Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Isabelle Brat pokazał mi Jaya https://www.facebook.com/JFreestyle/photos_stream
emptyline   Big Milk Straciatella
04 marca 2016 22:58
Nav, Mnie też generalnie nie, ale pisałam bardzo konkretne wiadomości. No nic, cieszę się, że dziarę mam od MsKudu koniec końców. 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 marca 2016 10:17
Warszawianki, czy gdzieś w centrum (okolice Złotych Tarasów) znajdę jakikolwiek sklep z kolczykami? Potrzebuję labreta do tragusa na już..
Nie do końca będę w temacie ale mam nadzieję, że tu najszybciej znajdę odpowiedź.
  Dziewczyny zakolczykowane w języku co stosujecie na gojenie? Podczas utraty przytomności paskudnie nadgryzłam sobie język. Za chwile minie tydzień a to paskudztwo mam wrażenie, że zamiast się goić jest co raz bardziej rozpaprane. Mam w tej chwili jedynie Sachol ale to chyba na nic.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 marca 2016 16:57
Hexa, nie jeść nabiału, gorącego ani ostrego. Usta płukać szałwią lub kora dębu.
ooo, wypróbuję. Dzięki JARA   :kwiatek:
Hexa, możesz też sobie zrobić kostki lodu z naparu z szałwi właśnie i sobie ssać taką kostkę - ja zaraz po przekłuciu sobie ssałam - mało przyjemne ale dobrze chłodziło język no i szałwia😉

Ehh a ja się załamałam - do badań tydzień temu musiałąm wyjąć kolczyka z pępka. Gdzieś mi wypadł, a byłam na wyjeździe więc uznałam, że spoooko w domu mam kilkanaście, wrócę to sobie założę. Wczoraj próbuję włożyć kolczyk (po tygodniu!) i nie mogę, bo mi dziura zarosła!!🙁(( Załamałam się, bo do dziś pamiętam jak mi kuzynka opowiadała, że wyjęła kolczyk pod koniec ciąży, przez chyba 3 miesiące go nie miała, a po porodzie po prostu go włożyła i ma dalej! No i teraz trzeba szukać studia w Wawie, żeby mi ktoś to przekłuł jeszcze raz... W ogóle mi się mój brzuch bez niego nie podoba:/

Na pocieszenie - kolejny etap sleeva za mną🙂 Już prawie wygojony. Na zdjęciach zaraz po zrobieniu!
vicke   Marzeniami żyłem jak król
14 marca 2016 06:30
Hej laski! Chcialam zapytac, jak dlugo trzeba czekac na wizyte jesli chodzi o maly tatuaz? Rowniez czeka sie kilka miesiecy?
I jest ktos, kto moze w mazowieckim (Warszawa i okolice) polecic studio tatuazu? Troche sie boje, zeby nie dostac infekcji itd...
Znacie przypadki alergii na tusz?
maliniaq   Just do your job.
14 marca 2016 06:45
Nie jestem w ogóle zorientowana w temacie, ale mam straszną ochotę, żeby zrobić sobie koński tatuaż. Możecie dziewczyny polecić kogoś sprawdzonego z województwa śląskiego, który potrafi zrobić konia, a nie karykaturę konia?
maliniaq Przemek Ziółkowski z HaereticINK z Bielska-Białej.  🙂Mega profesjonalista. Tylko z tego co się orientuję zapisy dopiero na 2017 rok.
maliniaq polecam Magdalenę Bujak z Ink Miners w Katowicach. Jeździła konno przez jakiś czas, więc ma wyczucie  😉
vicke, też się kiedyś o to pytałam 😉 Podobno alergia występuje bardzo rzadko, a jak już to najczęściej na czerwony i żółty barwnik 😉 Wydaje mi się, że studia dbają o czystość. Ja byłam w jednym, małym i średnio znanym, wszystko przy mnie było psikane i ofoliowane, igły nowe, pojemniczki na tusz nowe, rękawiczki zmieniane po każdym dotknięciu czegoś innego. Sam tatuażysta powiedział mi, że on to robi chociażby ze względu na siebie i swoje własne zdrowie.
maliniaq   Just do your job.
14 marca 2016 20:43
Blondek, dreamer dzięki  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
14 marca 2016 21:21
Ja mam alergię 😉 i nie ma to nic wspólnego z czystością studia, bo na dziarę z jednego z najbardziej polecanych w tym wątku.
emptyline, Ms Kudu jest chyba jednym z dokładniejszych tatuatorów, których spotkałam  💘


A ja nadal mam ''siniaka'' na wewnętrznej stronie ramienia. (tatuaż był robiony w lipcu). Także jak koś chce mieć tam tatuaż, to niech zadba o to żeby skóra była naprężona, ponoć bańka chińska się dobrze sprawdza.
vicke mam alergię na tusz, którą potęguje metoda warstwowego nakładania kolorów. Jednak dowiedziałam się o tym tylko przy okazji drugiej i czwartej dziary, z pięciu.
Co do terminów, to wiele zależy od tego jakie studio i artystę wybierzesz. W Warszawie poleciłabym Ci miejsce, do którego sama chciałabym się w przyszłości udać - Gulestus Tattoo  😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 marca 2016 22:13
filmik o tym, dlaczego tatuaże są takie drogie 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
18 marca 2016 00:28
lotka13, no ja jestem zachwycona. Fajna, miła, zdolna dziewczyna.
z okazji Dnia Kobiet  😀
Wow, wspaniały!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 marca 2016 19:49
Nav super.. tatuaż też.  😉
emptyline   Big Milk Straciatella
26 marca 2016 20:07
Nav, śliczny!
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
26 marca 2016 22:41
Nav cudo 😜 od dziewczyn z Ink Miners? 🙂
Dziękuję wszystkim 🙂

Strucelka no ba, moja ulubiona tatuatorka, Magda Bujak 😉
wyleczony septum  😀

emptyline   Big Milk Straciatella
01 kwietnia 2016 22:36
wilczyk, fajnie!

Macie może pomysł gdzie wpasować mały tatuaż w formie numeru? Niekoniecznie musi być widoczny...

No i nie wiem co by sobie tu przekłuć, a tez mam ochotę. 🙂 Tak myśłam, że na jednym tragusie i tatuażu się nie skończy... 🙂
Robił ktoś vertical labret w Warszawie? Jakie ceny i gdzie warto?
emptyline   Big Milk Straciatella
02 kwietnia 2016 23:35
pennyx, myślę, że albo CRM albo Morbid. 🙂
emptyline   Big Milk Straciatella
04 kwietnia 2016 10:31
Czy jest na sali ktoś kto ma rooka? A najlepiej i rooka i tragusa?
Ja mam jedno i drugie a nawet więcej 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się