Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
13 marca 2016 20:12
Mhm, na twoich zdjęciach wyglądają jak grafitowe
wątek zamknięty
jaskierkowa super, mega elegancko i z pazurkiem 😀
Nirv podoba mi się ten czaprak, ale już za dużo czerwieni mam  😁
emptyline są też inne, mniej neonowe kolorki? 🙂
kitty niebieska Anky ładna, ale ta stypa wygrywa dla mnie  😜 jak z jakością tych ochraniaczy? Bardzo minie wołają..
wątek zamknięty
ochraniacze są czarne dziurkowanie w dziurkach brokat. Wyglądają bardzo porządnie, ale dopiero raz jeździłam, więc za dużo nie mogę powiedzieć
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 marca 2016 21:02
O nie Kitty nie rób mi tego 😵
Tak bardzo chciałam te ochraniacze, ale moja siostrzenica się nie zgadza. Nie i koniec.
Rudzik istne disco ponad wszystko 😜 💘
KLIK- ANKY CLIMATROLE

edit. poprawiony link do filmiku z ochraniaczami 😡
wątek zamknięty
kitty jak potestujesz trochę dłużej to koniecznie daj znać!
wątek zamknięty
Ktoś posiada? Może powiedzieć jak się sprawdzają w użytkowaniu? Pasuje bardzo do mojej kolekcji stypowej  😁
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
14 marca 2016 08:22
anil22, nie wiem jak ten model, ale mam model Ruby i w sumie średnio na jeża - po kilku praniach kolor deko zblakł i paskudnie się zmechacił. Z kolei mam też model Royal Diamond i jakościowo jest super. Topazy z kolei tylko widywałam i miałam wrażenie, że po praniu zaginają się im lamówki i odstają rogi czapraka. Szkoda trochę, bo te stypowe kolorki do mnie też przemawiają ;-)
wątek zamknięty
anil22 ja mam starszą wersję tego czapraka w kolorze bordowym. Nieco się mechaci to fakt, ale da się przeżyć. Kolor jaki był taki jest, nie traci na grubości. Nie wiem co się dzieje z tym czaprakiem podczas prania w pralce gdyż ja tylko piorę ręcznie. Ogólnie to polecam, bo to całkiem fajny czaprak treningowy jak dla mnie(i za te pieniądze).
wątek zamknięty
Ja mam straszą wersję tego czapraka i nie polecam. Po dwóch praniach zmechacił się bardzo i kolor strasznie wyblakł, a nici pikowania popruły się. Obecnie wygląda jak szmatka. Mój 10-letni czaprak jakiś no name wygląda lepiej niż ten z FP.
wątek zamknięty
ja mam topaza (starszego) czerwonego i zmechacił sie owszem ale nie jakoś strasznie. lamówka mi sie nie odkształciła, a piere recznie i w pralce. jedyne co to strasznie farbuje, więc prac muszę oddzielnie. poza tym fajny, nie wyblakł za bardzo, ale już nauszniki o niego wyglądają jak pomarańcz bo sie strasznie sprały;/
wątek zamknięty
anil22, ja mam ten new topaz i zmechacił się przy popręgu już po pierwszym założeniu. Miałam go na koniu ze 3 razy, a już ma widoczne ślady użytkowania. Nie prałam jeszcze. W sumie to trochę się boję, co wyjmę z pralki. Nigdy w życiu nie wydałabym na niego kasy (mój akurat wygrałam).
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 marca 2016 10:51
kitty, na tych zdjęciach w ogóle nie widać blingu w ochraniaczach, ale podejrzewam, że w słońcu robią niezły szał 😜

U nas w końcu słońce, więc mogłam porobić zaległe szmatofotki 🙂

Royalblue z jesiennej NG:



I szał ciał, Mango - po prostu idealny dla karego 😍

wątek zamknięty
Livia faktycznie szał w mango!  😍
wątek zamknięty
Ten FP to nowy Topaz. Chyba sobie go odpuszczę, szkoda nawet to 130zł wydawać, jak ma zaraz jak szmatka wyglądać. Poczekam na inną stypę
😁
Ochraniacze Anky są mega  😲
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
14 marca 2016 12:40
anil22, w podobnej cenie skonfigurujesz sobie Caballa albo Jarpola, a tu akurat z ręką na sercu Ci pewnie większość napisze, że warto ;-)
wątek zamknięty
Właśnie co do caballa znalazłam pewne foto w internecie, zapewne jest czyjś zaprojektowany czaprak, nie chciałabym kraść pomysłu  😁 ale nie do końca wiem jaki to model i kolory.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
14 marca 2016 13:17
wygląda jak grafitowy brąz/ oberżyna
wątek zamknięty
Livia, jak zwykle szał! (strasznie podoba mi się mango, ale do siwego tak sobie chyba pasuje 😉)
kitty, wszystko, co wstawiasz jest ekstra! Też ciekawi mnie, jak te ochraniacze będą się sprawować po jakimś czasie.
Jaskierkowa, bardzo elegancko!

