Końska Rewia Mody cz. X (2016)

kenna, - zmartwie Cię, ale znalazłam wersje w brązach, oraz szarą z różem i szarą z czerwinią 😀 Choć granat robi największy szał i w pełni Cię rozumiem, bo choć to są totalnie nie moje i nie konia kolory to zdjęcie mi robi "kup mnie, kup mnie!" 😁
Jaśniejszy granat z brązową lamówką to chyba najszybciej jarpol/caball 😉 Mi też się strasznie taka kolorystyka podoba 🙂
wątek zamknięty
kenna, ten czaprak jest obłędny. Miałam taki brązowy, rewelacja, na żywo ładniejszy niż na zdjęciach, z leciutkim połyskiem. A owijki są do kupienia na br-konie.pl
wątek zamknięty
Coraz bardziej podoba mi się sprzęt BR, pora chyba gruntowo przerzucić się na ich asortyment 😁
kenna, czekam na fotki na modelu 🙂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 marca 2016 21:08
wątek zamknięty
Facella, ha ha, mi coś podobnego  kiedyś wyszło przypadkiem, z własnym autem w tle (tez vw):


wątek zamknięty
Musze sobie kupić auta pod kolor czapraków!!  😀iabeł:
wątek zamknięty
Facella - haha, fajny pomysł i świetne zgranie kolorów  😀

Do mojego auta nie byłoby ciężko - biały czaprak i owijki są :p hm... tylko najpierw auto musi stać się znowu białe a nie szaro-bure  🤣
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
17 marca 2016 21:30
Jak dobrze pójdzie to jeszcze będzie Peugeot Royal Blue  😁
wątek zamknięty
keirashara, ale inne z tej serii jakoś do mnie nie przemawiają, tylko ta szarość z granatem...

anai, ale na stronie BR są owijki z serii BR Melange granat/szary? Bo szukałam i wydaje mi się, że takowe w ogóle nie istnieją. Tylko szare/granat.

Facella, myślałam, że to jakieś katalogowe zdjęcie jest  🤔, a konik widzę nóżki ma takie proste z przodu, jak mój (albo tylko tak na pierwszym zdjęciu stanął?)  😁 p.s.: Co ten gość na Twoim avatarze robi z ustami  👀 zjada coś, czy co..?

Zamówiłam na animalii komplet taki, jak na fotce, którą wstawiłam. Pochwalę się na gniadym modelu 🙂
wątek zamknięty
kenna, nie,  te wstawione  przez Ciebie granatowe owijki to BR Event.
wątek zamknięty
Wiem. Źle Cię zrozumiałam 😉
wątek zamknięty
Różowy kolor musi być bardzo dobrze sprzedawalny skoro eskadron co kolekcje wypuszcza coś z różowym motywem...  🙂 a dla mnie połączenie granat + róż = piękne ! Ten błękit też będzie fajny 🙂 na żywo znów kolekcja będzie ładniejsza niż na fotkach pewnie 🙂
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 marca 2016 07:32
Kenna, jak katalogowe, to chyba komplement  😡 na pierwszym zdjęciu stanął tragicznie i niestety nie chciał tam stanąć drugi raz, w sumie to i tak było bardzo dziwne, że nie uciekł od razu 😁
A jeśli chodzi o Eda, to to jest z jakiegoś wywiadu, już nie pamiętam, o co chodziło, ale na pewno nic nie jadł.

PS: jak myślicie, wstawiać na szmatoholikow?
wątek zamknięty
Facella, no komplement, komplement. Ikonka miała oznaczać opad szczęki 😉 IMO super się nadają do szmato
wątek zamknięty
facella  😜  Dawaj śmiało do szmato...

Szkoda, że mój samochód kolor ma nieszmatowy wybitnie...
Ale za chwile będę miała grafitowy, to może coś dopasuję....  👀
wątek zamknięty
Przez promocję w Końskim Świecie
http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online/jesien-zima-2015-16/eskadron-next-generation.html

popełniłam niestety następny niepotrzebny 🤔wirek: czarpak NG Cotton berry
Teraz jestem ciekawa jak będzie wyglądał na ciemnogniadym..
wątek zamknięty
Tak a propo zdjęć Facelli  😉
Z pferdetrends.
wątek zamknięty
Facella  👍 Wyszło super, ale widzę ża zaczynasz kolory samochodów nazywać nazwami kolorów czapraków hahah o jaki łady royal blue przejechał  😁 To już jest szmato-choroba.
Wracając do Caballa nadal nie wiem co z tym kolorem, te dostałam na FB to jest grafitowy brąz

a to sliwka

a to zdjęcia ze strony Caballa
Grafitowy brąz

śliwka

😵 zgłupiałam nie wiem juz nic...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2016 16:06
Facella, fajny pomysł, widziałam parę razy takie "porówania" u Niemek 🙂 Kolory dobrane idealnie 😁

