówimy promowaniu polskiego 😉  ). Wiadomo, każda firma celuje w jakiś konkrety rodzaj klienta, nic w tym złego ani dziwnego, że komuś się podoba a komuś nie.
Co do bawełny, nie demonizowałabym. Okunka słusznie zauważyła, że bawełny są różne - jak ktoś ma pojęcie o szyciu (niekoniecznie czapraków 😉 ) to o tym wie, więc to nie przesądza sprawy. Zdecydowanie cieszy mnie, że to nasza rodzima firma - lubię wspierać polskie. Zwykle jestem skłonna nieco dopłacić, a kupić polskie, ot tak dla zasady. Tym bardziej, jeśli jest to ręczna robota - sama rozumiem ile rękodzieło wymaga pracy i wiem, że często cena sprzedaży ledwie pokrywa ilość godzin, które się nad czymś przesiedziało... Pomysł zatem sam w sobie zacny, trzymam kciuki... i liczę po cichu, że wszędzie będzie duuuży napis, że to Polskie  😉
Jednak słowa, jakoby revoltowicze sugerowali, że to szajs, lub teksty "o dziwo mamy zamówienia do odszycia" są hmm...  🤔 Nieprofesjonalne, delikatnie mówiąc...
I nie powinna nikogo (tym bardziej osoby doświadczonej w branży) dziwić reakcja tutejszych użytkowników - pierw opublikowano zdjęcia a dopiero potem dodano ceny (nie mnie oceniać jak się one mają do kosztów produkcji, ale jednak są wysokie...). Logiczne jest, że najpierw się każdy zachwyci a potem część osób stwierdzi, że tyle po prostu za produkt nieznanej marki nie da (słuszny przykład Schockemohle wchodzącego niegdyś na rynek). Pewnie firma będzie się miała dobrze, bo napewno znalazła już swoje grono odbiorców - sporo posiadaczy koni to jednak osoby majętne, szukające czegoś, czego inni nie mają - ale jeśli się z czymś występuje publicznie, to trzeba się liczyć z opiniami zarówno pozytywnymi jak i negatywnymi.
Mimo zaporowych dla mnie cen (a taką miałam nadzieję na szarą bluzę...) - nadal kibicuję!
wątek zamknięty
Wiesz co trochę wiem i bawełna to bawełna nawet ta super. Nie mowie żeby jej w ogóle nie stosować, ale przy produkcie z założenia ekskluzywnym trochę mi się ten materiał kłóci, zwłaszcza kiedy są inne znacznie bardziej zaawansowane technologicznie.

Edit: wydaje mi się ze cel osiągnięty, temat leci juz któraś stronę, nie ma to jak event i dyskusja 😉
wątek zamknięty
Edit: wydaje mi się ze cel osiągnięty, temat leci juz któraś stronę, nie ma to jak event i dyskusja 😉


To się nazywa szum medialny 🤣 i myślę, że (poza drobnym sporem) przemyślany, bo dość znany sposób "wejścia na rynek" - konkretny model marketingowy. Dlatego absolutnie nie dziwi mnie, że najpierw pojawiły się zdjęcia a dopiero później ceny 😉

escada - ale jak wiesz, są różne gatunki bawełny 🙂 tak samo jak i alkantary.
wątek zamknięty
Ja sobie z panią z sugar pogadałam, ustaliłam i zamówiłam górkę produktów do testów 🙂 pani miła, wysłuchała, powiedziała że zrobi i teraz czekamy  😜

A ja mam Maniusia po treningowego w aneczce i splashu eskadrona
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 marca 2016 17:33
To żeście pojechały z tą zazdrością 😉 I nikt nie napisał, że takie drogie, a kiepskie, tylko że dopiero parę osób miało te rzeczy w rękach i brak póki co opinii o jakości 😉
Jak kitty i larabarson potestują, na pewno będzie jaśniejsza sytuacja.

wątek zamknięty
Ja też będę testować  🙂
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
12 marca 2016 17:45
Czyli dałyście radę ugadać nieco niższe ceny na początek? 🙂
wątek zamknięty
malinowaa tak  😉 pogadaj z panią, miła osoba  😉 ja jestem ciekawa, po cenach rabatowych chętnie sprawdzę, poza tym pani uszyje mi derkę w innym kroju  😀
wątek zamknięty
Zgadza się, pani bardzo miła, spokojnie można się dogadać 😉 Już dawno nic mi się tak nie podobało jak te czapraki i czekam z niecierpliwością 🙂
kitty co jeszcze zamówiłaś?
wątek zamknięty
Ja też będę testować  🏇

A przy okazji Jaskier w Tricolor Black CS jesień zima 2015/16 z nausznikami i derką 🙂 i w kantarze z tejże kolekcji i dereczce 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
12 marca 2016 18:04
jaskierkowa, super wygląda!

