Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Obstawiam, że moja miłość do anky będzie jedynie krótkim romansem.... niestety u nas nie ma gdzie zobaczyć na żywo  🙁 a zupełnie inne odcienie na zdjęciach katalogowych w rzeczywistości wyglądają tak: shocking pink i magenta
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
26 marca 2016 13:18
quanta piękny komplet, ostatnio właśnie takie zestawienie chodzi mi po głowie odkąd mamy dwa takie Caballe.
No i bardzo podobają mi się te B-Vertigo totalnie moja stylistyka i kolorystyka.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
26 marca 2016 15:04
jaskierkowa, pięknie! Te czapraki w ogóle są ciekawe, jedyne z nie-cottonów, które do mnie naprawdę mówią 🙂
wątek zamknięty
Ja mam problem tego typu, że w Cottonie VS mój koń wygląda, jak w derce. Pony boję się, że będzie za mały, więc chyba kolejny będzie SR.
A jaskierkowej koń nie wygląda na dużego ( bez urazy oczywiście, bo może tak na zdjęciu tylko), a czaprak wygląda dobrze.
wątek zamknięty
Macie może jakieś  pomysły na czapraczek dla tego rudzielca na zawody do 300zł  ? 🙂  Orientuje się ktoś czym podszyty jest ten czaprak i przy okazji proszę o poradę czy ten kremowy by nam pasował? https://www.gnl.pl/czaprak-schockemohle-champion-logo-24h.html Bardzo poglądowo cotton  dark lime na kasztanku.  😉
za duże zdjęcie
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
26 marca 2016 17:57
Dziewierz, wypada 😀 A gdzie go można dostać, bo ładny, a mój BR Melange będzie dopiero po świętach.. 😉


kenna np tutaj  😉
wątek zamknięty
Miał być kurczaczek wielkanocny... ale coś się mocno wyostrzył ten kolor na gniadku w słoneczku. Natomiast koniowaty ustawił mordkę do słoneczka i poszedł kimać  😁 więc wygląda jak rasowa chabetka, ale zadowolona  😉 niestety nie wiem co to za kolor... lamówka jak flax, ale odcień nie za bardzo
wątek zamknięty
Marysia550 no mój Jaskier taki średni jest 168 cm... Ale za to troche gruby :P mogę pomierzyć albo zrobić porównawczą fotkę z cottonem vs.
Livia dzięki 🙂 te serduszkowe sa bardzo fajne... Tricolory z CS maja podobny krój...
keirashara dzięki 🙂 i zgadzam sie w 100%... Taki wyrazisty akcent moim zdaniem wygląda calkiem elegancko... I IMO na zawody wypada ubrac... Tym bardziej, ze ten róż to taki jest bardziej amarantowy niż lalka Barbie... 🙂

Edit: Błąd się wkradł
wątek zamknięty
jaskierkowa, ok, to założę  na następny start, przynajmniej  zdjęcia będę mieć 🙂
kitty, z tym różem  to przegięcie  🙁
wątek zamknięty
kitty, serio to są niby dwa różne kolory??? Słabo...
wątek zamknięty
Wstawiam też tu, bo na ankowy wątek nikt nie zagląda
Pikna aneczka atc pod ujeżdżeniówką, aż dziw że się zmieściła  😅 rozważam skrócenie tybinek jeśli bedzie się dało, to jeszcze lepiej bedzie leżeć
Tylko owijek nie mogę do niej dorwać  😕
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
27 marca 2016 13:20
marysia, zaryzykuj i sprawdź łezki (SR), myślę że na twoją ten krój będzie jak znalazł 🙂 Ja mam niby dużego konia, a łezki uwielbiam i też wyglądają na nim świetnie 🙂

kitty, moim zdaniem masz dużo lepszych kompletów 🙂

Sophia
, zamiast skracać tybinki, nie lepiej kupić sobie po prostu jakąś ujeżdżeniową Ankę? 😎
wątek zamknięty
ja sie pochwale moją ostatnia zdobycza z wyprzedaży 😉 Eskadron dura, nie mam pojecia jaka kolekcja i kolor

i zdjecie lepiej oddajace kolor:
wątek zamknięty
Livia,  jutro zmierze pad, ktory mi kolezanka szyla, jest maly, moze rozmiarowo bedzie podobny do  PD .
wątek zamknięty
Livia haha, no pewnie że lepiej, ale te tybinki długie na moje krótkawe odnóża, dlatego myślę żeby skrócić, widać na fotce ile mi łydki na tybince zostaje
Losia może to blue z 2013...tak na moje laickie oko  😁
wątek zamknięty
Losia, wygląda jak blue. Swoją drogą przepiękny kolor... Pasuje rudzielcowi 🙂
wątek zamknięty
Tym razem w dobre okno wpisuje..  😡

Czy ma ktoś fotki serduszkowego blue na koniu? Najlepiej siwku  😀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2016 09:26
Bunio w
Dark red

i petrol

sama nie wiem który podoba mi się bardziej 😜
wątek zamknięty
Zairka O kurczę!! Jest szał  😜
wątek zamknięty
Zairka, zdecydowanie petrol 😀
wątek zamknięty
Zairka, Petrol, rude w czerwonym, to tak se. Ale jak mówią, ładnemu we wszystkim ładnie 😉
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
28 marca 2016 11:12
Zairka, petrol, zdecydowanie! Patrząc na Bunia w Dark Red mam wrażenie, że jest tego wszystkiego trochę za dużo 😉
wątek zamknięty
To ja się wyłamię, w obu mi się podoba  😀
wątek zamknięty
Mi też podoba sie Bunio w obu kompletach... Darkred jest obłędny....
A my dziś też w Petrolu, ale cotton... IMO jest fajnie, ale bez szału...
wątek zamknięty
Zairka, też się wyłamię, bo pięknie mu w obu!!
jaskierkowa, świetnie wygląda - jak dla mnie szał jest jak najbardziej, lubię tak! 🙂 To jest chyba kolor, który pasuje do większości koni. Zaczynam żałować, że go nie kupiłam :-P

Za to okurzyłam ostatnio Baltica 😉 Jak widać nie wszyscy są z tego zadowoleni  😁
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
28 marca 2016 14:06
Losia, tak jak dziewczyny pisały, wygląda jak Blue z wiosny 2014 🙂

Zairka, Darkred lepszy moim zdaniem, ale oba bardzo fajne 🙂

jaskierkowa, fajnie! Choć faktycznie do szału trochę brakuje 🙂

harja, haha, jaka mina Kuby 😂
wątek zamknięty
Zairka , moim zdaniem pertol szał w trampkach !! 🙂
wątek zamknięty
Zairka, w obu fajnie, bordo wymiata 😉
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
28 marca 2016 22:23
Jak widać każdego co innego urzeka 🙂
Dark jest pięknym kameleonem, w zależności od światła jest czerwony lub bordowy  😜 mimo że nie lubie kasztanów w czerwieniach tak ten mnie przekonał do siebie totalnie 😍



harja Kuba jaki szczęśliwy  😁
jaskierkowa a mi się podoba, elegancko
malinowaa to może dlatego tak mi się podoba, bo ja lubie jak wszystkiego jest dużo 😡 najchetniej to bym zrobiła z konia choinke 😵
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.