Perfekcyjny makijaż

smarcik a jakie masz brwi ? Jeśli ciemne i gęste to może jakiś żel do brwi w odpowiednim kolorze🙂 Moim zdaniem cieniem wychodzi o wiele naturalniej niż kredką ( chociaż wydaje mi się ze to tez zależy od gęstości brwi).  Sa też podobno fajne pisaki do brwi z catrice-ale osobiście nie mialam🙂 Catrice i essence maja fajne komplety cieni (jaśniejszy i ciemniejszy) albo pojedyncze z inglota🙂  A pędzelek- ja używam hakuro h85 i bardzo polecam.

madmaddie dzieki🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 marca 2016 21:50
Nie wiem, szare jakieś  👀 I chyba brakuje mi trochę włosków od wewnętrznej strony. Wrzucam zdjęcie poglądowe ze snowboardu, niestety nie znalazłam lepszego. I przy okazji koszmarek, który uczyniła mi pani kosmetyczka.
Martita   Martita & Orestes Company
28 marca 2016 21:59
smarcik Ja lubię cienie do brwi, dla mnie nadają najbardziej naturalny efekt ale to może też kwestia braku mojej wprawy. Polecam maxineczki filmiki w tym temacie 😉
A kosmetyczka faktycznie stworzyła jakieś koszmarki IMHO.
Sa jeszcze fajne pomady z inglota -sama się na nie czaje jak skończę cień z avonu😀 ale to już musisz sama zdecydować co Ci najbardziej odpowiada.Obejrzyj sobie filmiki na Youtube (maxineczki,red lipstick monster) one Ci chyba najbardziej pomagą albo wpisy na blogach (np.alinarose) 🙂
Nawet nie zauważyłam poprzedniego postu ale to dowód ze filmiki Maxineczki są przydatne :p
aeterie, dla mnie najlepsze sa płynne eyelinery z pędzelkiem, zwykły najtańszy z eveline ze złota raczka od pędzelka jest miestrzowski 😉
Smarcik-jeśli nigdy nie robiłaś makijażu brwi to pomada z inglota będzie Ci ciężko się posługiwać. . Na początek polecam cień i pędzelek skośnie ścięty 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
29 marca 2016 07:02
smarcik, IMO to Ci bardziej brakuje brwi w ich końcówce, tj. "ogonku". Kolor Ci pani kosmetyczka bardzo ładnie dobrała, ale faktycznie przesadziła z grubością. Pamiętasz, jak się ten produkt nazywał? Wytrzymałe to? Długo się trzymało na brwiach i w miejscach ubytków?

Ja do brwi mam już chyba wszystko: kredki (maybelline, avon), MUFE Aqua Brow, pomadę do brwi z Inglota, żele do brwi (miss sporty i maybelline), pisaki z Catrice, kremowy cień z Maybelline (Color Tattoo chyba). Nie używam tylko cieni, bo mam duże ubytki w brwiach i przy okazji mieszaną cerę- i w miejscach ubytków cień szybko spływał ze skóry. Poza tym lubię narzędzia, którymi mogę narysować pojedyncze włoski, żeby efekt był jak najbardziej naturalny, a cieniem nie da się tego zrobić.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
29 marca 2016 07:51
Dziękuję dziewczyny za tak liczny odzew. W takim razie zacznę od zakupu cienia, bo brzmi chyba najprościej (no i obejrzenia filmików na youtube  😁 )  :kwiatek:


Scottie od środka mam takie dziury, widoczne przerwy między włoskami, natomiast od zewnątrz to już tylko i wyłącznie fantazja kosmetyczki, bo naturalnie mam szerokie, gęste i długie (w sensie, że mocno wystają od zewnątrz, nie wiem jak to nazwać).

Produkt, którego użyła: http://www.divaderme.pl/index.php/produkty/14-brow-extender-brwi-w-butelce - byłam o 12, do domu wróciłam o 18 i od razu zmyłam bo bardzo mi się to nie podobało, także ciężko powiedzieć jak z trwałością, w każdym razie przez te 6 godzin brwi pozostały w stanie nienaruszonym.

