Odchudzanie/rzeźbienie ciała- sprawozdania

Tak? Nie zauważyłam, a pijemy wyciskane soki z buraków i marchwi dość często.
Inny efekt po jedzeniu buraków zauważyłam, ale takiego po piciu soku, nie.
aien   wędrowiec
14 marca 2016 08:54
Ha, to jednak stanik. O ten właśnie:

[URL=http://www.clothingattesco.com/bras/f+f-active-medium-impact-sports-bra/invt/ca513358&bklist=icat,5,shop,catgbrands,womens-brands,wm-f-and-f-active]http://www.clothingattesco.com/bras/f+f-active-medium-impact-sports-bra/invt/ca513358&bklist=icat,5,shop,catgbrands,womens-brands,wm-f-and-f-active[/URL]

Dodofon, masz taki sam? 🙂 kupiłam rozmiar M, i jest dość szeroki pod biustem, ale miseczki są "ledwo". Mniejszy nie dałby rady. No i skusiła mnie cena, jakieś 32 zł chyba, bo promocja była.

Ja mam w wielkiej teorii 70E/F więc znam Wasz ból o dopasowanie. Robię tzw przysiadowy challenge, marzy mi się piękna pupa.. ale przypomina mi to, o czym zechciała się z Nami podzielić Zen - czyli róźnego rodzaju ćwiczenia, bez ładu i składu. Zobaczymy co zacz za trener na siłowni będzie. Coś mi już świta, ale nadal nie wiem np jak układać sobie menu. Jem już od jakiegoś czasu 5 razy dziennie i organizm sam mówi, kiedy jest głodny 🙂 kiedyś potrafiłam jeść raz dziennie wieczorem przed snem 🤬

madmaddie dziękuję, postaram się jeść te 1900. Policzyłam na spokojnie ile jadłam dziennie w tamtym tyg mi max 1760, wagę trzymam mimo ćwiczeń, moje szlachetne 68kg. I czegoś tu nie rozumiem... 🤔

JulieCzym robicie soki? Sokowirówką? Kto Ci dietę ustalał? Trener czy dietetyk?
aien, Moja dieta i trening dopiero będą rozpisane, podjęłam decyzję po wstępnym zapytaniu i ustaleniach. Masz pw. 🙂

A soki robimy super machiną Clarus z Biedrony. Bardzo polecam.
Tu nasz synuś robi sok:
aien - tak - tan sam!!
ale ja patrzyłam na metce 75D wybrałam (mierzyłam kilka)
aien   wędrowiec
14 marca 2016 09:10
Dodofon No ja stanik złapałam w ostatnim momencie, jakoś się nie przyjrzałam co tam jeszcze poza M, jest napisane, mój błąd.
Scottie   Cicha obserwatorka
14 marca 2016 09:13
Julie, kto Ci będzie to rozpisywał? 🙂
Mnie ostatnio na silowni mocno zaskoczył jeden koleś jak powiedział, że jest 5 razy w tygodniu na silce a przyjmuje dziennie tylko 1300kcal....:O
Mnie ostatnio na silowni mocno zaskoczył jeden koleś jak powiedział, że jest 5 razy w tygodniu na silce a przyjmuje dziennie tylko 1300kcal....:O



zależy co na tej siłowni robi
wczoraj obserwowałam  Pana (nie specjalnie, ale się kręcił obok mnie)
Podczas gdy ja obrabiałam jedną maszynę (4 powtórzenia po 12 każda) - Pan to tu dźwignął 3 razy, tam z 5 razy, polazł gdzieś, zaraz wrócił pomachał 5 razy, poszedł do innej machnął kilka razy.

zależy co na tej siłowni robi
wczoraj obserwowałam  Pana (nie specjalnie, ale się kręcił obok mnie)
Podczas gdy ja obrabiałam jedną maszynę (4 powtórzenia po 12 każda) - Pan to tu dźwignął 3 razy, tam z 5 razy, polazł gdzieś, zaraz wrócił pomachał 5 razy, poszedł do innej machnął kilka razy.



