Instagram - czy ktoś korzysta?

Ja od jakiegoś czasu mam IG - clanestina
Mam i ja 😉
@kkrasowska
Wahałam się i w końcu mam i ja: helgawdrodze  😀
vissenna   Turecki niewolnik
20 kwietnia 2016 17:11
Ja już mam jakiś czas: @vissenna
tez macie problem ze stroną Iconosquarte?  😵
madmaddie   Życie to jednak strata jest
01 czerwca 2016 16:32
ja mam. szukam alternatywy.
madmaddie jak coś znajdziesz to daj znać  😉 :kwiatek:
Ja też mam 🙂 @olsono
Też używam instagrama 🙂 obserwuję już nawet forumową zen  😀
Instagram i FB to dwie rozne rzeczy czy to jest jakos ze soba powiazane?  Procedura rejestracji na Instagram jest taka sama jak na FB?  Myslalam,ze Instagram to tylko jakas filia FB. 
Gillian   four letter word
05 czerwca 2016 11:22
ja nie ogarniam, na razie tyle wiem, że można powiązać te dwa konta i wrzucając coś na Insta będzie też na FB.

a przy okazji - izoldini 😉
Monic, od 2012roku Instagram jest własnością Facebooka 😉
Pododawałam was. 🙂
isfolket93
Ja też jestem 🙂
koleksinska
Moj insta: healthyharbor
Troche dziewczyn z watku o odchudzaniu sie taguje #fitrevolta
:kwiatek:
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
10 czerwca 2016 14:02
Również pododawałam 🙂
mój xequus
Jest jakas opcja obejrzenia pierwszych zdjec uzytkownika, czy niezbyt? Nie chce mi sie przewijac, a trafilam na meeeega fajny profil i ciekawa jestem poczatkow 🙂
zen, chyba najlepiej po prostu na komputerze przejrzeć profil.
Pursat   Абсолют чистой крови
15 czerwca 2016 19:26
Na kompie też musisz przewinąć. 😉 Próbowałam kilka razy, ale te najstarsze zdjęcia się cięły i nie ładowały, z tym że to były profile, które miały około 1000 zdjęć.
Na kompie idzie sprawniej niz na komorce, ale mimo wszystko upierdliwe to jest na tyle, ze odpuscilam. Troche szkoda, ze nie mozna tak podgladac pierwszych zdjec, mysle, ze to spora strata dla wieeeeelu kont 🙂
na instagramie nie ma takiej opcji żeby widzieć czy ktoś oznaczył naszego znajomego?
Jako powiadomienia nie, jedynie jak już otworzysz daną fotę i klikniesz raz na zdjęcie, to pojawiają się znaczniki.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 czerwca 2016 17:35
M.gillfotografia i strzygusia 🙂
Averis   Czarny charakter
23 czerwca 2016 20:09
No i ja zapraszam na mój podróżniczy Insta @przesadnik.pl 🙂
na instagramie nie ma takiej opcji żeby widzieć czy ktoś oznaczył naszego znajomego?


Jak wejdziesz w profil znajomego i klikniesz ostatnią ikonę (licząc od lewej) to zobaczysz na jakich obrazkach dany profil oznaczono 🙂 - nie wiem czy o to Ci chodzi 😉
O tak, dokladnie o to 😉 a czy mozna sprawdzic wspolnych znajomych? Bo jak wchodze ma jakis profil to na gorze jest wypisanuch kilku znajomych i iluś tam jeszcze 😉 a mozna jakos sprawdzic wszystkich?
mam jeszcze jedno pytanie, pewnie głupie  😡 co znaczy emotikonka taki biały, przekreślony prostokąt? Tzn. biały z czarnym krzyżykiem w srodku, u wszystkich widzę i nie wiem co to oznacza  😂 😵
Pokaż fotkę tej emotki?
nie mogę nigdzie znaleźć ale np. anna lewadnowska chwile temu wrzuciła na swój profil i tam jest taka emotka 😉 zerkniesz? 😉 chodzi o to foto https://www.instagram.com/p/BHKty17DMA7/?taken-by=annalewandowskahpba jest biceps a potem ten prostokąt (tylko na kompie wyswietla mi się pusty prostokąt a na tel z krzyżykiem w środku) i co oznacza ta ikonka?  😡
Facella   Dawna re-volto wróć!
27 czerwca 2016 20:41
To oznacza że nie masz Emoji zainstalowanych na telefonie (takie emotki dodatkowe do klawiatury)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się