Stajnie w Lublinie

rudziczek   Małe i duże.
03 lutego 2016 17:36
Dzięki, już z nią rozmawiałam.
UWAGA LUBLIN I OKOLICE!!!
Już na początku marca do Lublina przyjedzie LEE HOLEN 🏇 🏇 🏇
Wszystkich chętnych zapraszam pod nr tel 505 916 494
W związku z ogromnym zainteresowaniem, bardzo proszę o szybkie zapisy.
Szczegóły:
Koszt wizyty 300zł plus koszty dojazdu z Wawy podzielone na ilość koni (przy 10 koniach to ok 20-30 zł)
Każdy zdecydowany na wizytę zobowiązany jest do wpłaty zaliczki w wysokości 100 zł
Lee przyjeżdża z tłumaczką
Większość pacjentów jest ze stajni w Elizówce i pojedyncze konie prosimy o przyjazd do Alexandra, nie ma możliwości przyjazdu do jednego konia. Przyjazd do kilku koni z innych stajni będzie uzgadniany indywidualnie.
Lee może w ciągu jednego przyjazdu "przyjąć" nawet 20 koni!!!
W przypadku dużego zainteresowania jest możliwość nawiązania stałej współpracy!!!
POLECAM!!!
no nieźle. Ręce które leczą.
Niektóre konie są "firmowe" i wydatki na ich utrzymanie są księgowane. Czy będą wystawiane faktury vat i paragony fiskalne?
Znana jest wstępna data wizyty Lee Holen w Lublinie. Najprawdopodobniej będzie to 05.03.(sobota)  😅
Jest już chętnych 10 koni. Poza Elizówką wizyty odbędą się również w stajni KU SŁOŃCU i prawdopodobnie w FIDELIUSIE. Jeżeli są jeszcze jacyś chętni to ZAPRASZAM!!!!!!!
Ostateczny termin i mapę stajni, w których będzie Lee ogłoszę w nadchodzącym tygodniu.
Czy 10 marca to ostateczny termin?
Halo halo, nie wybiera się nikt do Warszawy na manifestację jutro i ma może wolne miejsce?
karino1998 to jakas manifestacja jutro jest niezwiązana z Cavaliada? Na ktora mogą wejść osoby bez biletu na Cavaliade?
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 lutego 2016 19:53
Nie, jutro jest manifestacja, która rozpoczyna się przed Torwarem ale na Cavaliade bilet trzeba mieć.

Sonika manifestacja w związku z odwołaniem prezesów Janowa i Michałowa
Sama bym sie wybrala na manifestację, bo odwołanie dyrektorów JP i Michalowa to tragedia  😵
Ale tez nie mam transportu.
Robiąc taki  🚫
Biczowa manifestacja nie jest związana z Cavaliadą, nie trzeba mieć biletu, ja jadę bez.

Sonika j.w, transportu też nie mam, PKP się kłania  😵 A OT nie musisz robić, jest cały przypięty wątek.
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
26 lutego 2016 20:34
KArino1998 a gdzie napisałam że manifestacja jest związana z Cavaliadą i trzeba mieć na nią bilet?
Nie, jutro jest manifestacja, która rozpoczyna się przed Torwarem ale na Cavaliade bilet trzeba mieć.



Tutaj? Chyba że coś źle czytam?
Bischa   TAFC Polska :)
26 lutego 2016 23:52
Na sama Cavaliade owszem, ale manifestacja bedzie przed wejsciem na Torwar, wiec biletu nie musisz miec, jesli nie planujesz isc na Cavaliade. Zapraszamy jutro (w sumie to juz dzisiaj), pod wejscie o 10, zbieramy sie forumowo.

E😀opisek
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
27 lutego 2016 14:02
Karino1998 bo na Cavaliadę trzeba mieć bilet.
Okej,  odczytałam to zupełnie inaczej  :kwiatek:
Ktoś chętny popozować do zdjęć?
My!
My również 😀
To zapraszam na pw. 😉
Ale pogoda się oczywiście musiała w tym czasie zepsuć. 😵
jeśli masz ochote sie przejechac (moze byc ze mna) kawałek i zrobic zdjęcia konia który jest szerszy niz wyzszy to my z Kaprikornem sie chetnie zalapiemy 😉  :kwiatek:
rudziczek   Małe i duże.
07 marca 2016 21:27
Gdzie w Lublinie lub okolicy można wyhaftować logo na czapraku? Zależy mi na sprawdzonym miejscu, gdzie zrobią to naprawdę ładnie.
Na gotowym pikowanym czapraku w Lublinie  ciężko. Szukałam kiedyś.... bezskutecznie. W sieci są specjalistyczne hafciarnie.  Ładne przestrzenne hafty 3 D robią w Ego Art w Świdniku, ale czapraków się nie podjęli.
29 marca we wtorek będzie w Lublinie dr Olga Kulesza chiropraktyk, wszystkich chętnych proszę o kontakt ze mną lub bezpośrednio z Olgą 🙂
Co do haftu, to w Lublinie jest Equino. https://www.facebook.com/Equino-402519329897614/timeline
Osobiście nie korzystałam z usług, ale "macałam" czapraki z logo i są bardzo konkretnie zrobione, i ładne 🙂
Czym moge dostać się do Dakaru? Czy jeździ jakiś autobus?
Jezdza jakies busiki i autobusy, ale rzadko no i 5tka do Melgwi, a stamtad masz jakies 3km pieszo. Najprosciej dogadac sie z kim kto ma auto i zabrac razem z nim. :-)
Busik z dworca pks jeździ bardzo często od poniedziałku do piątku,ale dużo gorzej z weekendami. No i ostatni powrotny jest o 19.14 Ja osobiście sie nim poruszam i da sie przeżyć  🙂
Przepraszam, że tak wrzucę linki do ogłoszeń, ale może ktoś już korzystał z usług tych kowali (chodzi mi o jakość rozczyszczania, podejście do konia i ewentualnych skutków ich wizyty) i mógłby mi coś na ich temat powiedzieć? Niestety nie piszę z nazwisk bo niewiele jest napisane a czasami dane jakie są podane przy ogłoszeniu dotyczą tylko osoby, która wrzuca ogłoszenie (a na forum nie widziałam żeby się udzielali):
1. http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/57065 ?
2. http://ogloszenia.re-volta.pl/inne/szczegoly/51561?q=&kategoria=3&lokalizacja=3&widok=0&strona=3 ?
:kwiatek:
karolciaequilano   marzenia się spełniają
30 marca 2016 07:25
Tajfunowaa- kowala z drugiego linku nie polecam. Mi zaciął PP w dwóch miejscach, a LP zagwozdzl. Koń miesiąc się leczy i dopiero powoli dochodzi do siebie 🙁
aien   wędrowiec
30 marca 2016 07:27
A ten kowal to z Lublina czy z okolic raczej? Czy z Białej gdzieś?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się