Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Livia   ...z innego świata
19 marca 2016 16:12
anil, mój nosi XL - chociaż idealne by było XL na klacie, a L długościowo po grzbiecie 🙂
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
19 marca 2016 16:34
No dobra, cwaniary!

Zobaczcie co odkopałam w magazynie szefostwa:




Kto mi powie co to za czaprak? Kiedy to uszyli?
Pierwszy raz widzę taki model.
Biały kolor, biało-różowa lamówka, materiał przypominający aksamit w dotyku...  👀
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 marca 2016 17:51
vissenna, była taka kolekcja lata temu ;-) Eskadron Trend Collection - w bardzo podstawowych i klasycznych kolorach - granat, bordo, zieleń, czerń i biel. Zarąbiste jakość, bo mimo lat kolory wciąż te same, mimo pozaginanych rogów. Były też kantary z tego co pamiętam. Chociaż ten to chyba jakiś dziw, możliwe że nie kolekcyjny, bo trend collection na pewno były zakończone na ostro i naszywkę z nazwą kolekcji.

wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
19 marca 2016 18:02
Moon przeszycie się zgadza ale lamówka i krój już nie 😀
Ciekawe, co to za dziwo jest  😁
wątek zamknięty
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
19 marca 2016 18:09
vissenna,
dawno dawno temu (15 lat gdzieś) oprócz trend collection
eskadron miał welurkowe czapraki absolutnie nieśmiertelne,
pikowane w karo i właśnie takie fale.
Mam takie 3 i kocham je miłością wielką.
Używam, używam i używam a one nawet żadnego przytarcia nie mają.
Poniżej ten w karo:
wątek zamknięty
vissenna   Turecki niewolnik
19 marca 2016 18:32
ms_konik lamówka się zgadza, bo też obszyta taką taśmą z logo Eskadrona.
15 lat... czuję się jak archeolog  🤣
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
19 marca 2016 18:39
Ale w jakim stanie ten czaprak!!  😲 Żeby teraz one były takie wytrzymałe...  😵
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
19 marca 2016 19:02
ms_konik, taki sam jak Twój, kilka lat temu jeszcze widywałam w wersji vs i... cały czas był w stanie bardzo zdatnym do użytku. ;-)
Jestem ciekawa czy jakikolwiek czaprak z nowszych kolekcji jest w stanie tyle wytrzymać...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
19 marca 2016 22:59
Tak wiem wszystko schrzaniłam tymi turkusowymi wstawkami 😵 😁
wątek zamknięty
Niestety Ci się nie udało schrzanić, Twojego Bunia nie da się niczym schrzanić. Jest po prostu idealny 😀. A dopasowywanie stroju jeźdźca pod kolor dodatków konia uważam już za szczyt pedantyzmu. Koń ładnie, Ty ładnie, więc jest grejt :P. Ja na przykład lubię nosić kolory, które nie pasują mi na moim koniu, więc może dlatego uważam, że to normalne 🙂.
Bardzo ładny kolor kompletu, co to jest? O ile nie lubię fioletowych, to ten łapie za oko.
EDIT: Już sobie sama odpowiedziałam 😀.
wątek zamknięty
Zairka no weź... dopiero co zachorowałam na dark reda dla mojego kasztana (pd znalazłam dopiero w Belgii) a tu taki cios poniżej pasa...
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2016 16:55
Zairka no weź... dopiero co zachorowałam na dark reda dla mojego kasztana (pd znalazłam dopiero w Belgii) a tu taki cios poniżej pasa...

