NIEUCZCIWI RE-VOLTOWICZE

Ona ma FB swój, Catona i stajni Manierka. Nadal cieżko ja namierzyć, jeśli na fanpage jest adres stajni?
Myślę, że z namierzeniem większego problemu nie ma. Zwłaszcza biorąc pod uwagę to, ile osób z woj. lubelskiego udziela się na r-v - świat jeździecki jest baardzo mały 😉
Laski wstrzymajcie sie z zakupami u użytkowniczki "Czeni".
Czekam na paczke 2gi tydzień. Najpierw ponoć chłopak źle wysłał, teraz paczka miała zginać na poczcie, na prozbe o numer nadania brak odpowiedzi...
Dam znać jak sie sprawa zakończy.
Oszukala mnie na 150zl, ale pieniadze oddala przez policje. Widzialam ja na pre Cavaliadzie, razem startowałyśmy. Oczywiscie koń skakał 80cm jak 120 albo w ogole nie skakał, wyłamywał no albo calkiem wpadał w przeszkodę. W przejeździe nie bylo naprawde w ogole porozumienia. Wygladalo to az patologicznie, koń odbijał sie od wędzidła, cały spięty.
A NA FEJSBUCZKA CO?
To, że para prezentowała taki obrazek jest dowodem na jej nieuczciwość? (bo mniemam, że piszesz o kobiecie/dziewczynie, niestety nie wiemy o której).
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 marca 2016 13:35
O Pani Flis i Catonie 😉
espana, o M. Flis, osobie, która przyjmując różne nicki, posiadając kilka kont na rv i allegro oszukała dużą liczbę osób na spore pieniądze; do tego jest obecnie właścicielką konika którego "przygarnęła" i miał wieść spokojny żywot niemal kosiarki, a jednak startuje i wystawia go na sprzedaż jako prospekt sportowy (nie znam medycznej strony sprawy).
O wlasnie, zgadzam sie🙂 chwalila sie ze wziela go za darmo od kogos bo mial miec u niej spokojne zycie poniewaz mial jakies zwyrodnienie czy cos takiego, w kazdym razie jego zdrowie nie pozwalalo na uzytkowanie go a jezdzi na nim zawody
A co sędziowie na to? Przymykają oko na Cavaliadzie? I co to ma wspólnego z tematem tego wątku?
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 marca 2016 14:42
espana, a co sędziowie mogą do tego mieć? Oni oceniają to co widzą, tu i teraz, wg jasno określonych zasad. Jeśli kulawizna nie jest widoczna, ani żadne inne "uszkodzenia" konia, to nic im do tego. Przejawów znęcania też najwidoczniej nie było, a że laska prezentuje taki styl a nie inny, no cóż... Tylko konia żal
Not o chodziło mi o te kulawizny...
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 marca 2016 14:51
Koń ma francuza i jakieś zwyrodnienie chyba, ale najwyraźniej kulawizny nie widać. Gdzieś był opis jego schorzeń wszelakich jak było o nim głośno 😉 trzeba by wpisać w wyszukiwarce forumowej pewnie  :kwiatek:
No to skoro nie kuleje to jakie są przeciwwskazania do udziału w zawodach? (znam sprawę Cantona, widziałam filmy z przejazdu, to sarkazm)
asds   Life goes on...
21 marca 2016 15:01
Koń ma francuza i jakieś zwyrodnienie chyba, ale najwyraźniej kulawizny nie widać. Gdzieś był opis jego schorzeń wszelakich jak było o nim głośno 😉 trzeba by wpisać w wyszukiwarce forumowej pewnie   :kwiatek:



Tutaj jest artykuł o tym koniu:

http://hipologika.pl/modules/news/article.php?storyid=42


filmik:


A co sędziowie na to? Przymykają oko na Cavaliadzie? I co to ma wspólnego z tematem tego wątku?

Z wątkiem ma tyle wspólnego, że oszukała ludzi na kasę. Caton to tylko dodatek 😉
To, ze kon nie kuleje nie oznacza, ze jest zdrowy 😉
Mozii   "Spełnić własną legendę..."
21 marca 2016 16:13
polga, nikt nie mówi, że tak jest 😉
Mozii to bylo raczej skierowane do espana :p
Ostrzegam przed użytkownikiem sklep_jam
Użytkownik wysłał fikcyjne potwierdzenie zapłaty i poprosił o pilną wysyłkę kantara. Ja kantar wysłałam ale do tej pory pieniądze do mnie nie dotarły (a minęły już 3 tygodnie) ...
oooo podrabianie dokumentów banku, brzmi źle dla tego użytkownika
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
22 marca 2016 12:47
Lola, jeśli podrobił dokument bankowy to ja poszłabym z tym na policję. Być może kwota za kantar nie duża, ale co jeśli komuś wyśle potwierdzenie za jakąś dużą kwotę.
Do grona użytkowników NIEPOWAŻNYCH dopisuję Panterowa, która po złożeniu propozycji pod ogłoszeniem nie raczyła się odezwać, chociaż chciałam jej sprzedać sprzęt w takiej cenie jaką zaproponowała.


