Końska Rewia Mody cz. X (2016)

Nie wiem już sama, bo się tak opatrzyłam, że nie mogę zdecydować, czy dobrze to wygląda, czy źle? Dużo za duży ten czaprak?

wątek zamknięty
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
29 marca 2016 13:22
Miejsce z tyłu pod sakwy 😀
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2016 13:24
marysia, ja bym podsunęła czaprak bardziej do przodu, żeby wystawało trochę - i moim zdaniem będzie ok 🙂 Teraz też aż tak bardzo rozmiar się nie rzuca w oczy.
wątek zamknięty
Miejsce z tyłu pod sakwy 😀


heh, też o tym pomyślałam, bo nie mam takiego żeby się jeszcze sakwy zmieściły. Tzn teraz już mam, ale myślę o kolejnym.

Livia- normalnie mam go trochę z przodu, ale dziś przesiodłałam w trakcie jazdy i go już nie poprawiłam.

No to dzięki- kupuję w tym samym rozmiarze 🙂
wątek zamknięty
Sophia Super wygląda ta Anka.
Zairka Dla mnie oba komplety wyglądają świetnie!

Na sucho Anky Ebony ( nie wiedziałam, że Anki są takie kudłate :hihi🙂



I big square dark red. Powiem szczerze, że jakościa nie powala. Przypomina mi bardzo w dotyku Decathlonowy czaprak.
wątek zamknięty
Anil, przyznam, że w stylizacji pościelowej ten pad Anky nie zachwyca :P. Czekam na fotę na koniu 😀.
A Decathlonowe czapraki nie są złe! Ale oni nie liczą sobie za nie prawie trzy stówy...
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
29 marca 2016 17:34
anil, ale niebiesko ten pad wyszedł 🙂 A Anki są fajnie puchate, taka skórka brzoskwini 🙂
wątek zamknięty
Sophia, - super! Ślicznie Ci się z bryczesami komponuje
Losia, - to zdecydowanie blue z 2014, przepiękny kolor! 🙂
jaskierkowa, - wg. mnie też jakos bez szłu. Zwykle, ładnie, ale bez efektu "wow"
harja, - jak to dobrze, że nawet Kubie zdarzają się niewyjściowe zdjęcia 🤣
Zairka, - imo w dark-redzie jeszcze większy szał niż w petrolu w tym oświetleniu. Dark-red jest stworzony do takiego miękkiego wiosenno-jesiennego słońca 💘
marysia550 - wcale nie za duży, normalny jak na małym koniu 😉
anil22 - o ja, zazdraszczam szmat 😍
wątek zamknięty
Zdobyłam ładne zdjęcie Big Square navy-mango  😍


I przez zdjęcia Zairki coraz bardziej podoba się mi dark red  🙄
wątek zamknięty
aien   wędrowiec
30 marca 2016 09:02
Dżastin wyglądacie obłędnie!
wątek zamknięty
Dżastin bardzo elegancko  😉
wątek zamknięty
dżastin mega  😍 sama bym sobie sprawiła dla mojego krowkowego konia, ale zamówiłam juz Caball'a  😜
wątek zamknięty
Potwierdzam, Ebony jest WYBITNIE kudłaty. Opinia wydana po obmacaniu trzech Anek w GNL'u. Bardziej Kiwi niż Brzoskwinia 😀.

EDIT: Łaciatym to jednak pasują te Eskadronowe paski 🙂.
wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
30 marca 2016 10:02
Dżastin, nie wyłamię się - pięknie!
wątek zamknięty
Dżastin, pięknie wygląda! Jest bardzo podobny do tego z zeszłorocznej kolekcji, akurat mam świeże zdjęcie w nim:
Bigsquare navy/orange

Po zakupie niebieskich jinów, moja kolekcja czapraków zaczyna wyglądać mniej więcej tak  🤣 🤣

i podglądowo w bs capri

dopisek:
Zairka dark red przepięknie wygląda na kasztanie, rzadko kiedy połączenie rudego z czerwonym wygląda tak dobrze  :kwiatek:
wątek zamknięty
marysia550 u ciebie nie wygląda to źle, ja jeździłam w cottonie full dl na kucyku 147, to dopiero śmiesznie wyglądało 😁
keirashara żeby na żywo tak ładnie pasowały jak na zdjęciu 😂
Dżastin, huzarova piękne te wasze szmatki 😜
wątek zamknięty
huzarova  przeeeeepiękne wszystko!  😍
wątek zamknięty
Pozwolę się skromnie podłączyć do wątku 🙂

