Ja, Kataira i nasza kilkunastoletnia walka z problemami z okiem :(

BUCK   buttermilk buckskin
14 marca 2016 19:12
Atea    :kwiatek:  dlatego wybieram bryczkę a nie siodło 😉 😉  😜
BUCK dla mnie nie ma problemu! 🙂 nawet moge po Ciebie przyjechac 😀 niestety, u mnie w gre wchodza tylko wakacje (mieszkam na stale za granica) proponuje zrzute po 250 zl, czyli 500zl dla Gagi 😉
Atea no nie przesadzaj, mamy schodki  😉

No to co? Kończymy licytację czy przedłużamy? Gaga co Ty na to?
BUCK  375 Po raz pierwszy!!!!

Drugie wywołanie za pół h.
Misiek69 czekaj czekaj 🤣 jezeli BUCK zgadza sie na moja propozycje to 500zl po raz pierwszy 😉
BUCK   buttermilk buckskin
14 marca 2016 19:21
proszę 🙂 połączmy z  Losia 🙂  będzie więcej 🙂 ja się nie uchylam , będzie wpłata zgodna z propozycją 🙂  🤣
Proszę, dla dobra konia nie łączcie licytacji, po finale przekażę Wam moją propozycję ok?
BUCK   buttermilk buckskin
14 marca 2016 19:24
dobro konia najważniejsze 🙂  ok 🙂
ok, to ja czekam na wiadomosc 😉
BUCK!!!!!!    375zł Po raz drugiii!!!!! 
Wiele sprzętu nie mam ale byłby może ktoś chętny na nowe nowiusienkie oglowie z fouganzy czarne full? 😀 zawsze pare groszy by wpadło
BUUUCK!!! 375złotych po raz TRZECIII I OSTATNI!!!! BANG!!! SPRZEDANE!!!!

Oficjalnie wszem i wobec oświadczam, iż licytację przejażdżki Niuńkową bryczką szlakiem "Wilkowyjskiego Mamrota" kwotą 375,00zł wygrywa BUCK

Teraz moja propozycja:
BUCK jest oczywiście zwycięzcą, jednak jako że każdy gorsz się liczy proponuję żeby oprócz BUCK przyjechały do nas również trzy najwyżej licytujące forumowiczki, które wpłacą tą kwotę, która była ich maksimum. Przy takim układzie kaski dla Gagowej kobyły przybędzie, a my zrobimy sobie taki mini zlocik. Termin oczywiście do uzgodnienia, ja zrobię wszystko żeby się do Was maksymalnie dopasować. Jak Wam się podoba mój pomysł? Jeśli okazałoby się, że nijak nie możecie się dogadać do terminu, to będziemy tez mogli podzielić spotkanie na terminy dogodne dla każdej z Was z osobna  😅
BUCK   buttermilk buckskin
14 marca 2016 20:17
Misiek69  jesteś WIELKI !!!  😅
Misiek dla mnie pomysl super 😉 :kwiatek: ode mnie leci dzisiaj 350zl na konto Gagi :kwiatek:
Ircia   Olsztyn Różnowo
14 marca 2016 20:23
Misiek69 jesteś wielki jak to BUCK stwierdziła, piękna sprawa  💘 
BUCK nie przesadzaj, ja mam tylko 205 wzrostu  😉, Niuniek większy  😀  Lista wyglądałaby tak:

Buck - 375zł
Losia - 350zł
Karla - 225zł
asds - 222,22zł
----------------------
Razem: 1172,22zł

Oczywiście wszyscy, prócz wygrywającej aukcję mają prawo zmniejszyć (zwiększyć tym bardziej) datek. Każda kwota nas satysfakcjonuje.
Misiek69 dzekujemy wszyscy razem :kwiatek: ciesze sie, ze ludzie potrafia sie jednoczyc 😍 w kupie sila 😅
Gaga pamietaj, ze po burzy zawsze wychodzi slonce... moja Ruda po 14miesiacach kulawizny i jakis 30tys zl... 😵 postanowila sama z siebie ozdrowiec.. 🤔wirek:  🤔 najwazniejsze, zeby sie nie poddawac :nunchaku:
przelew ode mnie wlasnie wyszedl 😉
Mnie również Kataira uczyła jeździć, więc pomagam przelewem. Trzymajcie się dziewczyny dzielnie!
BUCK   buttermilk buckskin
14 marca 2016 20:38
🤣  również melduję że przelew wyszedł  🤣    🥂
Cieszę się bardzo dziewczyny, że kaska poszła już do Gagi. Ciekawe, co na mój pomysł zbiorowej przejażdżki Karla i asds.  😅 😅 😅
My i tak musimy się u Was stawić żeby chrześniaka w końcu obejrzała więc przejażdżka będzie super dodatkiem-a że Pola oczna to chyba nikogo nie dziwi że z chęcią zrobimy przelew dla Gagi
Karla Super!!! Bardzo się cieszę.  🏇
Misiek69  jesteś WIELKI !!!  😅


