Filmy czterokopytne na You Tube :) (wlasne i znalezione)


Smok10, nie mam zbyt dobrej pamięci, zawsze mnie zastanawia jak oni wykuwają te wszystkie kwestie, jak to już jest na przykład 3000 odcinek?



To się nazywa technika . Używają telepromptera  😁
Strzyga  😀 świetne i prawda z jednym wyjątkiem jakim jest mój koń. Mój rży rano kilka razy, jak mnie widzi rży, na padoku rży, ogólnie na dzień z 20 razy albo więcej rży, bez powodu też rży  🤔. Są wyjątki. Jak nie rży to chociaż parsknie  😜 . Na stajni nazywano go śpiewakiem. Bo cały czas"gadał".
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
13 marca 2016 08:58
Smok10, a widzisz, i teraz juz wiem 😀

cxzardasz, jasne, ze wyjątki sie zdarzają 🙂
Rok pracy w domu i mamy (w miare) hamulce!  🏇 oraz nie boimy sie kolorowych przeszkod! Nadal nisko ale jest progres 🙂 Kolorowy i mlody siwy to konie kolezanki 🙂

Upss !  🏇
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 marca 2016 20:33
Wpadam z kolejnym filmikiem =)
mam wrażenie ze jest bardziej cichy bo musialam ponastawiać wszystko na maska zeby coś słyszeć aż glośniki w lapku brzęczały i umierały, ale tak to się usmialam , wiadomo, reklamówka śmierci. Oj jak to dobrze ze gruby sie nie boi takich rzeczy jak reklamowka, kupa,derka etc. ale co innego utopce i trupojady  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
18 marca 2016 21:46
Ojej, kurczę, przetestuje filmik na rożnych urządzeniach i ogarnę czy jest cicho 🙂
Znaczy, ze woda w kazej postaci? 😀
Nie wiem, czy było, bo stare, ale... co Wy na to?
[quote author=Strzyga link=topic=348.msg2515239#msg2515239 date=1458337618
Znaczy, ze woda w kazej postaci? 😀
[/quote]
Nie nie kałuże ogarnia I wchodzi bez problemu. Ale te utopce trupojady one sa. Gdzieś. Trzeba być czujnym. Nigdy nie wiesz. Np śnieg spadający z drzewa. Trzeba być czujnym. Wiesz jak jest.
Ale najgorsze jazdy miał jak nie wychodziły na padoki z powodu lodu (miał zapewnione spacery, karuzele I jazdy ale bez funfli) too wtedy snop światła,  hałas na zewnatrz hali, kon machajacy głową i wszystko inne było fantastycznym pretekstem 😀
Halisha, dla mnie glupota i rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego 🤔
Strzyga Znowu super !Chce więcej 🙂  Ale się uśmiałam. Nie na widzę takich tchórzy, przez konia ze zdjęcia miałam tyle urazów spowodowanych jego uciekaniem...A sytuacja ze zdjęcia to typowy straszny narożnik + wróbelek..... 😵
Mam nadzieję, że jeszcze nie było 🙂. Dla mnie prawdziwa perełka i dzienna dawka inspiracji:
https://www.facebook.com/HorsesVideos/videos/426092774256821/
leisa, można tylko powiedzieć wow! 
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 marca 2016 19:20
drabcio, sprawdziłam na telefonie i tablecie i wszystko z dźwiękiem ok.
A to takie buty 😀 Ja go w każdym razie rozumiem, świat jest strasznym, strasznym miejscem dla takich małych, biednych koników 😀

anil22, ja naprawdę mogłabym tak gadać i gadać, na szczęście mój aparat nie robi filmów dłuższych niż 20 minut 😀
Narożnik śmierci + wróbelek to przepis na katastrofę 😀
vissenna   Turecki niewolnik
19 marca 2016 19:46
Strzyga bardzo fajnie!  :kwiatek:
Jedynie jakość dźwięku psuje trochę przyjemność odbioru.
Przydałby się Ci dobry mikrofon nakamerowy albo mikroport.
Można też tańszym kosztem - kupić dobry dyktafon i złożyć dźwięk z obrazem na montażu.

