Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

Dr. Blanka będzie mogła przyjechać nie wcześniej niż za dwa tygodnie.
Niestety taki okres i alergie się odzywają 🙁
Ostatnio często bywam w Koszalinie. Szukam stajni gdzie będę mogła pojeździć cos więcej niż rekreacje w kolko.  Czy możecie mi cos polecić?
Skibno, Niekłonice.
siwaaDzięki
Nie ma z co. Jestem  z Darłowa więc jak coś pisz
Posiada ktoś informację co do powstającej stajni w Warniku? Na jakim obecnie etapie są prace? Plus zasłyszałam jakiś czas temu,że Bartoszewo się "reaktywuje", ktoś słyszał też?  😉
Angels2796, ale Bartoszewo się już dawno temu przeniosło do Płochocina. Chyba, że mówimy o innej stajni.
xymena, z tym, że w Bartoszewie jak najbardziej jest stajnia przecież. Z tym, że prywatna ...
Gaga, serio coś tam funkcjonuje? Przed wakacjami byłam w Bartoszewie przejazdem i odniosłam wrażenie że ta stajnia opuszczona jest, była zagrodzona taśmą. Chyba że mówisz o innej stajni niż ta gdzie był Pony Club.
Funkcjonuje na niewielką skalę. Nie jest to pensjonat, czy stajnia rekreacyjna
Z tego co wiem, zostało to podzielone na pół - patrząc od drogi dojazdowej, na lewo są nowi właściciele, na prawo jest inny właściciel.
Co do tego na jakich zasadach to będzie funkcjonować - krąży milion plot. 🙂

Warnik na finiszu, ale co ciekawsze, ostatnio doszły mnie słuchy, że Wiktoria i Filip mają zamiar się wynieść z obecnej stajni w Przylepie bo powstaje nowa - to może być opcja nareszcie godna zainteresowania.
seczuanowa, z tym, że ja znam właścicieli... 🙂 Będzie tam przede wszystkim knajpa. Stajnia to dodatek na niewielką skalę.
seczuanowa, Warnik cudowny, tylko cena pensjonatu warszawska niestety. Przy 2 koniach kompletnie poza zasięgiem (nawet przy 1 byłoby trudno). 🙁 szkoda
Wracając do Bartoszewa, czy ktokolwiek tam planuje uruchomić - choćby mini - hotel (dla koni)? Czy to jest i będzie tylko prywatna stajnia?
Pytanie nr 2 - czy w Trzeszczynie (u Sobiesińskich) są wolne miejsca, ale w opcji z sensownym boksem? Czyli na pewno nie w tej małej stajni z niskim sufitem, która jest przyklejona do byłej murowanej hali.
1. Póki co tylko stajnia prywatna
2. Są wolne boksy: w dużej jest z 1 wolny, albo i 2... 1 przy wejściu do małej o której piszesz i 1 czy 2 w tej na podwórku. Najlepiej przyjechać zobaczyć czy te boksy są sensowne 😉
_Gaga - dzięki, czyli jest po co do Was jechać.
Szukam trenera z okolic Koszalina lub Kołobrzegu. Liczyłabym na stałą współpracę  :kwiatek:
Gillian   four letter word
18 marca 2016 19:44
To Koszalina czy Kołobrzegu bo to różnica 🙂
Może być tu lub tu  😀 Kwestia dojazdu  😉
Ja z Kołobrzegu przez te wakacje trenowałam z panem Markiem Chojnackim i byłam baaaardzo zadowolona. 😉
Gillian   four letter word
19 marca 2016 19:34
Pytanie czy pan Marek gdziekolwiek dojeżdża 🙂
W Kołobrzegu dojedzie - Bobik, Nicpoń, Szuraj. Koniec listy. W Koszalinie nie dojeżdża raczej nikt zupełnie.
Gillian, jesteś"siur", że Adam N. dojedzie na regularne treningi do Kołobrzegu...z Wejherowa ?
To tez zalezy gdzie ma dojechać zapewne. Poza Kołobrzeg dojeżdża bo trenuje z nim dziewczyna spoza Kołobrzegu. 😉
Gillian   four letter word
20 marca 2016 07:12
_Gaga, fakt, teraz już nie - zapomniałam 🙂
Sonkowa, przy swoim trybie pracy dojedzie do Koszalina? Sądzę, że nie. Dojeżdża do Charzyna, całe 10 kilometrów?
Jest szansa sciagnac do Nieklonic 24 kwietnia Lee Hollen, czy byloby zainteresowanie?
Wykupował ktoś w tym roku licencję roczną na starty dla zawodnika i konia? Nie mogę się połapać w tym nowym drukach.. Ten druk ze zgłoszeniem konia mam cały wypełnić? Wcześniej po prostu wysyłałam potwierdzenie przelewu. Dla zawodnika cześć o rejestracji mam wykreślić?
Mogę to zeskanować i wysłać? Zależy mi bardzo na czasie. 🙂
jeśli jestes zarejestrowana wypełniasz tylko tą część B, a w cześci A wypelniasz swoje dane osobowe tylko i wysyłasz obie części bo sie już rejestrowałam w lutym i też dzwoniłam do nich do pzj o to
Sonkowa, a z tym czasem to nawet nie marz, że będziesz szybko na stronie www
Najpierw wniosek utknie na jakiś czas w WZJ później w PZJ... może za miesiąc będziesz na stronie
Proponuję tak czy siak mieć przy sobie wszystkie dokumenty włącznie z dowodami przelewu.
A ten wniosek konia jak mam wypełnić? Głównie na tym mi zalezy bo siebie raczej zarejestruje w klubie w innym województwie..
Sonkowa, to na prawdę takie trudne?? 🤔
1. Zaznaczasz czy to jest wniosek o rejestrację czy tylko o wydanie licencji (jeśli koń był już ZZJ zarejestrowany to tylko licencja)
2. W rubryce "Nazwa konia" wpisujesz imię konia
3. W rubryce zmiana nazwy - nic nie wpisujesz
4. W rubryce data urodzenia wpisujesz datę urodzenia...

eee mam tak wszystkie rubryki omówić? 🤔
Chodziło mi o to czy trzeba to wypełniać. Wiem jak uzupełnić rubryki. Tylko czy mam wypełnić wszystkie rubryki bo jesli kon jest zarejestrowany to podawanie co roku tych samych informacji jest bez sensu. Ale jak trzeba to trzeba.  Po prostu w poprzednich latach wystarczyło do licencji wysłać potwierdzenie przelewu.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się