Pensjonaty, ośrodki jeździeckie- Kraków / Małopolska

Od jakiegoś czasu mam zastój jeździecki. Chciałam pojechać w ten weekend z chłopakiem w teren no ale niestety znajoma, która miała konia użyczyć poleciała w kulki no i jestem w kropce...  🙄 Orientuje się ktoś gdzie w Krakowie można pojechać w fajny teren, za niewysoką cenę i w małej grupce?  :kwiatek:
stajnia terenowo rajdowa-nawojowa góra
Stajnia Kocierz, też Nawojowa Góra
Nawojowa Góra za daleko  😡
A jaki rejon Ci pasuje?
Mieszkam 3km od Swoszowic (Kurdwanow) więc coś w okolicach 20km max od mojej lokalizacji
To może Łyczanka jakaś?
Nie ma koni. Bo Łyczanka akurat dobrze mi znana
Cariotka   płomienna pasja
31 marca 2016 11:11
Jutro albo w sobotę wybieram się do Roleskich.
Pytanie czy można tam pojechać z psem i czy da się dojechać bez auta z Krakowa  👀
Cariotka, można przyjechać z psem. Bez auta natomiast jest ciężko dojechać, nigdy nie próbowałam, ale z Tarnowa musiałabyś łapać jakiś autobus który jedzie przez Lisią Górę i Stare Żukowice. Z drogi głównej spacer ok 15 minutowy do stajni. Nie wiem jakich busów i gdzie ich musisz szukać 🙁
siwens   Siwe Jest Piękne
31 marca 2016 21:59
Z całego serducha polecam KJ Podborze, stoję tam z moim koniuchem od ponad roku i jestem bardzo zadowolona. Właścicielka ma pozytywnego świra na punkcie koni 😀 jako że mój koń jest emerytem, nie bywam u niego często, mimo to jestem na bieżąco informowana o wszelkich zadrapaniach, zmianach itp. jestem w 100%pewna że krzywda mu się nie dzieje 🙂. Ponadto jest na prawdę super atmosfera, duże łąki, bardzo dobra opieka, fajne warunki do jazdy, ciekawe tereny (obok Puszcza Niepolomicka) i oczywiscie przyjazna, "rodzinna" atmosfera.
Jak jest slisko, ekstremalne temperarury, to konie sa spriwadzane z pasteisk, luv w ogole nie wypuszczane. Jako ze jest to kameralna stajnia, wlascicielka ma indywidualne podejscie  do kazdefo potworka 😉 Jeśli szuka Pani jakiejś niedrogiej, a dobrej stajni, to proponuję wybrać KJ Podborze 😉)
Cariotka   płomienna pasja
01 kwietnia 2016 06:37
Tuffy dziękuję jeszcze raz :kwiatek:

Co do pensjonatu to dziękuję za wszystkie PW.
Już wybrałam.
Jakby ktoś się wybierał do Krakusa na skoki i szukał luzaka to ten tego, do dogadania 😉
Czy w Niepołomicach lub bliskiej okolicy np. Wola Batorska/Chobot znajduje się jakiś mały bąk na którym 6latka mogłaby się nauczyć jakichś podstaw? 🙂
Pomóżcie bo od lat nie jestem w temacie, ponieważ wcześniej byłam konna teraz niestety zostałam bezkonna i po dwuletniej przerwie chciałabym wrócić do jazdy. Szukam trenera/instruktora który prowadzi lekcje na swoich koniach, bardziej kierunek w ujezdżdżenie. I oczywiście jako że pochodzę z Krakowa w dobrej cenie 😉. Południowo zachodnia część Krakowa (Bielany, Kryspinów, Czernichów około te tereny). Będę wdzięczna za informacje 🙂
Marta w Cholerzynie?
Pomóżcie bo od lat nie jestem w temacie, ponieważ wcześniej byłam konna teraz niestety zostałam bezkonna i po dwuletniej przerwie chciałabym wrócić do jazdy. Szukam trenera/instruktora który prowadzi lekcje na swoich koniach, bardziej kierunek w ujezdżdżenie. I oczywiście jako że pochodzę z Krakowa w dobrej cenie 😉. Południowo zachodnia część Krakowa (Bielany, Kryspinów, Czernichów około te tereny). Będę wdzięczna za informacje 🙂