Do tego wynotuj sobie temat i może w podpunktach plan wypowiedzi, bo na początku wrzucasz co chwila "yyy", a później, gdy się już rozluźnisz to ładnie mówisz i "płyniesz z tematem".

Wylazło ze mnie wykształcenie trochę (dziennikarz)  😀iabeł: 😎
Myślę, że wiele z nas w sensie prywatnym, mogło by o tematyce końskiej gadać i gadać. Ale nie ma takiego ubezpieczenia obejmującego leczenie psychiczne naszych rodzin  😁 Bardzo trafne są te filmiki i ja jestem fanem  😅
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
20 marca 2016 18:46
vissenna, widzisz, specjalnie kupiłam zewnętrzny mikrofon, no nic, będę kombinowała =)

anil22, jak ja opowiadam historie o mojej kucynce, to przeważnie chcą słuchać, bo kucynka jest absolutnie komiczna i robi komiczne rzeczy 😀
Gillian   four letter word
21 marca 2016 18:27
o ja! prawdziwy Mudżin! 😀 koń mega, że skacze przy tej ekspresji barków 🙂
no ja to dalej nie ogarniam tego przejazdu  😁  🤔
👍
oglądałąm kiedyś na eurosporcie jak jechał na siwku
podobno to syn jakiegoś tam ważnego gościa
Facet jeździ od dziecka, wychowywał się przy rodzinie królewskiej,  pierwsze starty, kiedy miał lat 14. OK , czasem z łokcia  pojedzie, mocno pracuje ciałem,  ale nie raz widuje się słabsze obrazki  na parkurach. Ma rewelacyjne konie,  widzi odległość. Trzeba mieć jaja i wielkie umiejętności, aby pojawić  się na takim parkurze.
Nat ale czego nie ogarniasz?
Widzisz co tam stoi, widzisz te odległości? Ja pare razy wstrzymalam oddech z wrażenia, a ze to "mudzin"... Szybko zapomniałam o glupim skojarzeniu z durną reklamą 😉
O stylu sie nie wypowiem bo:
1. nie znam się
2. w takim parkourze liczy sie skuteczność
kajpo
jesu, mnie tu guzik obchodzi jak on pracuje ciałem, czy idzie z łokcia czy nos zadziera bardziej od konia...czy na tym forum wdziędzie szukacie dzury w całym...chyba już wiem czemu je zostawiłam na pare lat...

nie ogarniam...bo się jaram. tak pozytywnie nie ogarniam! (jak wiecie co to znaczy)
kolo wariat, jak jedzie tak jedzie, ale jak! to jedzie (nie technicznie). swiadomie, szybko....i jakby wlazł w skóre tego konia ( i chyba wziął tabletke "nie pie*dol"  😁 )
vissenna   Turecki niewolnik
21 marca 2016 21:47
Miałam okazję go oglądać raz na żywo. Taki styl ma jazdy, jak widać skuteczny i to się liczy.
Koń piłowany ciągle nie jest, gdyby coś było nie tak, i koń czułby dyskomfort to nie wygrali by Paryża a to chyba 4* są... Na takim poziomie nie ma ludzi z przypadku, no chyba że samobójcy bez lepszego pomysłu na zakończenie swojego życia  😎
ja nie wiem....wrzucam mega pozytywny film..koles system caly rozwala...bo wlasnie: swiadomie i skutecznie...

nikt!!! słowem zero osób krytykujących, a Wy od razu wyjezdzacie, jakby ktoś to robił  🤔

Gillian medal z kartofla Ci wysle...jednas załapała  😀 😉


W koncu znalazlam czas zlozyc to do kupy!
W 2014 znalezlismy zmiany w trzeszczkach i bylismy bardzo kulawi 🙁
Cudem wrocilismy do formy 🙂 pierwszy clip - pierwsza kulawizna, pozniej po kolei progres az do teraz 🙂
Isobel, piękny zwierz 🙂 i bardzo ładne miejsce - gdzie to? Chyba nie w PL? 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się