jak to jest napisane nad propozycją "Propozycja nie jest wiążąca", znalazłam sprzęt w lepszej cenie przed pani wiadomością, a później prawdopodobnie natłokiem zajęć zapomniałam odpisać  😉
kupiłam już wiele rzeczy na re-volcie i sprzedałam więc nie uważam się za "niepoważną"  😅
pozdrawiam, nie wiedziałam że aż tak to panią urazi !  🤔
Uwaga!!! RIDERCOOL
Przez przypadek trafiłam!!!!!!
Ostatnio przeglądałam z ciekawości nieuczciwych i śledziłam sprawy z manierką i tym całym towarzystwem i mocno wryły mi się w pamięć siodło CWD i prestige ... a dziś wieczorem przy przeglądaniu ogłoszeń natrafiłam na użytkowniczkę RIDERCOOL oferującą akurat te dwa siodła w okazyjnych cenach do negocjacji.
Postanowiłam sprawdzić i zaproponowałam naprawdę niską cenę za CWD- użytkowniczka się zgodziła- jeśli połowę przeleję, a połowa pójdzie za pobraniem.
Nie pasowała mi ta cena do siodła jak nic... i co się okazało zdjęcia z ogłoszenia można znaleźć na google (nie na pierwszej stronie rzecz jasna) - ok może laska wystawiła i na angielskiej stronie, ale hmm..., no tak, to się kupy tez nie trzyma po przeglądnięciu ogłoszenia
ale i drugie ogłoszenie strzemion lorenzini- analogiczna sytuacja, też krąży w necie. Ogłoszenia z prestigem już nie ma, więc nie sprawdziłam.
Sytuacja podejrzana więc radzę chętnym, zakupy za pobraniem.
Jeśli by się okazało, że przesadziłam z tym wpisem to oczywiście przeproszę użytkowniczkę, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne.
linki do ogłoszeń z neta:
http://horsezone.com.au/category/277/Jumping/listings/60097/CWD-2Gs-SADDLE-FOR-SALE.html#6JkQPTikXh35Fv52.97
http://www.equestrianathart.com/2016/01/for-sale-lorenzini-stirrups/
linki do ogłoszeń użytkowniczki:
http://ogloszenia.re-volta.pl/uzytkownik/pokaz/44584

edit:
no cóż ogłoszenia zniknęły......to chyba po problemie, ale co za tupet żeby wystawiać rzeczy w tej samej tematyce 😀 CWD 2G, Prestige, kask Samshield...
nie pojmuję jak można tak oszukiwać
Panterowa, propozycja nie jest wiążąca, ale wypada chociaż odpowiedzieć na PW jeśli się rezygnuje z zakupu... Poza tym po co dawać propozycję pod ogłoszeniem, jeśli nie jest się zdecydowanym za zakup? To zdecydowanie jest niepoważne...
Uwaga!!! RIDERCOOL
Przez przypadek trafiłam!!!!!!
Ostatnio przeglądałam z ciekawości nieuczciwych i śledziłam sprawy z manierką i tym całym towarzystwem i mocno wryły mi się w pamięć siodło CWD i prestige ... a dziś wieczorem przy przeglądaniu ogłoszeń natrafiłam na użytkowniczkę RIDERCOOL oferującą akurat te dwa siodła w okazyjnych cenach do negocjacji.
Postanowiłam sprawdzić i zaproponowałam naprawdę niską cenę za CWD- użytkowniczka się zgodziła- jeśli połowę przeleję, a połowa pójdzie za pobraniem.
Nie pasowała mi ta cena do siodła jak nic... i co się okazało zdjęcia z ogłoszenia można znaleźć na google (nie na pierwszej stronie rzecz jasna) - ok może laska wystawiła i na angielskiej stronie, ale hmm..., no tak, to się kupy tez nie trzyma po przeglądnięciu ogłoszenia
ale i drugie ogłoszenie strzemion lorenzini- analogiczna sytuacja, też krąży w necie. Ogłoszenia z prestigem już nie ma, więc nie sprawdziłam.
Sytuacja podejrzana więc radzę chętnym, zakupy za pobraniem.
Jeśli by się okazało, że przesadziłam z tym wpisem to oczywiście przeproszę użytkowniczkę, ale zawsze lepiej dmuchać na zimne.
linki do ogłoszeń z neta:
http://horsezone.com.au/category/277/Jumping/listings/60097/CWD-2Gs-SADDLE-FOR-SALE.html#6JkQPTikXh35Fv52.97
http://www.equestrianathart.com/2016/01/for-sale-lorenzini-stirrups/
linki do ogłoszeń użytkowniczki:
http://ogloszenia.re-volta.pl/uzytkownik/pokaz/44584

edit:
no cóż ogłoszenia zniknęły......to chyba po problemie, ale co za tupet żeby wystawiać rzeczy w tej samej tematyce 😀 CWD 2G, Prestige, kask Samshield...
nie pojmuję jak można tak oszukiwać


Ja również ostatnio trafiłam na ogłoszenia sprzedaży dwóch siodeł CWD i Prestige. Oba siodła były też wystawione na olx (obecnie konto usunięte) w bardzo atrakcyjnych cenach oraz sprzedawczyni zeszła dla mnie jeszcze z ceny (i tak już śmiesznie niskiej). Użytkowniczka umówiła się ze mną na sprzedaż z odbiorem osobistym, w dniu odbioru odczytywała tylko wiadomości, ale nie odpisywała. Po dokładniejszym sprawdzeniu zdjęć siodeł, były one wystawione na zagranicznych portalach.
Także bardzo proszę uważać, jeżeli to jest pomówienie z mojej strony to oczywiście przeproszę i usunę posta.
Użytkowniczka na ogłoszeniach ma nick: angelaaa
Wcześniej sprzedawała z Zakopanego (Małopolskie) obecnie pisze lokalizacja Opolskie. Zmienił się również mail.
Czy pani Pasoń  ma dwuczlonowe nazwisko? Bo trafilam na taka zawodniczke na listach startowych
Gillian   four letter word
31 marca 2016 11:56
tak
Tak, w liście nieuczciwych (pierwszy post) są podane oba człony nazwiska.
To w ten weekend w Kielcach jest na listach startowych
Czy Pani Flis jeszcze tutaj urzęduje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się