Islamizacja Europy?

cierpliwie czekałem, aż ktoś inny na to napisze, ale widocznie nie ma odważnych.
przecież z terrorystą jest dokładnie tak samo, jak z koniem, żeby go kontrolować wystarczy wejść w jego buty i dowiedzieć się o co mu chodzi.
wystarczy sprofilować "cele, środki, zagrożenia" takiego gałgana i już po problemie... w mając taką wiedzę, "koszerny"  pogrzeb takiego Bin Ladena to zwykły absurd, przecież powinien być on w taki trefny sposób zutylizowany, żeby każdy terrorysta wiedział, że jego "bohater" mimo walki z niewiernymi skończył w muzułmańskim piekle i będzie tam NA ZAWSZE!
z tej perspektywy widać jasno, że Państwom nie zależy na "walce z terroryzmem", a wyłącznie na podniesieniu kontroli nad ludźmi na wyższy jeszcze poziom!
"walka z islamskim terroryzmem" to lipa służąca co sprawniejszego zarządzania strachem zwykłych ludzi!
dzięki tej "walce" masa ludzi stała się niewolnikami na własne życzenie  👿

czas płynie i nic sie nie zmienia...
Państwom nie zależy na "walce z terroryzmem", a wyłącznie na podniesieniu kontroli nad ludźmi na wyższy jeszcze poziom!
"walka z islamskim terroryzmem" to lipa służąca co sprawniejszego zarządzania strachem zwykłych ludzi!
dzięki tej "walce" masa ludzi stała się niewolnikami na własne życzenie  👿
czas płynie i nic sie nie zmienia...


No właśnie coś takiego... Po którymś tam zamachu w USA chyba jeszcze przed 11 września Amerykanie poustawiali czołgi przed lotniskami. To żadne narzędzie do walki z gościem, który ma coś tam za pazuchą, ale publiczności się bardzo takie silne państwo podobało.
A u mnie 13 grudnia stała cała jednostka czołgów i to przeciw gościom z gazetkami i co ??? 😁 😁 😁

I trzeba było spisać tych z czołgów to byś miał dziś na nich haka.
Coś ty.  😲 Ludzie im nosili tyle dobrych rzeczy ( bo jak pamiętasz zima była jak na Syberii ) że oni mówili że się nigdy nie wyniosą  😁 Jak by przyszedł rozkaz żeby pogonić ludzi to pewno najpierw pogonili by swoich dowódców  😁
A pamiętacie, że po zamachach w Paryżu były wieści, że następne będą w Brukseli? Zapamiętałam, bo znajoma mieszka w Brukseli, akurat była w PL i się martwiła co będzie gdy wróci.
Taaa... A my w Krakowie się boimy, czy się coś złego nie wydarzy na ŚDM.
Jedyne, co nas może ratować, to fakt, że jak dotąd oni nie uderzają w miejsca, które można od razu wskazać jako potencjalny cel, tylko w mniej więcej przypadkowe...
A tutaj pewnie będą oddziały antyterrorystyczne z całej Polski ściągnięte. Przynajmniej powinny być.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2517351#msg2517351 date=1458714703]
Przynajmniej powinny być.
[/quote]

Ta . Prezydencka limuzyna też powinna być pod specjalnym nadzorem i po wszystkich przeglądach , a nie jeździć 170 km/h po autostradzie na oponach ze śmietnika.  😁
Cóż... Może o bezpieczeństwo prognozowanego 1,5 miliona pielgrzymów + mieszkańcy Krakowa odpowiednie służby zadbają bardziej...
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 marca 2016 07:50
Murat, nie liczyłabym na to  🤔wirek: chyba, że ojciec dyrektor by się miał pojawić ...
Coś ty.  😲 Ludzie im nosili tyle dobrych rzeczy ( bo jak pamiętasz zima była jak na Syberii ) że oni mówili że się nigdy nie wyniosą  😁 Jak by przyszedł rozkaz żeby pogonić ludzi to pewno najpierw pogonili by swoich dowódców  😁


Pamietam jak matka nosiła żołnierzom z czołgów zupę i chleb. To byli młodzi chłopscy, sami nie wiedzieli co sie dzieje i przy - 20 siedzieli w puszkach- czołgach. Nawet nie wiedzieli w jakiej są miejscowości.
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2517351#msg2517351 date=1458714703]

Jedyne, co nas może ratować, to fakt, że jak dotąd oni nie uderzają w miejsca, które można od razu wskazać jako potencjalny cel, tylko w mniej więcej przypadkowe...

[/quote]