Basia Niemczewska - Facimiech
A w Cholerzynie kto prowadzi jazdy na swoim koniu?
Marta Malaga
Witam 🙂. Orientuję się ktoś może gdzie i kiedy , w okolicy Krakowa , Nowego Sącza i w dół , w kierunku Krynicy , organizowane są zawody skokowe  :kwiatek: ?
Czy stajni Cracovia Arabians istnieje? Jakoś tak przypadkowo wpadłam na nią, a w zasadzie nic a nic sie o niej nie mówi, ani dobrze ani źle, na stronie mają pensjonat, jazdy, zero cen, a galeria skromniutka. Ktoś coś wie?
Zorilla, a próbowałaś googlać cokolwiek? Na qnwortalu dyskusja sprzed paru lat, ale generalnie potwierdza mało pochlebne opinie które zdarzało mi się słyszeć o panu Henryku i jego stajni 😉
figaro2046 towarzyskie zawody Cię interesują?
Jak sama zauważyłaś - sprzed paru lat.
halo Kraków!
kto jedzie na AMPy do Łodzi?
szukam  transportu dla 2 koni lub chętnych do dołączenia się  (koniowóz + przyczepa) - w tym przypadku 3 miejsca wolne.

a może jest ktoś u UEKu kto chciałby też wystartować ?
Orzeszkowa - tak towarzyskie też 😉 . A najlepiej mieszane  😁... Tak żeby można było treningowo parkur przejechać młodym koniem w obcym miejscu 🙂. Wiesz coś ?
Mały off  🚫

Ale tu o wiele więcej osób zagląda niż na krakowski na towarzyskich, a potrzebuje pilnej pomocy. Stajnie mamy w okolicach Niepołomic ,więc liczę, że ktoś z tych okolic mi pomoże.  :kwiatek:
Muszę się dowiedzieć jak dostać się można do miejscowości Wola Batorska oprócz autobusu 211, który jeździ raz na rok. Pewnie są busy, tylko skąd odjeżdżają, jak często i mniej więcej ile kosztują?  👀

Muszę się dowiedzieć jak dostać się można do miejscowości Wola Batorska oprócz autobusu 211, który jeździ raz na rok. Pewnie są busy, tylko skąd odjeżdżają, jak często i mniej więcej ile kosztują?  👀


Alaska gdzie stoicie w Woli?

Busy kierunek Chobot 😉 jeżdżą z Huty, ale kiedyś jeździł też z Dworca Głównego. Koszt 6-7 zł.
Nie, my akurat kierunek przeciwny- Rząska. To trochę tak prywatnie, bo moje studia bardzo mnie kochają i wysyłają ludzi w różne zakamarki świata.  😁
W hucie skąd dokładnie odjeżdżają? To w ogóle nie moja ,,dzielnia" i nie orientuje się totalnie.
Nie, my akurat kierunek przeciwny- Rząska. To trochę tak prywatnie, bo moje studia bardzo mnie kochają i wysyłają ludzi w różne zakamarki świata.  😁
W hucie skąd dokładnie odjeżdżają? To w ogóle nie moja ,,dzielnia" i nie orientuje się totalnie.


tego niestety nie wiem, bo zawsze jeździłam z pod Tesco na Wielickiej, ale może Google Ci coś pokaże 🙂

edit. póki co znalazłam coś takiego http://marekburda.pl/index.php/component/content/article/30-spoleczna/60-rozklasbusow

edit2. Wydaje mi się, że z Placu Centralnego. Niektóre busy też z Czyżyn mi pokazuje.
figaro2046, Ludźmierz na pewno w lecie mi raz albo dwa razy w kalendarzu mzj mignal, moze tez Pcim? Co w ogole z tym cyklem Pucharu Gór czy jak tam się to nazywalo?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się