wątek zamknięty
anai, - imo na siwym będzie też bardzo fajnie, nie wiem jak Twój siwy jest siwy teraz, ale harja kiedyś Kube w podobnym kolorze (shine gold?) wstawiała i był szał 😀
Livia, - świetne oba! Choć mango wymiata 🙂
anil22, - świetne kolory! Ja osobiscie bym się cieszyła, gdyby komuś tak spodobała się wymyślona przeze mnie kolorystyka, że sam by zechciał 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
14 marca 2016 15:58
Nina Z, dziękuję 🙂

anai, dziękuję 🙂 Na siwym też będzie ładnie, tylko to na siwym-siwym, nie na siwiejącym...

keirashara, dziękuję 🙂

Ten Mango naprawdę im się udał! 💘
wątek zamknięty
Livia - mango, cudne!  😍 I co ja mam teraz zrobić? Skoro Twojemu tak ładnie, to przecież Czarnej też będzie  😵  🤣
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
14 marca 2016 18:55
anil22to jest "śliwka" + "oberżyna", mam próbki kolorów a domu 🙂
wątek zamknięty
Livia Mango  💘  😜
Dzięki, dziewczyny, ten komplet to nasza perełka w kolekcji 🙂

A przy okazji wczorajszej ładnej pogody - Jaskier w kanatarze  "Double Pin" freshberry/white/skyblue z obecnej kolekcji CS 🙂
wątek zamknięty
Livia, w mango ladnie, ale royalblue zrobil szal 🙂
jaskierkowa, ladny kantar, ale jaka macie derke  😜 to jarpol?
wątek zamknięty
Livia Mango ładne, ale i dla mnie to niebieski robi szał 😉

Do mnie natomiast doszła dziś, piękna derka w romby z kolekcji dark red


... jednak nie jest to derka stworzona dla mojego kuca, tak jak ją założyłam do przymiarki, tak szybko zdecydowałam się żeby ją sprzedać lub oddać  🙄



No nic, człowiek uczy się na błędach i najwidoczniej dla mojej krówki jedyną wzorzystą derką jest dralon banana  🤣
wątek zamknięty
Co wy tam wiecie o końskiej modzie   😉

To jest prawdziwie modny koń   😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 marca 2016 08:17
Zeave, nie masz wyjścia, musisz się skusić 😎 😁 Dlatego już wcześniej pisałam, że to piękny kolor na kare, Czarnej na pewno będzie zjawiskowo 😜

jaskierkowa, dziękuję 🙂 Kantar fajny, ale dera super!

harja, dziękuję 🙂 Mnie brakowało trochę innego koloru niż niebieski czy fiolet, pewnie dlatego bardziej na teraz podoba mi się Mango. Ale Royalblue to obiektywnie bardzo piękny odcień niebieskiego 🙂

dairoxroxi, dziękuję 🙂 Derka piękna, ale faktycznie nie na twojego srokacza 😁 Teraz rozumiem dylematy właścicieli malowanych koni, żeby wszystkiego nie było "za dużo" 🙂

trusia, łomatko, ten koń musi być fest cierpliwy 😁
wątek zamknięty
Livia karemu we wszystkim ładnie  😜
dairoxroxi derka nie podoba mi się wcale i faktycznie nie ma wow, a mały umie robić wooooow  😉
wątek zamknięty
W końcu mam jakąkolwiek fotkę, jak mi się uda to zrobię lepszą 😉
Eskadron Olive (w zależności od światła czasem jest bardziej brązowy, a raz zielony :hihi🙂
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 marca 2016 10:46
dairoxroxi Niestety na łaciatym jeśli kolor ma być inny maść to lepiej wyglądają rzeczy jednolite.
Wzorzyste/wielokolorowe są do przejścia tylko jeśli są w kolorystyce możliwie zbliżonej do maści.
I tego się trzymam.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.