Końska Rewia Mody cz. X (2016)

marysia550:

Kupił ktoś z Was coś z najnowszej kolekcji HKM LG?
wątek zamknięty
Ja się czaje na dwa czapraki  😀iabeł: Bardzo mi sie podoba ta kolekcja, zarówno rzeczy dla koni jak i jeźdźca.
wątek zamknięty
Moona,  :kwiatek:
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
22 marca 2016 19:28
Moona Ja się czaiłam na beżowy,  ale jak zwykle ciepły odcień 🙄
Chyba nigdy nie znajdę takiego jak caffe latte schockemohle...
Powoli godzę się z tą myślą.
wątek zamknięty
Dramuta12, wbrew pozorom, że błękit nie pasuje do siwków - bardzo mi się podoba 😉 Sama mam iceblue i uwielbiam ten kolor 🙂
wątek zamknięty
Zairka - Oprócz tego, że koń piękny, to czaprak cudny 😍

Czy ktoś tu ma może sprzęt w kolorze red brown ?? Do takiego sprzętu na skarym malowanym koniu lepiej będa wyglądać okucia srebrne czy też mosiężne ?

Klami - Ja mam. I mam okucia srebrne. Ale ja po prostu nie lubię złotych okuć. Naczółek też mam ze srebrnymi kostkami 😉


Szukam nauszników pod kolor lamówki tego padu:


Jakieś sugestie? 🙂 Bo takich nauszników raczej w Polsce nie dostanę, nie?
wątek zamknięty
Angell  na eBay 'u może będzie 🙂
wątek zamknięty
Angeel spróbuj napisać do febro. Mi właścicielka wykopała spod ziemi zabytkowe owijki z esa  😉
wątek zamknięty
To my się pochwalimy naszą pierwszą i pewnie ostatnią  😁 Anką. Sam pad i kolorek zdecydowanie już uplasował się na mojej ulubionej liście 😍

ps. obtarcia po derce na polarze niestety 🙁
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
23 marca 2016 16:14
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
23 marca 2016 16:16
palemka, fajnie, choć brązy nie należą do moich ulubionych 🙂 Co to za kolor? 🙂
wątek zamknięty
Jakiś czas temu smędziłam o lilowy czaprak.. znalazłam! 😍 I to jeszcze nówkę sztukę eskadronkę, nieśmiganą. 😜 Tylko teraz gdzie ja znajdę owijki pod kolor..

wątek zamknięty
Livia, to army  😉
wątek zamknięty
Dziewczyny, gdzie kupię jakieś ładne białe czapraki na zawody, ale z dostępnością 24h?
wątek zamknięty
wątek zamknięty
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=98782.msg2517609#msg2517609 date=1458749649]
Angeel  A Eskadron smaragdgreen?
[/quote]

Też myślałam o nich, ale już chyba bardziej szokmol będzie pasował odcieniem:
[img]http://www.amigo-konie.pl/media/products/5303f2a8b903afc76565da742a326acb/images/thumbnail/big_1740-00025-Ohrenhauben-Action-Style-capri.jpg?lm=1458417254[/img]


Angeel spróbuj napisać do febro. Mi właścicielka wykopała spod ziemi zabytkowe owijki z esa  😉


Dzięki, zapytam  :kwiatek:
wątek zamknięty
Najlepsze białe czapraki to [url=[[a]]https://animalia.pl/sklep/?q=uje%C5%BCd%C5%BCeniowy[[a]]+lexington]B Vertigo Lexington.[/url] Wśród moich znajomych zrobiły totalną furorę i zresztą wcale się nie dziwię, bo na zawodach potrafią podejść zupełnie obcy ludzie i pytać, co to za czaprak i skąd to 🙂 Są kapitalnie uszyte, nie odbarwiają się, świetnie piorą, na kłębie mają od spodu futerko, naprawdę dla mnie numer jeden wśród białych szmat, nawet wolę od białej Anky 😉
Jak tylko pogoda będzie lepsza, to obiecuję zrobić im zdjęcia na dworze.