Mój ulubiony typ 😀 3 powtórzenia- wstaje (oczywiście pełna napinka) , zrobi 3 okrążenia wokół maszyn, porozgląda się za "dupeczkami" i idzie gdzie indziej machnąć kolejne 3 powtórzenia  😁
Też dzisiaj piłam sok z buraków i marchwi..ale nie daje rady bleh. Każdy sok osobno pomieszany z pomarańczowym ok ale te dwa razem...Fu.
Dzień na 5 dieta ok, pobiegałam chyba zacznę zwiększać dystans bo kolano w porządku 🙂
Zastanawiam się, jutro zaczynam nową pracę i podobno przysługuje tylko jedna przerwa w południe, zastanawiam się jak rozegrać 5 posiłków na cały dzień 🤔
[quote author=Dodofon link=topic=89332.msg2512814#msg2512814 date=1457961411]

zależy co na tej siłowni robi
wczoraj obserwowałam  Pana (nie specjalnie, ale się kręcił obok mnie)
Podczas gdy ja obrabiałam jedną maszynę (4 powtórzenia po 12 każda) - Pan to tu dźwignął 3 razy, tam z 5 razy, polazł gdzieś, zaraz wrócił pomachał 5 razy, poszedł do innej machnął kilka razy.



Mój ulubiony typ 😀 3 powtórzenia- wstaje (oczywiście pełna napinka) , zrobi 3 okrążenia wokół maszyn, porozgląda się za "dupeczkami" i idzie gdzie indziej machnąć kolejne 3 powtórzenia  😁
[/quote]


no rewelacja ten Pan był ;-)
nie pomyślałam, że sobie chodzi - tak dla przyjemności
Tak, + do tego obowiązkowe Oshee czy inne gówno, bo przecież ćwiczą.
U mnie, tylko ja mam 1,5 litra wody, reszta buteleczki 0,5/0,7.
Myślę, że zaczęłam już toczyć jadowitym wzrokiem z przeniesienia od innych.

W tym tygodniu będę tylko dwa razy, dzisiaj idę z bachornią do lekarza, jutro siłka, środa nie dam rady, czwartek siłka, a w piątek już wyruszam do Katowic, sobota rano wylot.
Już się nie mogę doczekać!!!!
baw się dobrze !!! Wybaw się i za mnie.
Dodofon, Miałam dziś na obiad gotowane na parze brokuły, brązowy ryż i zgapionego od Ciebie kurczaka marynowanego 15 minut w łyżce miodu i musztardy. Dodałam jeszcze ciut pieprzu ziołowego i kurkumy. Pycha! 😀

pokemon, Ja mam na każdy trening 1,75 litra wody i jak robię samo cardio, to najczęściej wyżłopię wszystko. 😁
Jak robię siłowe, to trochę zostaje.
Zawsze sobie przekładam otwierany dziubek zamiast nakrętki, żeby obsługiwać jedną ręką, bardzo polecam.
Umieram. Kolejny WOD a w nim...15 podciagniec,  15 brzuszków.  15 pompek i 15 thrusters. 15 swing ketlami i 15 v-ups. 15 burpees i 15 g-squat i później 14,13,12....i tak do 5. Nie zdążyłam wszystkiego- zatrzymałam się na serii z burpees na 9. hardcore !
Zaraz zjem kolację, na którą nie mam ochoty, w ogóle nie jestem głodna i mam tak cały dzień dzisiaj. Nie chce mi się jeść 🤔 Zrobiłam dzisiaj tylko cardio, poniedziałki powinnam mieć zawsze cardio lub wolne, od przyszłego tygodnia tak zrobię. Mega full ludzi na siłowni, mimo, że byłam tam dość sensownie, oczywiście jak na człowieka pracującego na etat 😁

Jutro robię dzień dla siebie, w pracy w miarę luźny dzień, pogotuję jak wrócę, ogarnę się trochę, mam nadzieję, że głowę wystudzę.

