Końska Rewia Mody cz. X (2016)

No przyznaję, jest fatalnie  🤣
lusia722 no właśnie mam dralona w kratę banana/toffe i jest szał ciał, czyli tak jak mówisz brązy, beże i wszelkie kremy 🙂
wątek zamknięty
zembria Dzięki będę tworzyć caballa 🙂😉)) To jest podobno grafitowy brąz, a nie śliwka.. To ja już nie wiem. Ma ktoś real foto brązowego grafitu?
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
15 marca 2016 15:16
kitty, dziękuję bardzo 🙂

Ktoś wie, kiedy się pojawi nowa NG u nas? Chyba już jakoś niedługo? 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny czy wykupili już wszystkie bigsquary mango? Czy one jeszcze nie weszły po prostu? Bo DL jakieś widzę, ale szukam VS.
wątek zamknięty
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
15 marca 2016 18:53
anil22 kurcze, jak przykładam do monitora to śliwka jak nic, ale może to kwestia zdjęcia/aparatu. Ale oba kolory są piękne na żywo 🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny czy wykupili już wszystkie bigsquary mango? Czy one jeszcze nie weszły po prostu? Bo DL jakieś widzę, ale szukam VS.

http://www.salonkonskiswiat.pl/kon/czapraki-i-pady/kolekcyjne/eskadron-czaprak-s16-big-square-mango-detail.html
Pierwszy link w google i jest vs 😉


Słuchajcie czy ktoś może już coś zamawiał z sugarhorse i ktoś dotykał ochraniaczy i kaloszków? Jakoś tak się na nie przymierzam i boję się, że są za ostre, a zamiast czegoś fajnego zrobię z konia cyrkowca 😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
15 marca 2016 21:43
anil22 pisałam, że grafitowy brąz 😉
Jak mi się uda to zrobię dla Ciebie zdjęcie porównawcze obu kolorów.
wątek zamknięty
Behemotowa o dzięki, nie guglałam tylko szukałam w konkretnych sklepach i tam nie było  :kwiatek:
wątek zamknięty
Musze pożalić się na jakość JOCKEYA. Czaprak kupiłam w lutym na Cavaliadzie. od tamtej pory regularnie używany. Satyna zaczęła się mechacić (nawet pod siodłem)i wygląda już dość nieładnie 🙁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
16 marca 2016 14:31
Behemotowa, była tu kilka stron temu dyskusja o Sugarhorse, kilka dziewczyn zamówiło rzeczy, także będą pewnie pisać jak z jakością 🙂
wątek zamknięty
lusia722 Własnie umknął mi twój wpis. Szukam takiego bardziej pod fiolet. Dostałam od Caballa zdjęcia porównawcze.
wątek zamknięty
Dziewczyny, potrzebuję pomocy  :kwiatek: Jakie owijki do Eskadrona Toffee z 2007 (toffee-gelb)? Bo niestety nigdzie nie mogę znaleźć oryginalnych owijasów - może jakaś inna kolekcja, albo zupełnie inna firma?
wątek zamknięty
Cheerful popatrz na stronie Caballa albo Jarpola, może dopasujesz sobie jakieś pod kolor toffee.
wątek zamknięty
Behemotowa, była tu kilka stron temu dyskusja o Sugarhorse, kilka dziewczyn zamówiło rzeczy, także będą pewnie pisać jak z jakością 🙂

Czytałam dyskusje, ale myślałam, że może ktoś już ma je w łapkach i nie chce się pochwalić 😁
wątek zamknięty
Livia - rozum walczy z sercem 🙂

ola8719.... - nie dobrze.... czyli jeśli chcę go utrzymać w miarowym stanie to raczej nie może to być za częsty czaprak  🙁
wątek zamknięty
Dziewczyny, jako że " NG" jest za krótkie dla naszej  wyszukiwarki, przypomnijcie,  czy były jakieś zdjęcia nowej kolekcji?
wątek zamknięty
Zeave.. mój egzemplarz niestety mocno nieudany 🙁 brillanta którego rok juz ciuram wygląd o niebo lepiej
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 marca 2016 11:32
Zeave, niech serce tym razem zwycięży, bo warto! 🙂

anai, jakieś pojedyncze zdjęcia były, ale fakt faktem, że niewiele. Motyw przewodni to pacyfki w zatrważającej ilości 🙂 Jak znajdę, to tu je wrzucę.
wątek zamknięty
Livia, pamiętam, że oglądałam zdjęcia na fb eskadron, ale zniknęły 😉 A jakie tam były kolory?
wątek zamknięty
anai, - kojarzy mi się róż, kremowy i jakiś ciemny kolor (chyba navy, ale ręki uciąć nie dam).
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 marca 2016 11:43
anai, znalazłam 🙂
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 marca 2016 11:44
Dalsza część zdjęć.
wątek zamknięty
Livia, dzięki wielkie!
wątek zamknięty
Ale tragedia ten Ng  😁  Tylko derka z kołem w środku mi się podoba. 
wątek zamknięty
Livia - kolejnym dobrym argumentem jest to, że z wrzuconej przez Ciebie kolekcji nic mnie nie kupiło, więc może  😀

ola8719.... - mój na razie raptem raz był na koniu i już przy popręgu trochę się zmechacił, nie ma tragedii, ale....
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
17 marca 2016 19:31
anil, zgadzam się, wyjątkowo mało ładna ta kolekcja, Classic znacznie lepsza 🙂

Zeave, haha, każdy argument jest dobry 😁
wątek zamknięty
[s]Ktokolwiek widział owijki polarowe BR Melange Exclusive Navy/Grey? Na zdjęciu katalogowym z szarym czaprakiem z granatową lamówką są właśnie takie - granatowe, a nie mogę ich nigdzie znaleźć (są tylko szare, czyli grey/navy).[/s]

edit: sama już znalazłam odpowiedź na pytanie. Owijki na zdjęciu to zwykłe, polarowe BR, a nie z serii Melange. Bardzo stypowo?...  🙄

wątek zamknięty
Bardzo, ale przepięknie  😍 O jeja, dawno mi się tak komplet nie podobał!
wątek zamknięty
kenna, - jak dla mnie szałowa stypa 😀 Świetnie ten czaprak na zdjęciu wygląda, miałaś go w łapkach?
wątek zamknięty
Nie, nie miałam. Znalazłam przypadkowo, bo obsesyjnie szukałam jaśniejszego granatu z brązową lamówką... a tu nagle ten komplet mnie olśnił (nie ważne, że nie mam NICZEGO pasującego? Derka w kompletnie inne paski, bryczesy w brązach lub czarne... )  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.