moda, ciuchy etc...

dumkowa, ja bym na twoim miejscu podała wymiary w cm poprostu 😉
Musze kupic sobie sukienkę na wesele, ktore odbędzie sie 16.04. Wpadło wam moze cos ładnego gdzies w oczy?
Ja we Wrocławiu polecam Janex na placu św. Macieja. Duuuży wybór sukienek i poprawki na miejscu 🙂
Dziewczyny możecie mi doradzić?
pod koniec miesiąca idziemy z mężem na wesele,nie mam kompletnie nic w szafie co by się nadawało,co gorsza nie mam też gustu i tu rodzi się pytanie,jaki krój bluzki i spódnicy polecicie dla niskiej z dużym brzuchem i wielkim biustem osoby? 😵


Jesli duzy biust to bluzka z dekoltem V na pewno będzie dobrze wyglądać. Spódnicę proponowałabym rozkloszowaną, do kolan (może lekko za) z zaznaczoną talią. Do tego szpilki, na później baleriny, jesli nie dasz rady na wysokim obcasie 😉

Takie wyjściowe sukienki widuję w Orsayu i Pretty One (oba mają sklepy internetowe).
Achaja dziękuję za radę.Może ktoś jeszcze podrzuci jakiś pomysł? 👀
madmaddie   Życie to jednak strata jest
17 marca 2016 09:50
a nie lepsza byłaby wąska spódnica? i luźna góra?
a możecie podrzucić już jakieś gotowe stylizacje? Całe życie w dżinsach i bluzach,a tu teraz wypada się ładnie ubrać i pojawia się problem 😵
saganek   shit happens
17 marca 2016 10:11
Iga to na pewno się sprawdzi przy dużym biuście (sama mam)
[url=https://www.google.pl/search?q=sukienka+V+rozkloszowana&biw=1536&bih=740&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9ufjrusfLAhWkQJoKHTMmCK8Q_AUIBigB#imgrc=ax_HRMufkVz3mM%3A][/url]
lub zestaw ciemna góra plus jasny dół (odwraca wzrok od biustu i brzucha) to jest fajne [url= https://www.google.pl/search?q=sukienka+V+rozkloszowana&biw=1536&bih=740&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwi9ufjrusfLAhWkQJoKHTMmCK8Q_AUIBigB#tbm=isch&q=sp%C3%B3dnica+rozkloszowana&imgrc=8RQoSzHvmF1x7M%3A][/url] tym bardziej że do wykorzystania później tak sobie myślę... Coś mi się nie chcą linki wkleić...
Czyli najlepiej celować w ciemną bluzkę z dekoltem V oraz jasną spódnicę?A jaki krój? aa i jakie buty? 😡
iga07, oto kilka. Kolory możesz dopasować pod siebie 😉
iga07, a nie byłaś wcześniej na żadnych imprezkach czy weselach? Może masz jednak coś, w czym się dobrze czujesz i pasuje na wesele 😉 Jednak sukienka najlepiej pasuje no i najwięcej można zakryć niedoskonałości i odkryć zalet 🙂 Ostatnia wstawiona przez Achaję (to chyba sukienka?) wygląda fajnie, przedostatnia zresztą też 🙂 Buty raczej jakieś wyższe.
Achaja dziękuję za podpowiedź 🙂
Cricetidae byłam,ale na każdej imprezie byłam w spodniach,Nawet na własnym weselu na poprawiny miałam spodnie.Do sukienek jakoś nie jestem przekonana,chyba lepiej będę się czuła w spódnicy.Podoba mi sie pierwszy i  ostatni zestaw co wstawiła Achaja
Ostatni to koszula i spódnica 🙂 Mi chyba też najbardziej się podoba 😉
Mam kod do zalando: rabat 40zł przy zakupie za minimum 200, ważny do 31 marca. Nie zdążę już wykorzystać, może komuś się przyda?  😉
Facella   Dawna re-volto wróć!
19 marca 2016 14:45
Musze kupic sobie sukienkę na wesele, ktore odbędzie sie 16.04. Wpadło wam moze cos ładnego gdzies w oczy?