Ja się na darmowe testy nie załapałam, za to może w kwietniu coś zamówię, o ile będzie jeszcze zniżka 😉
wątek zamknięty
Ja na darmowe też nie  😉 Ale skusiłam się na kalosze i bluzę.
wątek zamknięty
Livia ja też nie za free  😉
larabarson cały komplet  😀
wątek zamknięty
Livia ja też nie za free ale za całkiem przyjemną cenę więc próbuj z panią pogadać  😉
wątek zamknięty
kitty, - super donbrany kolorystycznie komplet 🙂
jaskierkowa, - sama klasa! 😀

Mnie ogromnie kusi złapać choć czaprak od sugarhorse ze zniżką. Wzięłabym i kaloszki chętnie... ale bez sensu, bo nie używam w sumie, a w razie "w" mam już jedne, które leżą zafoliowane z 4 lata. Z derką boje sie kroju, a ochraniacze w groszki, jak nie czapraka w ten wzór to tak jakoś też średnio... tylko nie mogę się oczywiście zdecydować co do koloru 🤣 Ot, za dużo szmat chyba i wybrzydzam.
wątek zamknięty
kitty, może pokażesz raz coś, co Mańkowi nie pasuje, hę? 😉
jaskierkowa, pięknie! Elegancko i z pazurem 😀
wątek zamknięty
bjooork   sprawczyni fermentu na KZJ-cie
13 marca 2016 08:48
[quote author=escada link=topic=98782.msg2511561#msg2511561 date=1457721073]
Edit: wydaje mi się ze cel osiągnięty, temat leci juz któraś stronę, nie ma to jak event i dyskusja 😉


To się nazywa szum medialny 🤣 i myślę, że (poza drobnym sporem) przemyślany, bo dość znany sposób "wejścia na rynek" - konkretny model marketingowy. Dlatego absolutnie nie dziwi mnie, że najpierw pojawiły się zdjęcia a dopiero później ceny 😉

escada - ale jak wiesz, są różne gatunki bawełny 🙂 tak samo jak i alkantary.
[/quote]

Okunka w punkt - tylko na forum to raczej sprawny marketing, a nie szum medialny (jak dla mnie wsparcie medialne byłby, gdyby nagle zaczęły się pojawiać linki, albo foto artykułów napisanych w portalach /gazetach jeżdzieckich).

Na marginesie czy pojawiły się już tegoroczne wiosenne kolekcje HV-Polo i eurostara?
wątek zamknięty
jaskierkowa do twarzy mu w tym komplecie! Elegancja w czystej postaci!
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Ja rownież rozmawiałam juz z Panią od Sugarhorse, przemiła osóbka i co ważniejsze skłonna do modyfikacji swoich produktów pod klienta  🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
13 marca 2016 12:43
larabarson, rozmawiałam, i miło się rozmawiało, no ale jednak koszty na ten moment mnie przerosły (miałam i mam parę innych wydatków na liście) 😉 dlatego zobaczę w kwietniu.
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 marca 2016 15:11
bjooork, tak, są już dostępne, nawet wstawiłam kilka stron temu kantarek lime z HV.
wątek zamknięty
Nirv, na Twoim koniu prezentuje się o niebo lepiej niż na moim krasnalu.  😁
wątek zamknięty
emptyline a zdradzisz, gdzie zakupiłaś??? bo ja ślepa kantarów nie znalazłam.....
wątek zamknięty
emptyline   Big Milk Straciatella
13 marca 2016 16:02
kitty, u 'siebie' w Karinie - część rzeczy na zamówienie po prostu jest, ale generalnie większość już spłynęła, albo będzie niedługo.
wątek zamknięty
emptyline, jak mogłam to przegapić? Slicznie mu! W ogóle fajny kantar, to jakis odblaskowy? Czy po prostu taka żarówa 😉
wątek zamknięty
emptyline fajnie mu w tym kantarze!  😍 Swoją drogą nawet nie wiedziałam, że HV robi takie fajne rzeczy.
wątek zamknięty
To ja mam dziś disco stypę z jazdy, ale bez słońca została tylko stypa...  Za to na turbo koniu  🏇 Czaprak equiline i ochraniaczki anky
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 marca 2016 20:09
Kitty te ochraniacze sa naprawdę takie brokatowe? Mocno dają po oczach, czy raczej wpadają w klasykę? Zastanawiałam sie czy anky czy BR croco, ale wolalabym być stateczna Panią niż błyszcząca malolatka
wątek zamknięty
One są bardzo brokatowe, ale jak nie ma światła jest stypa....
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.