A ja chyba muszę częściej kupować szmaty dla zgrywu, bo potem się okazuje, że strasznie fajnie wyglądają na koniu. Na przykład owijki HKM (z solidnej wyprzedaży i muszę przyznać, że może są ładne, ale podłej jakości, cieniusieńkie) i czaprak Horze z aktualnej wiosennej kolekcji - miały być takie szmatki na raz, a naprawdę konisko zacnie w nich wygląda 🙂




wątek zamknięty
quantanamera, nie wiem co byś musiała na Twoje maszyny założyć, żeby wyglądały zle 😍
wątek zamknięty
Libeerte, oj tam, maszyny tylko z pracy. Zobacz, tu też maszyna? 😉 A to ten sam koń, tylko trzy lata wcześniej 🙂 Zupełnie zwyczajny koń.

wątek zamknięty
Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
24 marca 2016 05:51
quanta - moglabys podlinkować ten czaprak ?
wątek zamknięty
quantanamera, ojej i jak podsiebnie stoi. No trup! 😉 A tak serio, to wybrałaś najgorsze zdjęcie i jeszcze w takim mdłym kolorystycznie czapraku! Czy te B Vertigo Lexington będą też w innych kolorach? I czy może kupisz sobie jakiś, a potem Ci się znudzi i będziesz odsprzedawać taniej? 😀 😀 😀 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
24 marca 2016 10:11
xymena, jednak Eskadron 🙂 Ale ten kolor jest piękny, więc czekam na zdjęcia na koniu 🙂

palemka, a jednak 🙂 Wyglądał mi ciut za pomarańczowo 🙂

wątek zamknięty
To "najgorsze zdjęcie" to był surowy 3-latek, trochę wypłochany na parkingu wśród traktorów 😉 Ale on po prostu tak wyglądał, szczerze mówiąc to jedno z ładniejszych zdjęć z tamtego okresu 🙂 Nieźle się chłopak zmienił, stan na dziś jest taki 🤣



I w kłusach:



Czaprak to Horze Crescendo Holbrook: https://animalia.pl/sklep/?q=holbrook Naprawdę fajny - ja bardzo lubię kolekcyjne czapraki Horze, mają zacną jakość, te z poprzedniej wiosny jeżdżę do dziś i wyglądają jak nówki. Ten Holbrook ma kapitalne podszycie leciutkim i szybkoschnącym materiałem, dobrze układa się pod siodłem - niestety Euro-Stary i większość Eskadronów robią mi fałdę za tybinką, a tego nie zniesę :/ Są cztery kolory: biały, granat, brąz i czarny. A tutaj widać podszycie:
wątek zamknięty
Słuchajcie, czy starej, grubej babie wypada kupić  taki czaprak?  😍



Dodam, że na gniadego wielkokonia.

Czy rozsądniej będzie nabyć stypowego tricolora black?  👀
wątek zamknięty
Dziewierz, wypada, ja mam ten ciemnoróżowy 😉
wątek zamknięty
Dziewierz, wypada 😀 A gdzie go można dostać, bo ładny, a mój BR Melange będzie dopiero po świętach.. 😉
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
25 marca 2016 16:44
Dziewierz, zdecydowanie wypada, mnie ten czaprak już długo woła 😍

anai, wrzucisz zdjęcia na Szaraku? Pewnie wygląda bardzo fajnie 🙂
wątek zamknięty
Livia, czaprak ciągle z metką leży i czeka na wenę i aparat. Może na zawody go wezmę (wypada? nie za pstrokaty?)
wątek zamknięty
Ja też mam różowego serduszkowego Eskadrona - nawet ubieram na zawody 🙂
wątek zamknięty
anai, - jak masz stonowaną reszte to nie będzie to jakimś strasznym faux-pas. Czasami taki akcent w postaci jednej, mocno wyrazistej rzeczy robi świetny efekt 🙂
jaskierkowa, - pięknie! 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.