Pensjonaty we Wrocławiu

ano zadupie i stajnia na stajni  😉
prawdę ptaszki ćwierkały  🤣, że coś konkretnego i kameralnego się otwiera z wylotówki oporowskiej 😀
siano do oporu i regularne- parogodzinne padokowanie brzmi kusząco zwłaszcza, że głównie z tym jest problem w pensjonatach.
cena pewnie taka jak przy założeniach kupna miłocic?


Podobna,  tyle ze docelowo ma byc kameralnie i mimo braku hali  raczej lepiej niz gorzej, maty, kamerki, dobry plac. Konie na dworzu od 5 do 16 z sianem na padokach.W przyszlosci dalszej o ile nie odechce mi sie koni (eh marzenia) hala ale to przyszlosc na za 10-15lat dopiero. W sumir planowalam na poczatku miec tylko swoje plus mlodej no i Sonkowej obiecalam, ale chyba skoro jest parcie zdecydujemy sie na pensjonat od razu.
branka a gdzie stoisz i ile kosztuje pensjonat?


Tak jak pisala wyżej epk - w Dziuplinie, u Kasi Neuberg. Cena 550zl. Mala kameralna stajnia, sa dwie kobyly, ogierek (niedługo  kastrowany, dolaczy do stada) i kucyk. Konie sa chowane do stajni (angielskie boksy) na noc jak sa mrozy lub jest mokro na padoku, a tak to chodzą większą czesc roku cala dobę po dworze - latem w dzien sa na lace,na noc wracają na zadrzewiony padok. przy tych temperaturach co byly w ostatnie lato te drzewa je ratowały. Dostają siano w siatkach na padoku 2 razy dziennie lub maja po prostu balot ze stałym dostępem. Karmienie 2 razy dziennie mieszanką zrobioną przez wlascicieli (sieczka, luska słonecznika, wyslodki, owies, zima maluch lniany). Nie ma problemu by karmić indywidualnie,z dawaniem suplementów, zimą zarzucaniem derki, zakladaniem masek na owady itd. Jak nocują w boksach to maja tam.czysto, codziennie jest sprzątane i ścielone.
Wiem ze Kasia by chetnie wziela jakiegoś spokojnego walacha bądź klacz 🙂
Ja tam stoję juz z 8 lat i jestem zadowolona 🙂  ze wszystkim sie idzie dogadać i nie trzeba się martwic o konia, wlasciciele dbają jak o własne.

Niestety do jazdy tylko tereny lub laki, chyba ze ktos by się dogadal z ktoras z okolicznych stajni na korzystanie z placu/hali.
Frans, sorry za laickie pytanie,ale ten Śmichura to gdzie?  😡
W Godzieszowej, ale na razie miejsc brak.
W Godzieszowej u Śmichury warunki fajne, stajnia piekna, wlasciciele sympatyczni, tylko cena jak dla mnie za wysoka, bo az 700 zl (chyba, moze teraz cos sie zmienilo, bo bylam tam w lipcu zeszlego roku). Jak na pensjonat bez hali i ujezdzalni pod nosem (plac do jazdy maja kawalek od stajni) to moim zdaniem cena dosc wygórowana. Jedyne co to siano do woli i wiatka na padoku, co dla mnie jest genialna sprawa.
No proszę widzę ze się moja strona Wrocławia wreszcie rozwija 🙂

Espana przenoszę się do stajni znajomej do której mam znacznie bliżej 🙂
escada coś komercyjnego czy stajnia ''dla siebie''?

horse1678 jak na wrocławskie warunki 700zł za pełny brzuszek konia oraz trawiaste wybiegi to nie wygórowana cena ludzie płacą od 800 wzwyż i piszą w wątku, że karmienie kuleje. Na szczęście świadomość właścicieli koni jest coraz większa i domagają się aby najedzony i wybiegany koń był normą a nie wyjątkiem  😉

Kameralna z pensjonatem w ilości utrzymującej obiekt 😉
Frans - no też prawda, teraz wszystko drogie, siano szczególnie.
Czy ktoś się orientuje czy w stajni Pod Topolami, jest pensjonat, czy tylko jakaś rekreacja?
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 marca 2016 23:03
Tylko rekre
Szkoda bo fajnie to wygląda i jaki super dojazd  🤣
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
15 marca 2016 23:23
Jak byl tam "parys" i pensjonat to praktycznie nikt tam nie stal 😎
Eh... szkoda 🙁
escada uchylisz rąbka tajemnicy :>
Niestety nie 😉
[quote author=Maerta link=topic=170.msg2512036#msg2512036 date=1457812806]
[quote author=espana link=topic=170.msg2511120#msg2511120 date=1457686454]

Maerta a ty jesteś nowym rzecznikiem Magnic, że tak tu reklamujesz?


Nie jestem rzecznikiem i nie reklamuję. W którym miesjcu ta reklama?
[/quote]
Moze Espanie chodzi oto ze oprocz tego watku, w ktorym wprowadzilas temat Magnic, wystawiasz takze info o pensjonacie w ogłoszeniach. Tez pomyslalam ze jestes nowym dzierzawca Magnic 🙂
[/quote]

z tego co wiem Magnice mają nowego właściciel. poprzedni wypowiedział umowy :-(  ... jest tam kameralnie i fajnie ... dojazd jest ok
HappyDay, cieszymy się, że udało ci się tak szybko zarejestrować aby nam o tym napisać 🙂
ma ktoś informacje dotyczące stajni febus? jak tam z padokowaniem koni? byłabym wdzięczna za kilka info na priv  :kwiatek:
HappyDay,
Właściciel Magnic się nie zmienił - to ta sama osoba od 8 lat, niezwiązana z końmi. Zmienia się dzierżawca, czyli osoba prowadząca ośrodek.
tak zgadza się dzierżawca będzie inny od kwietnia  😀 mają wolne boksy
A kto teraz będzie? Jaka cena, jakie warunki, co się zmieni??
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
17 marca 2016 12:21
angielska 750, murowana 850, ale nic więcej nie wiem.
cena bez zmian
informacja ze maja wolne boksy jest na olx  🤣
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] brak edycji postów

[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] dodatkowe ostrzeżenie za reklamę
A to jakaś wielka tajemnica, kto jest nowym dzierżawcą??
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
17 marca 2016 22:10
Zima Z tego co nieoficjalnie wiem byla instruktorka P. Grazyna Kępczyńska w spółce z dotychczasowa pensjonariuszką P.Iwoną.
Zmian jeszcze raczej niema, do konca marca stajnia dalej "jest" Łukasza
Dzięki za info 🙂
Dziękuje za ostrzeżenie :-)
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
18 marca 2016 12:16
Happy zapoznaj sie z regulaminem, dodałas posta pod postem zamiast edytowac ten pierwszy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się