KOCHAM KINO :)

amnestria, dzięki tobie odkryłam Lobstera🙂 półtorej godziny zbierałam szczękę z podłogi. Dzięki!
Mega film, nie? No po prostu przekosmos 😜 😜
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 marca 2016 11:20
Oglądałam ostatnio "The Dressmaker" http://www.filmweb.pl/film/The+Dressmaker-2015-702785
Niesamowity! Gorzko-słodki. Kate Winslet robiła ogromne wrażenie. Bardzo polecam  😍
smartini   fb & insta: dokłaczone
22 marca 2016 20:16
Oglądałam ostatnio "The Dressmaker" http://www.filmweb.pl/film/The+Dressmaker-2015-702785
Niesamowity! Gorzko-słodki. Kate Winslet robiła ogromne wrażenie. Bardzo polecam  😍


też obejrzałam niedawno, cudowny!!!
a przed chwilą byłam na Damie w Vanie, sympatyczny film. Aktor grający pisarza mnie trochę wkurzał ale warto obejrzeć dla tytułowej roli!
Polecam film Brooklyn - piekny i bardzo wzruszajacy
Edytka, dobrze że zajrzałam do wątku! Już wiem co wpisać na listę "must-see" 😉
Dworcika   Fantasmagoria
25 marca 2016 16:07
Widział ktoś "Psy mafii"? Warto iść? W ramach czysto rozrywkowych 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
25 marca 2016 16:13
amnestria, dzięki tobie odkryłam Lobstera🙂 półtorej godziny zbierałam szczękę z podłogi. Dzięki!


Omatkobosko.. Ten film jest takim mózgotrzepiącym gniotem, że ja tylko czekam, aż Masochista zrobi jego recenzję. Odnoszę wrażenie, że osoby, które go wymyśliły nie mogły być trzeźwe.

Kojarzy mi się z inną recenzją Masochisty:
subaru2009   Specjalizacja: Od lady do szuflady.
25 marca 2016 19:47
ja wyczułam, że to musiało być zrobione przez tego samego gościa co Kieł :P
Czy mamy tutaj fanów czarnego humoru? 🙂
Znacie jakiś angielski (amerykański, obojętnie) odpowiednik cda (dużo filmów w fullhd, tyle że po angielsku)?
The Dressmaker - cudny! Wizualnie, fabularnie i humorystycznie  💘

Big short - w koncu nadrobilam, super! Najlepsze przerywniki wyjasniajace 😀
faith, oglądałam Big Short i nic nie zrozumiałam haha. Nie wiem komu wyszło to co zamierzał, a komu nie, jeden z nich zapisuje coś na tablicy,a ja nie ogarniam czy to dobrze czy źle 🤣. Co nie zmienia faktu, że film mi się podobał. 🙂
Ja sobie wczoraj odświeżyłam Dziewczynę z tatuażem  😉. Ciekawi mnie czy wezmą się za ekranizację kolejnych części trylogii Larssona.
Dramuta nie boj sie obejrzeć drugi i trzeci raz, to wazna tematyka dotyczaca nas, szarych ludzi, w dodatku bardzo fajnie przedstawiona. Mysle ze warto skorzystać. Przerywniki najlepsze 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 marca 2016 09:14
Znacie jakiś angielski (amerykański, obojętnie) odpowiednik cda (dużo filmów w fullhd, tyle że po angielsku)?
Proszę bardzo http://streamallthis.is/movies/list.html (osobno jest jeszcze zakładka z serialami) 😉

Edytka, dobrze że zajrzałam do wątku! Już wiem co wpisać na listę "must-see" 😉


Polecam się na przyszłość  😀
Edytka, The Dressmaker obejrzane! Bardzo mi się podobał: muzyka, zdjęcia, kolory (!!!), sukienki, klimat, nieoczekiwane (jak dla mnie) zwroty akcji.
Kate fenomenalna, ale zgrzytem stylistycznym był dla mnie fakt, że grała postać trzydziestoparoletnią
madmaddie   Życie to jednak strata jest
29 marca 2016 12:32
ja wczoraj The third person, dobry! 🙂

czy ktoś wie, gdzie obejrzę Buena Vista Social Club z napisami angielskimi/polskimi?
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
29 marca 2016 22:37
amnestria, mnie bardziej śmieszyło, że Liam grał jej rówieśnika i to był najsłabszy element filmu 😁 Za to bohaterowie drugiego planu bardzo mocni.
Liam w ogóle mi tam nie pasował 😉 Nie wiem czy chcieli młodszą część widowni przed ekrany przyciągnąć czy co?
U Kate widać już zmarszczki (piekne! cudnie się starzeje), a on rocznik 1990 🤣
Film bardzo, bardzo dobry, ale daję minusik za zły dobór aktorów. Dobranie aktorów do Kate oczywiście, nie do filmu 😀iabeł:
No, ale popatrzec na niego milo ;P bardzo konsumpcyjny...
Faith hehe 😀 Ja bym z łóżka nie wygoniła, ale... Kate właśnie 😉 Hemsworth to nie mój typ mężczyzny, naprawdę 🙂 Ale ja lubię brzydali, nieoczywistych facetów. Więc tacy jak Liam nie powodują, że serce mi szybciej bije. A na mięśnie nigdy nie leciałam 😉
Jego brat też dobry :P
Tak, bardzo spozywcze rodzenstwo :P
Amnestria moje tez nie bije jakos zanadto, ale do popatrzenia - no czemu nie 😉
Ja sobie wczoraj odświeżyłam Dziewczynę z tatuażem  😉. Ciekawi mnie czy wezmą się za ekranizację kolejnych części trylogii Larssona.

Tę hamerykańską wersję?? mam nadzieje, ze nikt nie wpadnie na ten głupi pomysł, żeby to kontynuować 😎
Wojownicze zolwie Ninja - fajny

Tajemnice Bridgend - ciezki film, moj maz w polowie nie dal rady ogladac, strasznie sie wynudzil. Dla mnie film hmmm dziwny.

HitmanAgent 47 - podobal mi sie 🙂

Wszystkie czesci Igrzysk Smierci - tez mi sie podobaly, ale bez szalu.

Do utraty sil - uwielbiam takie filmy 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
09 kwietnia 2016 18:15
Kung Fu Panda 3 - mnie mocno zawiodła 🙁 Było kilka fajnych momentów, kilka niezłych dowcipów, ale poza tym biednie; na pewno słabsza od pierwszej części. Na wieczór w domu z kocykiem i herbatą - tak. Na wieczór w kinie - nie.
Makbet rewelacyjny, po prostu zakochałam się w tym filmie  😍 oglądałam z zapartym tchem, niesamowity klimat i świetna muzyka!

Batman VS Superman super 🙂
Agentka - Spy, polecam jako komedię na rozluźnienie stresów, gułpkowate ale nawet fajnie się ogląda.
Za to nowy Bond- dla mnie lipny ale da się obejrzeć.
Creed narodziny legendy bardzo fajny film.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się