Moona, haha, to dopiero jest idealne zgranie się kolorem 😂

Korzystam z pięknej pogody, póki jeszcze trwa 😉 Derka jersey Navy, cudo! Ta kolekcja razem wygląda okropnie, ale pojedyncze rzeczy są perełkami 😜



wątek zamknięty
Też jeszcze w temacie :P Pod słońce, więc niestety niewiele widać kolory (ale Eskadron cotton żółty 😉).

[img]https://scontent-waw1-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xaf1/v/t1.0-9/217071_167465126643970_528895_n.jpg?oh=0d4b023d93d6662fce6060e1e2ccbe55&oe=57982591[/img]
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
18 marca 2016 17:42
Musze przyznac, ze pomysl nie byl mój, a wlascicielki auta i konia 😁 chociaz to nasza przyjaciolka zauwazyla, ze Polo idealnie pasuje kolorem do tego kompletu.

anil22, nie, ja do szmatek mam tylko tyle, ze czasem komus fotke strzele 😉 wiem jedynie jak wyglada Smarag Green (to od wczoraj  😁 ) i Darkred, bo je fotografowalam, a Royal Blue kupilysmy przyjaciolce na osiemnastke, stad wiem jak wyglada  😁

Przepraszam za brak polskich znakow ale geniusz komputerowy cos naklikal i nie moge sobie ich przywrocic  😂
wątek zamknięty
[quote author=ewelin_n link=topic=98782.msg2514972#msg2514972 date=1458297178]
Przez promocję w Końskim Świecie
http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online/jesien-zima-2015-16/eskadron-next-generation.html

popełniłam niestety następny niepotrzebny 🤔wirek: czarpak NG Cotton berry
Teraz jestem ciekawa jak będzie wyglądał na ciemnogniadym..
[/quote]

ha ha ha
też popełniłam ten czaprak i też na (ciemno)gniadego 🙂 i też się zastanawiam.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2016 19:18
Jakby któraś była ciekawa porównania: Blue CS wiosna 2014 i Royalblue NG zima 2015 🙂



wątek zamknięty
Świetne te wasze zdjęcia koń+ coś  😜 bardzo poprawiają humor.
Livia Oo, ja się akurat zastanawiałam 🙂 a ma ktoś może porównanie Eakadrona blue z chabrem od Caball'a ?
wątek zamknięty
Livia Piękna! Ja tez poluje na tą derkę..tylko z braku konia, nie wiem jaki rozmiar, a potem może już nie być. Albo na ebayu za srylion euro.
wątek zamknięty
Livia, fajny ten kolor blue. Prawie taki,  o jaki mi chodziło 😉 Polowałam na taki brilliant, ale używka była w naszych ogłoszeniach tylko z owijkami (Anky?) za taką cenę, że wymiękłam 😉
wątek zamknięty
Miałby  ktoś możliwość zmierzenia dla mnie wysokości padu wszechstronnego z Jarpola? Chciałabym już złożyć zamówienie, a nie wiem, kiedy uzyskam odpowiedź od producenta.

EDIT: Livia, nie za duża ta dera na niego? Troszkę mu zwisa za zadkiem, a nie jest przesunięta na tył, bo na kłębie dobrze leży.
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
18 marca 2016 20:03
Livia o kurcze, no i teraz mam problem, dozbierać na dralon i kupić go + cotton mango, czy cotton mango i derka, którą wstawiłaś...  😁 🤔wirek:
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
18 marca 2016 20:33
anil, naprawdę piękna jest ta derka 🙂  Ja teraz za tą musiałam się już trochę rozejrzeć,  bo nie było dobrego na nas rozmiaru. 🙂

kenna, dairoxroxi, cieszę się że porównanie się przyda 🙂

Sivrite, rozmiar niestety musi zostać taki,  mniejszej derki nie dopięłabym na klacie 🙂

malinowa, rozumiem dylemat,  bo obie dery są przepiękne 🙂
wątek zamknięty
Livia a jaki kupiłaś rozmiar? tutaj w sklepie stacjonarnym było ich kilka, więc mam nadzieję że zdążę kupić.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.