Weterynarze- opinie o wetach, do kogo w potrzebie

Lek. wet. Michał Rojek do robienia zębów - czy warto?
Będzie akurat w mojej stajni i zastanawiam się czy skorzystać. Ciężko mi znaleźć jakieś opinie w internecie...
Willow on długo był za granicą więc nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś cena nie była adekwatna do jakości u niego, plus niebezpieczne dość podwieszenie i koń za szybko się "wybudził"... Złe wspomnienia mam. Jak z Buku z kliniki to chyba lepiej Jankowiaka to zębów. Na niego "zębowo" nie narzekam.
Gniadata   my own true love
04 marca 2016 11:40
A kogo najlepiej wezwać do zębów z Warszawy i okolic?

Edit: okazuje sie ze juz kiedyś o to tu pytałam, ale pod kątem cenowym 😁 i dostałam w odpowiedzi dr Dziekańskiego, korzystał ktoś z jego usług?  :kwiatek: zależy mi na naprawdę porządnym przejrzeniu paszczy
Dzwoniłam do dr Stachowiaka którego polecacie (Janowo dolne) i odebrała jakiaś Pani, która powiedziała że czasem jedzie on czasem ona..
Dlatego proszę o opinie o Pani dr Zaraś  (? Mam nadzieję że dobrze usłyszałam nazwisko) chodzi o zęby - mówiła że ma 10lat doświadczenia
arlyn, dr Piotr Stachowiak stacjonuje obecnie w JanKowie, a nie Janowie Dolnym. Jeśli chodzi o wetkę, to jest to dr Zakryś, a nie Zaraś 😉 Nie robiła nam nigdy zębów, więc merytorycznie się nie wypowiem 😉 http://lecznica-koni.pl/zespol/
O jejku, sory za błędy 😀. Przez telefon ciężko nazwisko było zrozumieć...
Tak więc.. Jakieś opinie o dr Zakryś? Najlepiej o zębach, ale ogólne też mogą być.  :kwiatek:
Edit: lub dr Stanislawiak do zębów?? Ktoś brał i ma jakieś opinie?

Dziękuję z góry, będę miała wtedy opinie o wszystkich których biorę pod uwagę  :kwiatek:
Badania kupno sprzedaz okolice zamościa/ew. Lublina?? Kogoś oczywiście z dobrym okiem i doświadczeniem.... pliiiiiis sprawa na JUŻ🙂
Arlyn polecam i Olę Zakryś, i Piotra Stachowiaka 😉 Oni klinikę prowadzą razem i faktycznie jeżdżą na przemian, mają bardzo dobry sprzęt i robią fachowo, wygodnie dla konia (bez podwieszania). Robią mi zęby od 3 lat i nigdy się nie skarżyłam, bez porównania z innymi. Szybko, czysto i koń nie ma traumy ani nie jest potem sztywny jak nieszczęście. 😉 W pełni polecam.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
05 marca 2016 07:55
A kogo najlepiej wezwać do zębów z Warszawy i okolic?

Edit: okazuje sie ze juz kiedyś o to tu pytałam, ale pod kątem cenowym 😁 i dostałam w odpowiedzi dr Dziekańskiego, korzystał ktoś z jego usług?  :kwiatek: zależy mi na naprawdę porządnym przejrzeniu paszczy


Polecam jak najbardziej. Mojemu i koleżanki koniowi robi co roku zęby. Wszystko w jak najlepszym porządku. Bardzo sympatyczny Pan  🙂
Dr M.Rojek znowu w PL? Przeczytajcie wątek o zagłodzonych koniach w Posadowie! Ja nie dałabym mu zarobic ani złotówki.... 🙁
Gniadata   my own true love
05 marca 2016 15:02
Nasturcja-Renata super, bardzo dziękuję za Twoją opinię🙂
potrzebny weterynarz do zdiagnozowania kulawizny u źrebnej klaczy, podwyższona temperatura i tetno klaczy. okolice piaseczno - kozienice woj mazowieckie
spirO weź porządnego weta z całym sprzętem i kontaktami z klinikami- Mateusz Hecold, Agnieszka Bestry, Michał Kaczorowski.
oki dzieki, cala historia naszej klaczy

http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,99238.0.html
czytałam, dlatego podałam te 3 nazwiska🙂
Ponawiam swoje pytanie..
Do zębów lepszy Stanisławiak czy Jankowiak?