Pewnie gdyby ładnie to nałożyła, to nawet by mnie do tego produktu przekonała, ale niestety poczułam się trochę jak "człowiek brew" bez reszty twarzy, zwłaszcza, że byłam bez jakiegokolwiek makijażu, choćby tuszu.
Mam durnowate pytanie...
Troche bawie sie w konturowanie, o ile z rozswietlaniem nie mam problemu - o tyle nie bardzo wiem czego uzyc jako bronzera, w sensie czy to moze byc po prostu ciemniejszy podklad? czy co? sypki mam, ale latwiej byloby cos plynnego/kremowego.
Scottie   Cicha obserwatorka
29 marca 2016 08:59
faith, jeśli konturujesz na mokro, to tak- może to być ciemniejszy podkład (kolor opalony), może to być ciemny korektor. Oba produkty mogą też być sypkie 😉 Ale, moim zdaniem, najłatwiej konturować bronzerem w kamieniu.
Bardzo dziekuje 🙂 :kwiatek:
Wlasnie rozswietlacz mam plynny, stad tez byloby mi latwiej z takowym bronzerem 🙂
faith jest jeszcze kółeczko z kobo albo kredki z hean do konturowania na mokro 😉
ooooo! bardzo dziekuje, fajna sprawa 🙂 mam taka paletke ale w kamieniu wlasnie z Wibo, lubie rozswietlacz i roz ale bronzer jest slaby akurat 🙂
smarcik, ja używam brązowego, matowego cienia (zwykłego do oczu, ale teraz pojawiło się sporo do brwi). Nadmiar cienia wyczesuję i układam TYM bezbarwnym żelem z Wibo 🙂
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
30 marca 2016 10:26
Achaja o właśnie, jeszcze o żelach czytałam! Tylko widzę, że są bezbarwne i kolorowe - taki bezbarwny jest lepszy?  👀
Ja mam kolorowy, Wibo, chwale sobie bardzo 🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
30 marca 2016 12:22
smarcik, kwestia gustu. Tym kolorowym dodajesz sobie więcej koloru + szczoteczka też w jakimś tam stopniu rysuje na skórze sztuczne włoski. Ale jeśli laska ma brwi ciemne, grube, bez prześwitów, a chce je tylko okiełznać- to w takim przypadku lepszy będzie bezbarwny.
smarcik, ja wolę bezbarwny. I bardzo polecam ten właśnie - świetnie trzyma cały dzień brwi na miejscu 😉
ja wczoraj kupiłam pisak do brwi z Catrice i jest meeega świetny. Na początku mnie nie kupił, ale jednak wygląda przesuper naturalnie😉 Coś czuję, że zostanie ze mną na dłużej 🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
31 marca 2016 21:19
Anaa, pokaż proszę  👀 :kwiatek:
A ja nigdzie nie mogę go znaleźć, wszędzie zostają tylko te jasne odcienie 🙁
To ja mam chyba jakiś wadliwy egzemplarz, bo u mnie wygląda koszmarnie. Albo po prostu nie umiem go używać
Scottie   Cicha obserwatorka
31 marca 2016 21:40
Anaa, ja też go lubię, ale do domalowania kilku włosków, a nie do makijażu całych brwi. Faktycznie wygląda bardzo naturalnie, ale trzeba trafić z kolorem 🙂
Czy możecie mi polecić puder do twarzy, który nie daje typowo matowego wykończenia? Chodzi mi raczej o coś satynowego, może delikatnie rozświetlającego (ale bez chamskiego brokatu)? 😀
safie   Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym termin
01 kwietnia 2016 07:33
Achaja, Maxineczka ma na swoim kanale filmik o takich satynowych pudrach.
Ktoś, zrobię jutro jakieś sensowne zdjęcie 🙂
Scottie, mi akurat ten ciemniejszy bardzo pasuje 🙂
safie, dzięki 🙂 poszukam, obejrzę 🙂
Dziewczyny, znacie jakieś TRWAŁE kremy BB/CC? Niestety mam skórę mieszaną a nawet tłustą, więc kiepsko z trwałością.
Aktualnie używam kremu BB z golden rose mieszając z odrobiną revlonu +puder babmusowy z paese  i jest średnio, więc szukam czegoś lepszego🙂
Ktoś poleca coś sensownego ?  :kwiatek:
Martita   Martita & Orestes Company
01 kwietnia 2016 20:15
aeterie A próbowałaś krem CC z Bourjois? Ja mam cerę mieszaną i jestem zadowolona. Tylko ja nie potrzebuję dużego krycia. Nakładam beauty blenderem 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 kwietnia 2016 09:29
Od 20.04-25.04 promocja w Rossmann -49%
pierwsze chyba są podkłady,pudry, bronzery, róże i korektory do twarzy
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się