W Leśnicy przy głównej drodze, między pętla a światłami, jest sklep z neonowym napisem "mamy wszystko", ile razy tamtędy jadę, tyle razy wykrecam łeb w kierunku ekspozycji, mają tam obłędne kiecki. Raz tam byłam i na szczęście nie miałam żadnej okazji do założenia czegoś w tym typie, bo chyba bym wydała wszystkie pieniądze.
mils   ig: milen.ju
26 marca 2016 17:33
Dziewczyny, pomocy! W maju idę na wesele jako osoba towarzysząca, to będzie moje pierwsze wesele w życiu, więc kompletnie nie wiem czego szukać. Myślałam o jakiejś zwiewnej sukience, na pewno nie krótkiej. Chciałabym, żeby była w dość konkretnym kolorze, bo jestem bladą, mdłą blondynką. Coś podobnego tylko w kolorze: [url=http://dressforyou.pl/wp-content/uploads/2015/01/SG721C03I-J11@2.jpg]KLIK[/url] Nie chcę wydawać Bóg wie jakiej kwoty, bo uważam, że na takie wesele dla mnie niezbyt osobiste nie ma takiej potrzeby. Szukałam na Zanaldo, ale nic konkretnego nie znalazłam, na Bonprix podobnie. Jakie strony mogę jeszcze poszukać?
madmaddie   Życie to jednak strata jest
26 marca 2016 17:36
mils, orsay ma fajne sukienki i niedrogie 🙂

edit: szukam torby, dawanda mnie pokonuje, w ogóle pokonuje mnie szukanie takich rzeczy w necie. znalazłam jedno jedyne zdjęcie obrazujące to, czego chcę.


ktoś coś? bez wzroku była by super! 👀
Rtk- ale przygotuj się na to, że w mamy wszystko są dosyć drogie sukienki. Myślę że w granicach 230-280 za ładna trzeba dać
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
29 marca 2016 10:55
dziewczyny , potrzebuję jakąś fajna jasną kieckię na komunię z uwzględnieniem wesela miesiąc później pomóżcie coś znaleźć do 200zł , rozmiar ok 40-42  😵
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
31 marca 2016 09:54
Rul ale piękny! Chyba się wybiorę do orsaya  😁 A teraz w orsayu są te gazetki z nową kolekcją, na ostatniej stronie mają rabat 50zł przy zakupie powyżej 150 - dorzucisz jakieś spinki do włosów za kilka zł i będzie  🙂 Na stronie internetowej też jest ten rabat, tylko nie zawsze wyskakuje  😉
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
31 marca 2016 11:31
która ładniejsza jasna czy ciemna  na komunię, wesele oczywiście + coś na ramiona?
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
07 kwietnia 2016 21:23
Kupiłam dobie sukienkę z dość mocno wycietymi plecami, szukam stanika do tej sukienki z opcją sylikonowego paska, zapięcia  krzyżowe lub też samonośny. Większość samonośnych powiększają piersi są w sprzedaży takie cieńsze? Jakie rozwiązanie polecacie?
[quote author=Euforia_80 link=topic=168.msg2519907#msg2519907 date=1459245304]
dziewczyny , potrzebuję jakąś fajna jasną kieckię na komunię z uwzględnieniem wesela miesiąc później pomóżcie coś znaleźć do 200zł , rozmiar ok 40-42  😵
[/quote]

https://www.lejdi-sklep.pl/k339,odziez-damska-sukienki-sukienki-na-wesele,5.html szukaj tutaj wybór obłędny🙂
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 08:34
Fidelity piękne  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
08 kwietnia 2016 08:41
Dla mnie wszystkie z tej strony są straszne, a potrzebuję sukienki dla świadkowej  👀 Czy czerń na ślubie dalej jest źle postrzegane? (Wiem, że według panny młodej nie, no ale tam będzie dużo ludzi z różnych pokoleń  😉 ).
[quote author=Euforia_80 link=topic=168.msg2525604#msg2525604 date=1460060623]
Kupiłam dobie sukienkę z dość mocno wycietymi plecami, szukam stanika do tej sukienki z opcją sylikonowego paska, zapięcia  krzyżowe lub też samonośny. Większość samonośnych powiększają piersi są w sprzedaży takie cieńsze? Jakie rozwiązanie polecacie?

[/quote]

Zobacz www.kontri.pl lub www.jagna.pl. Oba sprawdzone.
Euforia_80   "W siodle nie ma miejsca dla dupków!"
08 kwietnia 2016 12:44
zamówiłam taki :
Scottie   Cicha obserwatorka
08 kwietnia 2016 21:53
smarcik, ja nie miałabym oporów, poszłabym i w czarnej i w czerwonej 😉 Ale jako świadkowa w czarnej bym nie wystąpiła.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
09 kwietnia 2016 07:59
Scottie a w czerwonej też nie wypada? Bo właśnie taką mi się spodobała  👀 Problem w tym, że panna młoda ma krótką sukienkę więc potrzebuję czegoś mocno skromnego żeby nie było mnie widać  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się