Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Agusia11, czasami Jarpol robi wietrzenie magazynu, trzeba łapać okazje - najczęściej na facebooku 😉 Wtedy są dość spore rabaty
Dziękuję za odpowiedź
Gdzie znajdę tanią wysyłke na pasze besterly? Potrzebuję z 6 worków. I cena wysyłki ponad 150 to słaba opcja...
pirat30 - w animalii przy zamówieniu powyżej 300zł otrzymasz przesyłkę 30kg gratis, każde kolejne 30kg - 10zł. Zakładając, że 6 worków waży 90kg, za przesyłkę zapłacisz 20zł 🙂 Na terenie Warszawy dowóz free 🙂
Hmmm, a jest ktoś może kto ma próg rabatowy w koniku, a nie wykorzystał jeszcze cav16kon?  🙂
😍
pirat30 - w animalii przy zamówieniu powyżej 300zł otrzymasz przesyłkę 30kg gratis, każde kolejne 30kg - 10zł. Zakładając, że 6 worków waży 90kg, za przesyłkę zapłacisz 20zł 🙂 Na terenie Warszawy dowóz free 🙂

Tyle, że 6 worków tej paszy to 150 kg, no ale nadal 40 zł za przesyłkę to nie 150. 😉

Swoją szosą - gdzie to taka droga wysyłka, że aż ponad 150 zł wychodzi? 😲 Wydawało mi się, że 18 zł (standardowa cena wysyłki do 30 kg w wielu miejscach) dołożone do worka paszy to sporo, ale 25? Do paszy za 50 zł? 😲

atra czy tylko mi nie działa ten link? :/ 🙁
tundralove mi działa normalnie 😉
wiem że to może nie to miejsce ale czy ktoś kupował w sklepie www.stajniamiszewo.pl/index.php ?
Jest jakoś dziwnie tanio  👀
lilinko, myślę, ze spokojnie możesz składac zamówienie 😉
A do decathlonu jakiś kod ktoś posiada? 🙂
wiem że to może nie to miejsce ale czy ktoś kupował w sklepie www.stajniamiszewo.pl/index.php ?
Jest jakoś dziwnie tanio  👀


kupowałam bryczesy (też byłam w szoku, kosztowały 50zł taniej niż w innych sklepach), szybko, miło i jeszcze dostałam gratis 🤣
Ktoś posiada jakiś kod rabatowy do Animalii?  :kwiatek:
wiem że to może nie to miejsce ale czy ktoś kupował w sklepie www.stajniamiszewo.pl/index.php ?
Jest jakoś dziwnie tanio  👀


Bez obaw, zamawiałam stamtąd przedmiot, który był dostępny od ręki (w przeciwieństwie do innych sklepów... a był sezon) i do tego sporo taniej już nawet po doliczeniu przesyłki. Paczka została nadana 20 minut po złożeniu zamówienia (nawet jeszcze nie zdążyłam puścić przelewu, tyle, że wcześniej dzwoniłam pytać, czy mają na stanie i pani od razu spakowała 😉). Następnego dnia rano była u mnie. Nigdzie indziej mi się nie zdarzył aż taki ekspres. 😀
o rany dzięki za taki odzew teraz jestem już pewna że zamawiam
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 marca 2016 00:13
lilinko to jeden z moich ukochanych sklepów 💘
Dodam, że stacjonarnie bywa jeszcze taniej 😉
lusia722 jak dla mnie trochę za daleko (z wielkopolski jestem ) ale przez internet na pewno będę zamawiać tylko szkoda że nie mają eskadronów bo tak to bym już miała wszystko co bym chciała ale ogólnie na zakupy wydam sporą sumkę hahahahaha  🏇
W horse - trade  15% na rzeczy do lonzowania kod lonza2016
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 marca 2016 10:47
Od dzisiaj właśnie w sklepie STAJNIA MISZEWO
Rękawiczki Roeckl Unique Original Roeck-Grip w cenie 115 zł 😀
Posiada ktoś może kod/rabat do dobrykon.pl? 
Ozłocę. :kwiatek:
W koniarzu przecena na  NG eskadron
Hej,hej to znowu ja
Nie widział ktoś może eskadrona Royal blue SR?  🙂
(w koniku już nie ma 🙁 )

alexiss dziena 😀 <3
Kobiety drogie, czy macie jakąś ogólną zniżkę/kod do Trade-Horse czy Briar?

Z góry meega dzięki!
Czy ktoś posiada kod rabatowy do tophors  👀 🙇 :kwiatek:
Znajdę może gdzieś jeszcze SR navy (z najnowszej kolekcji) i SR dark lime? 
Będę wdzięczna za każdy link
Na Koński Świat przecena eskadron 2015/2016 30%  😀


http://www.salonkonskiswiat.pl/kon/czapraki-i-pady/kolekcyjne/results,37-36.html
Pilnie szukam rabatu do yard-equites.pl . Ktoś coś wie? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się