Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

w ten weekend hippica w bergo -15 %  🏇
przepraszam rąbnęłam się to było 11 marca dopiero teraz przeczytałam  :emot4:
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
19 marca 2016 22:58
Za to w Pasi -15% na sztylpy i sztyblety w internetowym (kod PROMO) do 23 marca, a do 30 kwietnia darmowa wysyłka za zakupy powyżej 150 zł więc jeszcze się na hippicę można załapać 😉
Jest może jakiś kod do arcusa? :kwiatek:
Posiada ktoś zniżkę/kod rabatowy do yard-equites lub beckersportu?
Posiada ktoś jakiś kod/stały rabat w sklepie tundra?  :kwiatek:
jakis kod rabatowy do dobrego konia ktos posiada?
moze wiecie cos o jakiś świątecznych kodach rabatowych?
bedzie coś czy się nie nastawiać?

szykują mi się spore zakupy i chetnie bym przygarnęła jakąś zniżkę  🤣
w bergo jest coś, co powinno Ci spasować - im więcej wydasz, tym większy upust.
dzieki, widziałam, ale nie ma tam sporo rzeczy ktore chcę/potrzebuję
najbardziej pasowałby mi dobry.koń, pasi-konik albo arcus

arcus chyba wogóle nie robi rabatow, pasi-konik glównie na wybrane rzeczy, także dobry.koń to moja nadzieja 🙂
izkadul  arcus robi tylko promocje co jakis czas.  Rzadko bo rzadko ale zdarzaja sie tanizny, jak ochry za 10zl, kaloszki za 20zl, czy jakis czas temu byl wytok trojkatny za 15zl.  Ale wtedy trzeba szybko reagowac, bo po kilku godzinach nic juz nie ma 😀
Moze ktos widzial promocje na rekawiczki FP daisy albo ciemnobrazowe bryczki pelnolejowe w r. 36?
ma ktoś jakiś kodzik do Agaru?🙂
Jakiś kodzik/promocja do Animalii? :kwiatek:
zelka2303
chodziło mi o takie promocje jak inne sklepy czyli rabat ileś% na wszystko
pojedyncze rzeczy wiem ze fajne robi- sama mam kilka perełek stamtąd, ale potrzebuje kilka drogich rzeczy i przydałaby sie "globalna" promocja  🏇
Czy ktoś wpadł na Chevinal w promocyjnej cenie? Lub sklep, który to sprzedaje, ma jakieś promocje?
julka177 mam 5 próg rabatowy w Animalii 😉
izkadul to szukaj ich w innych sklepach. Arcus jest dosyc drogim sklepem.  Teraz moze jest lepiej, bo w miescie ma konkurencje ale dlugo byl w swojej okolicy jedynym typowo jezdzieckim sklepem i niektore ceny powalaly na glowe. Kiedys pamietam widzialam komplet ochraniaczy york ( ot ten jazwyklejszy model) w arcusie byl prawie 3x drozszy niz w sklepach internetowych. Z Arcusa mam sporo rzeczy ale dlatego, ze cos bylo mi potrzebne na juz i byl to jedyny okoliczny sklep.
Fokusowa łomatko  😲. Cóż, też chcę zbierać, dlatego interesuje mnie jednak jakis kod 😉
Czy jest szansa lkupic gdzies transportery NICI taniej niz te 370-350zl?
Czy ktoś wpadł na Chevinal w promocyjnej cenie? Lub sklep, który to sprzedaje, ma jakieś promocje?

tu jest wysyłka gratis przy zakupie 5l http://www.tofivet.pl/pl/o/foran-chevinal-plus-tanio-warszawa-hurt-5-l
Dzięki Ci dobra kobieto  :kwiatek:
Nie ma sprawy, kilka już suplementów od nich kupiłam, bo wychodziło korzystnie cenowo (darmowa wysyłka od 100zł) 🙂
julka177 było coś z "metro" ale chyba już się skończyło, oprócz tego to rzadko kiedy są rabaty w animalii niestety  🙁
espana, anai, w koniku Chevinal wychodzi taniej - o ile ma się rabat dla stałych klientów
I też jest darmowa przesyłka 🙂 Warto zatem ten rabat wypracować 😉

ps. nie jestem pracownikiem konika , tylko największą fanką 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 marca 2016 18:55
Ludziki, jesteście oblatani w sklepach, pomóżcie ciemnej kobiecie.
Gdzie najtaniej HKM Country Arctic?
Fokusowa uuu szkoda 🙁
BASZNIA, w koniku były w bardzo fajnej cenie 😉
Na_biegunach   "It's never the horse - it's always you!" R. Gore
22 marca 2016 07:14
Czy konik.com.pl ma re-voltowy kod rabatowy?
Ludziki, jesteście oblatani w sklepach, pomóżcie ciemnej kobiecie.
Gdzie najtaniej HKM Country Arctic?

Teraz Ci się już nie przydadzą. Warto poczekać i kupić je... w lipcu 🙂 wtedy są w naprawdę fajnych cenach 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
22 marca 2016 12:27
No ja z myślą o następnym roku, ale serio wtedy można jeszcze kupic w lepszych cenach 🙂?
oczywiscie na wiosnę- lato są duże wyrpzedaży rzeczy zimowych - termobutów i derek zimowych i innych, a zimą wyprzedaże derek siatkowych, rzeczy na muchy etc
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się