Mi na każdym treningu schodzi ok. 0,7 l wody, tyle mają bidony, które zabieram. Na żadnym, ani na siłowym ani cardio, nie bardzo mam czas pić, na siłowym to raptem mały łyk między seriami, ale mam jakieś oporowo krótkie przerwy między seriami i w sumie schodzę z jednego ćwiczenia na drugie, dobre tempo mam narzucone i w tych przejściach coś wypiję. Za to po treningu piję sporo i później w domu też sporo dopijam.

Co do tej kaloryczności i ilości treningów..nie demonizujmy znowu aż tak wysiłku, jak ktoś redukuje, to nie musi nie wiadomo ile dopakowywać. Ja np. w ogóle nie mam już podziału na to, co jem po treningu, ale ja też jestem już na końcowym etapie wyciskania z organizmu tego, czego już nie chce oddać za nic w świecie. 1300 kcal to faktycznie mało, ale może inaczej u niego nie działa? A może je te 1300 kcal w głównych posiłkach, a przez resztę dnia sobie podjada coś? Nie ma co w ogóle porównywać kto co i ile je. Ja jakbym jadła, jak się podejrzewa, 2 000 kcal, to bym nic już nie osiągnęła. Jem mniej.
Ubiegałam swoje 10 km
I też miałam na obiad kurczaka z piekarnika pomazanego musztardą. Do tego lekko obtaczanego w tym sezamie. I był taki sobie. Dopiero jak polałam sosem sojowym, poprawił mu się smak i mi podpasował. I taki może już być.
Zamykam poniedziałek. Jutro wtorek, wrócę rano z pracy, podjedziemy z mężem na rehabilitację ( teraz jego kolej- w kolanie ma masakrę) a około 10😲0- trening  😍  A że wieczór w domu przed tv, to jest plan- frytki warzywne z piekarnika.
Witajcie, chciałam się oficjalnie tutaj z Wami przywitać bo zawsze to motywacja większa jak swpje pomysły gdzieī 'uzewętrznię'. Śledziłam w wolnych chwilach Wasze poczynania, kibicowałam i podziwiałam aż stwierdziłam, że coś za mało ruchu mam ostatnimi czasy koń tylko 2x w tygodniu, 1x w tygodniu dołożyłam basen więc od dzisiaj oficjalnie zaczynam też ćwiczyć wstępnie wymyśliłam sobie, że będzie to 3x w tyg - ciekawe czy podołam czasowo i motywacyjnie.

Jak postanowiłam tak zrobiłam i właśnie skończyłam swój pierwsze 'Skalpel' - myślałam, że będzie gorzej 😁 Czuję się lekko zmęczona, ale nie zajechana. Polecacie jeszcze jakieś fajne zestawy na początek czy narazie nie kombinować i zostać przy jednym przez jakiś czas?

Mój poniedziałek bardzo na plus, gdyby nie jedna dość przykra i rodząca nowe kłopoty wiadomość. 🙁 Ale dietowo zgodnie z planem, trening też świetny. Coraz bardziej podoba mi się nowa siłownia. 🙂

Dziś w tesco upolowałam fajny top i koszulkę. Niedługo wszystkie moje ciuchy na siłownię będą z tesco. 😁
Ma któraś z was grilla elektrycznego? Na co zwracać uwagę przy zakupie? Chciałabym go używać w kuchni, pod okapem. Nie zadymi chałupy na amen? W razie czego mogę go wynieść latem na balkon.
Magdzior witamy 😀 mnie jakoś Ewka nie oczarowała i zdecydowanie wolę programy Jilian Michaels. 🙂