Bruksela była faktycznie przypadkowa.
Presja ale zamiast lotniska w Brukseli mogło to być lotnisko w Paryżu, lotnisko w Sztokholmie, lotnisko w... Nie uderzyli w cel specyficzny, ale w jeden z wielu możliwych podobnych.
Zamach podczas ŚDM albo dowolnego innego niepowtarzalnego wydarzenia to jednak coś innego.
Nic nie dzieje sję z przypadku. Lotnisko w Bruxeli było im po drodze. Każda dłuższa podróż to większe prawdopodobieństwo wykrycia.Belgowie kilka lat temu chcieli się pozbyć imigrantów którzy nie asymilują się w Belgii , wtedy dopiero podniósł się szum że Belgowie nie są demokratyczni i naruszają prawa człowieka, no to teraz mają te prawa . 😤
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 marca 2016 11:11
I pomyśl jaką panikę by wywołali
1. Tłum ludzi
2. Tło religijne
3. Obecna głowa Kościoła
4. Ocbrona pewnie średnia ( na ile niby Polska może sobie pozwolić?)
safie właśnie dlatego to budzi niepokoje, bo "idealna okazja". A też podejrzewam, że jeśli faktycznie przyjedzie te prognozowane 1,5-2 mln ludzi, to nawet najlepsza ochrona nie będzie w stanie skontrolować wszystkiego.
Nieraz już słyszałam ludzi ustalających, że na ten tydzień trzeba będzie wyjechać - nie ze względu na dzikie tłumy i paraliż komunikacyjny miasta, ale "bo jak tu coś pierd***, to lepiej być daleko".  😕
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
23 marca 2016 15:34
Hahaha mam dzisiaj na fb rzut zaproszeń od Ahmedów i Omarów  😵
tez dostaje codziennie i wiecie co mnie dziwi, ze widze swoich znajomych u nich juz w znajomych
asds   Life goes on...
23 marca 2016 17:12
Az zerknęłam do siebie na FB.... 8 zaproszeń..... 😲
żadni tam islamiści ,.... jak mylicie, kto najwięcej ugra, gdy rozpadnie się UE ?  Wymień 3 kraje .
Moge wymienić 28!!!
"Holenderski nauczyciel: Jak mam uczyć, gdy muzułmańskie dzieci biją brawo na wieść o zamachu?"
"Holenderski nauczyciel: Jak mam uczyć, gdy muzułmańskie dzieci biją brawo na wieść o zamachu?"


Zapewnić im jakąś rozrywkę  😁
"Holenderski nauczyciel: Jak mam uczyć, gdy muzułmańskie dzieci biją brawo na wieść o zamachu?"


Nie uczyć. Wygonić. I samemu wziąć się za to co robią imigranci - miotła, śmieciarka, łopata taczki. Zostawić Bliski Wschód  Arabom a Afrykę Afrykanom, niech sobie z tym robią co chcą. Inaczej trzeba będzie dalej płacić odroczone raty za 200 lat panowania białej rasy w tzw. Trzecim Świecie. I pamiętać, że w tej wojnie, która się toczy w Syrii i Europie zginęło na razie kilkuset Europejczyków i pół miliona Syryjczyków.
Nie da się zostawić. Oni mają ,ropę , złoto i diamenty a dodatkowo na konfliktach zarabiają najwięksi tego świata. Nie da sie produkować uzbrojenia na magazyn, gdzieś ten gruz co zalega na magazynach trzeba upłynnić. Polecam film ,, Pan ży ca i śmierci "
Jestem teraz w Paryżu i po zamachach w Belgii tutaj czuje sie nieswojo....co chwile jeżdżą kordony policji, straże pożarne, a na ulicach żołnierze z karabinami....dobrze, że jutro wracam do domu
Pamiętacie wrzask, jaki się podniósł parę miesięcy temu na stwierdzenie, że w jakimkolwiek mieście europejskim istnieje coś takiego, jak muzułmańskie dzielnice, nad którymi władze nie mają kontroli?
Czyżby coś się zmieniało w narracji... Tak sobie przeglądam artykuł na interii, a tam:
"Belgia to tylko jeden z krajów, gdzie znajdują się swoiste państwa w państwie zamieszkiwane przez ludność muzułmańską. Podobne zjawiska można dostrzec np. we Francji, Niemczech, czy Wielkiej Brytanii. Tak, jak w Belgii, społeczność muzułmańska kieruje się tam swoimi zasadami, często odbiegającymi od tych, które rządzą społecznością europejską."
(chyba że im się wymsknęło i zaraz dostaną po głowie za niepoprawność polityczną  😁 )
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2518041#msg2518041 date=1458819538]
Pamiętacie wrzask, jaki się podniósł parę miesięcy temu na stwierdzenie, że w jakimkolwiek mieście europejskim istnieje coś takiego, jak muzułmańskie dzielnice, nad którymi władze nie mają kontroli?[/quote]
Tego rodzaju enklawy zawsze powstawały samoistnie lub były tworzone odgórnie  kiedy jakaś mniejszościowa etniczna grupa ludności zostawała zepchnięta w dół w hierarchii społecznej - murzyńskie, chińskie, cygańskie, kiedyś żydowskie, teraz (właściwie to kilkudziesięciu lat) arabskie. Nic nowego
No tak, ale teraz poprawność polityczna zakazuje o tym mówić w kontekście muzułmanów. Oni się asymilują przecież, no!  😀iabeł:
[quote author=Murat-Gazon link=topic=91143.msg2517351#msg2517351 date=1458714703]
Taaa... A my w Krakowie się boimy, czy się coś złego nie wydarzy na ŚDM.
Jedyne, co nas może ratować, to fakt, że jak dotąd oni nie uderzają w miejsca, które można od razu wskazać jako potencjalny cel, tylko w mniej więcej przypadkowe...
A tutaj pewnie będą oddziały antyterrorystyczne z całej Polski ściągnięte. Przynajmniej powinny być.
[/quote]

Mam nadzieję, że to tylko plotka, ale podobno parę dni podczas spotkania w Krakowie na temat organizacji i środków bezpieczeństwa podczas ŚDM jakiś pan z komendy (nie dopytywałam kto) pochwalił się, że zwierzchnictwo jest wymienione i wszystkie dotychczasowe procedury zostały anulowane, a na ich miejsce zostaną wprowadzone nowe. Jeśli to prawda, to jest to straszne. Każda procedura musi zostać wypróbowana i „się dotrzeć”, żeby dobrze działała. To nie jest dobry moment na eksperymentowanie. Stawka dużo większa niż puszczanie Dudy w niesprawnym samochodzie.

Powiem jeszcze raz, mam nadzieję, że to plotka, chociaż z drugiej strony nie mam powodu, żeby nie wierzyć źródłu. 

Ja z kolei obawiam się szczytu NATO.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się