Kochana zbieralam ten komplet 1,5 roku nie powiem ile mnie wyniósł 😉 ale musialam! Nie zaluje ani grosza!
Sesyjke w dark red planuje na swieta jezeli pogoda dopisze 💘

Sivrite to prawda ze QńBuń skutecznie odciąga uwage od moich niedoskonałosci 👍 kolejna jego zaleta  😁
Pedantka nie jestem ale uwielbiam byc ubrana pod kolor, czesto nawet skarpety pod czapsami mam w kolorze polowki i czapraka 😵
wątek zamknięty
Zairka, - nie no, teraz to przegiełaś, prześlicznie 😀 I w pełni rozumiem ubiór pod kolor, ja jak wiem, że mam obecnie wytargany dany czaprak, to już z rana ubieram się w koszulke, która będzie pasować do tego czapraka, tak samo bryczesy i reszta. Nie wszystko w jeden kolor, ale tak, żeby w miare to razem wyglądało... może głupie, ale lepiej się czuje 😉
wątek zamknięty
Zairka, czy ty mi powiesz jakim cudem jego białe nogi są białe?!
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
20 marca 2016 19:14
Zairka, czy ty mi powiesz jakim cudem jego białe nogi są białe?!

Aga bo ja po katuszach Zajkowi/cremello/blondynskimi mam wkoncu konia ktory brzydzi sie kupa!!  Blotko kocha ale ono na szczescie nie odbarwia 😍
wątek zamknięty
nawet nie wiesz jak zazdroszczę. Wygląda rudy cudnie 😀
wątek zamknięty
My też lubimy pod kolor 🙂 Następny będzie dark red i NG berry 🙂



i taka Siwka w kantarze NG berry

wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
21 marca 2016 09:28
Sivens bardzo ładnie  🙂 I też lubię się ubierać pod kolor czapraka  😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
21 marca 2016 10:47
Zairka, pięknie wyglądacie!

Sivens, ten Blue jest po prostu boski 🙂

wątek zamknięty
Zairka, bardzo ładnie 😀
Sivens, bardzo mi się podobają kolory w stylu berry dla siwków 🙂 Niebieski ekstra (też lubię nie gryźć się ciuchami z końskimi szmatkami 😉)

[Słuchajcie, da się reklamować nauszniki eskadrona, wyprane zgodnie z instrukcją (30st, delikatny program), a i tak odpadło dużo kryształków?]
wątek zamknięty
Sivens, -ten kantar berry na siwym to szał nad szały! Piękny jest 💘
anai, - ja bym reklamowała, jest szansa, że uznają, w świetle prawa powinni, a dobrym marką zwykle zależy na opinii. W razie co, nie uznają, ale przecież nikt Ci za to po łbie nie da 😉
wątek zamknięty
Zairka czy ty masz w ogóle coś, w czym rudy nie wygląda zabójczo? 🙇
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
21 marca 2016 16:27
Zairka czy ty masz w ogóle coś, w czym rudy nie wygląda zabójczo? 🙇

Jestem w trakcie pozbywania sie tego co nie pasuje Rudemu i zdobywania tego w czym bedzie pieknie!
Teraz jeszcze wymienilam siodlo, niestety na czarne i czeka mnie zmiana oglowia 😕
wątek zamknięty
Poglądowo siwy w iceblue 🙂.

wątek zamknięty
Czy ktoś tu ma może sprzęt w kolorze red brown ?? Do takiego sprzętu na skarym malowanym koniu lepiej będa wyglądać okucia srebrne czy też mosiężne ?
wątek zamknięty
Klami, mi się bardzo widzi jednak mosiądz. Tylko wtedy konsekwentnie, sznury w czaprakach złote, nie srebrne.
(i tak Ci współczuję dobierania teraz sprzętu 😉 😉)
wątek zamknięty
anai, no właśnie się za to zabieram i "lekko" mnie przeraża dobranie wszystkiego.
wątek zamknięty
Klami, Zdecydowanie mosiężne, do skarego Smoka akurat! Złote sznurki i złote strzemiona  😜
Też właśnie kompletuję brąz/złoto  😵
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
22 marca 2016 10:01
Klami, jak dla mnie srebro będzie lepsze w okuciach, ale to kwestia gustu chyba 🙂 I ja ogólnie za złotem nie przepadam 🙂

wątek zamknięty
Napiszcie mi proszę, jaka jest różnica długości między Eskadronem P a VS?
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.