P.S. Wiem, że polecany był najbardziej Stachowiak, ale cena dojazdu droższa od zabiegu ... 🙁
Hej wszystkim!
Jestem Studentką Weterynarii z okolic Wrocławia,i muszę wezwać Lek. Wet. do zębów mojego rudzielca... niestety pech chciał że ma mega krzywy zgryz i po konsultacji z dr n. wet. Radomirem Henklewskim stwierdziliśmy że dobrze byłoby wezwać Lek. Wet.Rafała Pędziwiatra - niestety po wysłaniu zdjęć i konsultacji telefonicznej dowiedziałam się że sam dojazd wyniesie mnie +/- 600 zł ( 1 zł za km z Krakowa)
i tu moje pytanie, nie ma kogoś kto potrzebuje dobrego specjalisty od zębów w tej okolicy? koszty dojazdu do Wrocławia są dzielone więc nawet jak znajdzie się jedna osoba to zapłacimy za dojazd po 300zł a nie 600!, nie śpieszy mi się bardzo bo koń je normalnie i nic mu nie dolega - radzi sobie z tą wadą od 5 lat i nikt tego nie zauważył co nie zmienia faktu że wada jest duża i należałoby ją zacząć korygować 😉 im więcej osób się zbierze tym mniej wyniesie dojazd a jeśli chodzi o stomatologię końską to jeden z najlepszych specjalistów w Polsce😉

chętnych proszę o kontakt najlepiej przez e-mail
kokiel.bianca@gmail.com  🏇
Ja ponawiam pytanie o dr z okolic Lublina/zamościa na badanie kupno-sprzedaż dwu latka. Ktoś ,coś??  👀
Z okolic Lublina dr Karcz lub często pojawia się (przynajmniej pojawiała się jakiś czas temu) w tamtych stronach dr Bestry.
arabeczka dziękuję!  :kwiatek: moge prosić jaks kontakt??
Czy ma ktoś godnego polecenia końskiego weta znajacego się bardzo dobrze na dermatologii w wielkopolsce?
Więc ja OGROMNIE polecam dr. Karcza z Janowa Podlaskiego , było badanie kupno-sprzedaż, Pan doktor BARDZO rzeczowy ,miły i zabawny, sam z siebie tłumaczył krok po kroku po co, na co, dlaczego i jak.
Jestem bardzo zadowolona , dojechał do mnie aż pod Krasnystaw i jak będzie potrzeba pod Wwą jakaś większa to jestem pewna ,że znów skorzystam z jego kompetencji🙂
Kogo możecie polecić przy podejrzeniu wrzodów z mazowieckiego/ lubelskiego?
Lady Lawenda   I'm trying to stay sober but I end up drunk...
01 kwietnia 2016 16:13
Poszukuję informacji, który weterynarz z okolic Krakowa mógłby udrożnić kanaliki łzowe u konia. Za odpowiedzi serdecznie z góry dziękuję 🙂
Witam wszystkich,
Potrzebuję porady odnośnie zdjęć RTG. Do kogo warto uderzać - Śląsk i okolice. W.Kalinowski podobno niestety nie osiągalny bo sezon wyźrebień się zaczął i ma pełne ręce roboty.
Kogo polecacie?  :kwiatek:
Milve, Golonka, Henklewski
Czy zetknęliście się z lekarzem weterynarii o nazwisku Białczak? Chodzi o opiekę weterynaryjną dla konia emeryta.
famka   hrabia Monte Kopytko
12 kwietnia 2016 07:01
Kogo możecie polecić przy podejrzeniu wrzodów z mazowieckiego/ lubelskiego?


na pewno Agata Kamionka-Flak, Blanka Wysocka, Paweł Dukacz
famka dziękuję!  :kwiatek:
Hej wszystkim, poleci ktoś weta z okolic Poznania (wlkp), który nie liczy sobie kosmicznych pieniędzy za szczepienie+ Odrobaczenie ? Z góry dziękuje za informacje, chętnie z nazwiskiem, telefonem i orientacyjną ceną  :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się