Tunrida miałam do czynienia w sumie z 3 rodzajami. Jeden był z tefala z dodatkowymi łopatkami do warzyw i serów, całkowicie odkryty- badziewie. Kolejny też z tefala, można było go rozkładać na płasko i grzać od dołu lub składać na pół i zapiekać góra-dół. Tosty piekł fajnie, nic więcej :/  Najfajniejszy okazał się grill nieznanej mi firmy, który miał szklaną pokrywę- taką jak w garnkach. Fajna alternatywa dla kogoś kto nie lubi wysuszonego na wiór jedzenia. Radził sobie z mięsem w każdej postaci, jezeli chcesz mogę zapytać o firmę. Co do zadymienia- jezeli masz dobry wyciąg to bym się tym nie martwiła, często piekliśmy mięso w kuchni i było ok.
A czemu te pierwsze były badziewiem? Co takiego było z nimi nie tak? Czego się wystrzegać?
Bo rozumiem, że ten drugi miał ten plus, że była pokrywka. Czyli- pokrywka to jeden z punktów, który należy wziąć pod uwagę. Ale co z tamtymi było nie tak?
tunrida, a duzo bedziesz grillowac? Moze patelnia grillowa wystarczy?

Glowy nie ostudzilam, moze mi jakos przejdzie, bo ani apetytu ani nic..
deborah   koń by się uśmiał...
15 marca 2016 08:06
matko 3 dni mnie nie było a tu naprodukowane stron po sufit! alez płodne jesteście 😉

ja niestety przez wyjazd na konsultacje z dieta trochę na bakier więc znowu 1 kg+ .. trudno sie mówi. odpracuję.
jadłam co było, posiłki były serwowane dla wszystkich takie same, więc nie wygłupiałam się ze swoją dietą.

dziś siłka. Pije od rana dużo bo ostatnio nawał pracy spowodował, że zapomniałam o piciu rano. w efekcie po 30 wykrokach miałam samoloty, tętno skoczyło do 178 i mroczki przed oczami 🙁
śniadanko zjadłam bez picia, drugie też bez picia. Sierota zwyczajnie jestem. Dziś pije, choć juro mam dostać okres więc pewnie nie poszaleje na siłowni 🙁
deborah To +1 na wadze to równie dobrze może być przez okres, więc spokojnie 😉
deborah   koń by się uśmiał...
15 marca 2016 08:25
Atea, na pewno nie jest to bez wpływu.. Ale przytkane jelita od białego pieczywa i frytek tez swoje ważą.
zastanawiające, ze jak człowiek zacznie zdrowo się odżywiać i na chwilę wróci do starych nawyków żywieniowych to organizm od razu się buntuje.

Pękaty brzuch i problemy z wypróżnianiem po tym całym niezdrowym syfie od razu dają się we znaki..
tunrida ten pierwszy był tragicznie zaprojektowany. Wpisz w google "tefal grill", w grafice wyskoczą Ci fotki tego z łopatkami. Jest całkowicie odkryty i płaski, temperatura od razu ucieka. Ta platforma do pieczenia jest uniesiona, żeby pomiędzy nią a podstawę wsunąć łopatki. Tamtędy też temperatura ucieka. Do tego mała grzałka.. Mieso zamiast się spiec i ładnie odchodzić kisilo się i przyklejało forever.. Model składany na pół po rozłożeniu też nie ma żadnej osłony przed ucieczką temperatury- do tego według mnie zbyt niska moc..Normalny grill "węglowy" jest zabudowany i trzyma temperaturę.. Dlatego według mnie najistotniejsze parametry to odpowiednia moc (dwa pierwsze nie były w stanie ugrillować kurczaka, a co dopiero "cięższe" gatunki mięsa???) i jakaś forma zabudowy- niekoniecznie pokrywa, ale podwyższone ranty, cokolwiek..
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
15 marca 2016 08:59
tunrida, ja mam taki z lidla



aktualnie spoczywa w szafie bo mam za małą kuchnię (a mama za dużo gratów), żeby mógł stać na blacie, ale fajnie grilluje i warzywa i mięso 🙂
Quendi- bardzo istotne informacje, bardzo ci dziękuję!  :kwiatek:
tunrida, zwróć też uwagę, żeby ten ruszt/płyta czy jak to tam się nazywa, był zdejmowany, zdecydowanie przyjemniej się czyści 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się