Koń wielki to i Misiek wielki! A zatem wielkie brawa dla wielkich  {brak emotki klaszczącej}  😅
Wow jesteście Wszyscy Wielcy

Bardzo z Byśką dziękujemy   :kwiatek: 💘 😍 😅 😜


Ja tymczasem uzupełniam spis wpłat:
10 marca w sumie odliczając koszty wysyłek: 400 zł (poprzednio się pomyliłam, bo z Allegro było 327,5 zł - przesyłki)
14 marca: 750 zł
Plus za mamrota z Miskiem i Niuńkiem: 1 172,22

Suma: 3 143,22 zł  😍 😍 😍 😍 😍 :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:

Słuchajcie ponieważ generalnie brakowało mi właśnie ok 4 - 4,5 tyś do zamknięcia wstępnego budżetu, to może po tych przelewach Miśkowych i aktualnych licytacjach (komplet FP, ogurek ?) pomożemy komuś innemu, co? Firma dziś potwierdziła, ze dostaniemy nagrodę roczną prawdopodobnie wypłacą w kwietniu 😍 czyli w przyszłym m-cu z 1500 - 2000 zł wpadnie dodatkowo do portfela - powinniśmy sobie z tym i bazarkami spokojnie poradzić  💃
Wszak idzie jeszcze kilka rzeczy na bazarki, ja też mam jeszcze trochę sprzętu do wystawienia - wszystko ogarnę w weekend, bo w tygodniu jestem w stajni pierwszy raz po 6 rano, ostatni ok 19 (i nadal przed obiadem), czyli na nos padam później. Wystarczy już takiej czystej gotówki, co? (nadal z tym się trochę średnio czuję  😡 ). Przyjmowanie więcej, niż jest nam niezbędne byłoby bardzo nie fair - a przecież Met zawsze potrzebuje na siano, i ktoś ostatnio pisał w "Potrzebujących pomocy" tylko nie mogę znaleźć kurcze (wyszukiwarka nie chce współpracować)

Jeezu ale się cieszę, że na spokojnie stać mnie na wszystko czego Byśka potrzebuje  :kwiatek: 💘


Edit
Jeszcze oko z wczoraj zdjęcie jak zwykle - tylko dla odważnych  🙁
Ale wygląda lepiej - tj. widać, że wszystko, co robimy działa, tj. naczyńka rosną i już coraz mniej zostało do regeneracji. Kontynuuję zatem osłonę antybiotykową miejscowo , lekkie p bóle , Zylexis. Do tego Karla doradziła zintensyfikować suplementację witaminą A.

Jeszcze nie wymyśliłam nic konkretnego na utratę masy (znaczy na jej nie tracenie). I nie wiem co w przypadku tak biednego (cierpiącego) konia zrobić... czy jakąś super paszę dla seniorów jej kupić, czy kombinować inaczej? 🙁 szczerze nie mam pomysłu kompletnie  😕
Gillian   four letter word
15 marca 2016 09:31
_Gaga, super pasza na takie stany - Convalescent Diet z Dodsona. Tylko tyle, że obciąża budżet 😉
Gaga, na zdjęciu ktore jest to, co ma zarastać? 
To kółko na środku jakby ktoś wyciął sobie - to właśnie nasza paskudna dziura 🙁 pod spodem jest mocna ale cieniutka błona, która w każdej chwili może pęknąć (wtedy będzie po zajączkach), ale się cudem trzyma i wierzymy w ten cud nadal!!
Od dołu rosną naczyńka krwionośne - na ostatnim zdjęciu widać je dokładnie. Jak dorosną do dziury - zaczną ją wypełniać i regenerować...
Mało bystra jestem. Myślałam, że to źrenica  😡

Wyruszam na pocztę wysłać książki Atei. Nikt więcej sie nie skusi?

gaga na mase i regenerację roznych tkanek gamma oryzanol czyli albo otreby ryzowe albo go z dromy albo olej ryzowy🙂 wytrzepie nadmiar rodnikow pobudzi regeneracje i doladuje masę
Ok, to biorę otręby. Wsio ryba jakie, czy konkretne mają być (w znaczeniu są lepsze i gorsze jakościowo?)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się