Arnica w czapraku "Gently Softice" od HKM


oraz w pięknej łezce "Octagon" firmy Equiline
wątek zamknięty
Na zdjęcia na koniu muszę troche poczekać, a sceneria rzeczywiście nieciekawa.
Pady z Deca są super, mam nadzieję, że ten BIg Squere bedzie taki wytrzymały.
huzarova świetny ten czaprak. A kolekcja idealnie dobrana do jinów.
wątek zamknięty
Zairka, zakochana jestem w obydwu, bo dopiero niedawno sama się obkupiłam w dark reda, ale petrol to mój ulubieniec również, więc jak tylko będzie napływ gotówki... hihi 🙂
To jak wpadnę z moim darkredem:
wątek zamknięty
aien, kitty,  Livia, dzięki!! ciesze się że tak się podoba 😀
dairoxroxi, no mamy podobne kucyki, też by dobrze wyglądał na Twoim 😀 pokazuj tego Caballa jak przyjdzie!
huzarova, faktycznie podobny! no proszę, a rok temu ten BS navy/orange mnie tak nie urzekł.. może nie byłam jeszcze takim szmatoholikiem  🤣
wątek zamknięty
Mi się darkred na kasztanach podoba przeokrutnie!
Dominika95, mi się bardziej podobają wasze stylizacje w czaprakach okunki 😉
huzarova, pięknie 🙂 kocham niebieski 🙂
Dżastin, czaprak super.

Dostałam odpowiedź na temat nauszników, reklamacja będzie uznana 🙂

wątek zamknięty
Livia   ...z innego świata
31 marca 2016 09:50
huzarova, fajna niebieska kolekcja 🙂

Dominika, ciekawa ta łezka 🙂

Cheerful, pięknie!
wątek zamknięty
Cheerful mi się zabójczo podoba ten komplet 😉

anai Dzięki ;p Sama jestem fanką Okunki, ale czasem trzeba założyć coś innego
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
31 marca 2016 11:21
Dzastin, huzarowa kocham BSy, pieknie Wasze kiniska wygladaja 😜
Cheerful dark red jest genialny, stwierdzam tez ze na Twoim wyglada duzo lepiej niz na moim 🤬 😁

Dzieki wszystkim :kwiatek: w kolejce ba zdjecia czekają BS szmaragd, blue, black (mouve), navy (nugat)  💃
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
31 marca 2016 11:41
Widzial ktoś gdzieś jeszcze może cudem uchowanego cottona darkreda vs? :kwiatek: Stawiam czekoladę!
wątek zamknięty
huzarova, w obydwu BS super  :kwiatek: kolekcja niebieskości zacna, uwielbiam! 😀
Cheerful, kolejny darkredowy WOW 🙂 Nie dziwię się, że ten kolor rozpłynął sie jak woda 😉
Dominika95, jej to chyba jest we wszystkim dobrze - urok mlecznobiałych siwków 😀 ale jak wiesz, ostatnio wg mnie największy szał zrobił Caball ametyst 😉...


U nas Okunkowa czekolada/turkus w nowej, powiększonej specjalnie dla Siwego wersji 😉

no i przyszła do mnie paczka z Jarpola, nie mogę się doczekać aż zarzucę na konia  😜
wątek zamknięty
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
31 marca 2016 12:14
Gniadata znalazłam tylko PD
wątek zamknięty
A moglibyście mi powiedzieć, jak długo idą do Was zamówienia właśnie z Jarpola? Jaki czas przygotowania?
Siwy jak zwykle wygląda w powiększonym czapraczku, jak w pomniejszonym :P. Trzeba się patrzeć na siodło, a nie na konia, żeby ocenić wielkość 😀.
wątek zamknięty
Gniadata   my own true love
31 marca 2016 12:21
Nasturcja-Renata dzięki  :kwiatek: ale to chyba nie przypasuje. No nic, może się dzięki temu nauczę szybciej decydować😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.